categories

El Sanatları

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 23 (3 Sayfa)
Bebekler İçin Tığ Kitabı

Alfa Yayınları

Bebekler İçin Tığ Kitabı

42,00TL

43 uygulamalı model,20 farklı tığ tekniği,Adım adım tığ işine başlama,Model çıkartma,Püf noktaları...Moda devi İtalya’nın ünlü stilistleri tarafından verilmiş farklı renk, desen, işleme ve kullanım önerilerinin de yer aldığı Bebekler İçin Tığ Kitabı’nda tığ işinin, tulum, yelek, patik ve önlük dışın..

Büyük Tığ Kitabı

Alfa Yayınları

Büyük Tığ Kitabı

50,00TL

65 uygulamalı model,20 farklı tığ tekniği.Adım adım tığ işine başlama.Model çıkartma.Püf noktaları...Moda devi İtalya’nın ünlü stilistleri tarafından verilmiş farklı renk, desen ve kullanım önerilerinin de yer aldığı Büyük Tığ Kitabı’nda tığ İşinin, bluz, bolero, elbise ve şal dışında, kemerden çant..

Dekoratif Boyama Temel Kitap

Arkadaş Yayınları

Dekoratif Boyama Temel Kitap

41,90TL

Daha önce elinize fırça almamış olsanız bile dekoratif boyamayı öğrenebilirsiniz! Dekoratif Boyama, Temel Kitap yaratıcı ve keyifli bir uğraş olan dekoratif boyama için her düzeyde değerli bilgiler içermektedir. Dekoratif boyama -boyalı desenlerle ahşap, teneke, cam, kağıt ve diğer yüzeyleri bezeme ..

Uygulamalı Gemi Modelciliği

Denizler Kitabevi

Uygulamalı Gemi Modelciliği

40,00TL

Güzelhisar Gemisi planı ilaveli.İnsanların kendi meslekleri dışında ilgilendikleri birçok konu vardır. Çoğumuz iş saatlerimizin dışında, film seyretme, müzik dinleme, tavla, satranç oynama, bilgisayar oyunları oynama ve spor yapmanın dışında, çok değişik ve çeşitli hobilere sahibiz. Bu hobiler, günü..

Ev Mefruşatı ve Dikim Teknikleri

Gündüz Kitabevi Yayınları

Ev Mefruşatı ve Dikim Teknikleri

30,00TL

H. Vahide Aksoy'un Hayatı ve Yazarlığı1964 Yılında Aydın/Bozdoğan'da doğdu. İlk, Orta ve Lise eğitiminden sonra Ankara Gazi Üniversitesi Mesleki Eğitim Fakültesi Giyim Öğretmenliği bölümünden mezun oldu.1986 Yılında Afyon / Dinar'da Giyim Öğretmeni olarak göreve başladı. 1987 Yılında Aydın / Bozdoğa..

Dokumacılık ve Sırları

Abc Yayın Grubu

Dokumacılık ve Sırları

45,00TL

Dokumacılık ve SırlarıAbc Yayın Grubu..

Haydi Boya - Çiz Seti 2 Kitap

Beta Yayınevi - Özel Setler

Haydi Boya - Çiz Seti 2 Kitap

99,00TL

- Haydi Boya- dünyanın en eğlenceli resim dersi..ciltli- Haydi Çiz   - dünyanın en eğlenceli resim dersi..ciltli ..

Karia Geometrik Seramiği

Homer Kitabevi

Karia Geometrik Seramiği

75,00TL

Eski çağlarda Batı Anadolu'nun güneybatısında yer alan ve Karia olarak adlandırılan coğrafi bölge, M.Ö. 1. binde kendine özgü stili ile ürettiği somut kanıtlarla kültürel ve sanatsal zenginliğini ortaya koymuştur. Bu zenginliğin oluşmasında seramik sanatının önemli bir payı vardır. Prof. Özgünel, gü..

Yeni Başlayanlar İçin Hat Sanatı

İnkılab Yayınları

Yeni Başlayanlar İçin Hat Sanatı

30,00TL

Asırlardır uygulanan ve günümüzde de pek çok kurum çatısı altında veya atölye dersleriyle devam eden meşk sistemi pek çok yönden üstünlükleri olan etkili bir eğitim metodudur. Bu kitap hepimizin yetiştiği meşk sistemine alternatif olarak değil meşk murakkaalarını şerh etmek ve eğitime yardımcı olmak..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 23 (3 Sayfa)
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux