categories

Eğitim

Alt Kategoriler

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 88 (10 Sayfa)
İlköğretim Okullarında Türkçe Öğretimi

Alfa Aktüel Yayınları

İlköğretim Okullarında Türkçe Öğretimi

44,00TL

Öğretmenlik, ustalık isteyen bir sanattır. Türkçenin öğretmenliği ise hem içeriği hem de uygulamaları ile ayrı bir sanattır. Sanat da adı üstünde, belirli kuramları ve kuralları olan bir yaratıcılıktır. Türkçe öğretmenliğine de böyle bakmak gerekir. Türkçe öğretmenliğinin kuramları, davranışçılıktan..

Birleştirilmiş Sınıflarla Öğretim

Pegem Akademi Yayıncılık - Akademik Kitaplar

Birleştirilmiş Sınıflarla Öğretim

35,00TL

Birleştirilmiş sınıflarla oğretim yapabilme yeterliliği her ne kadar köy okullarında görev yapan sınıf ogretmenlerinin sahip olmaları gereken bır yeterlik kazanma hali olarak görülse de, aslında tüm oğretmenlerin sahip olmaları gereken önemli bır öğretmen yeterliliği olmalıdır...

Genel Fizik

Palme Yayıncılık - Akademik Kitaplar

Genel Fizik

50,50TL

Genel FizikPalme Yayıncılık - Akademik Kitaplar..

Eğitim ve Çocuklar

Chiviyazıları Yayınevi

Eğitim ve Çocuklar

22,00TL

"Bir insanın insanlığa bırakabileceği en değerli miraslardan biri düşünceleri ve tahayyülleridir. Kitap, bu değerlerin beden bulmuş ve sonsuzluk kazanmış halidir. Medeniyetin yazıya muhtaç oluşunun anlamı burada yatmaktadır.Talip Emiroğlu eğitim kökenli, ülkemizin önde gelen eğitim yatırımcılarından..

Uygulamalı Bilgisayarlı Muhasebe 1

Ekin Basım Yayın - Akademik Kitaplar

Uygulamalı Bilgisayarlı Muhasebe 1

40,00TL

1. BölümDefter Tutma2. Bölümİkinci Sınıf Tacirler ve İşletme Defteri3. Bölümİşletme Defterinde Gider Kavramı ve Kaydı4. Bölümİşletme Defterinde Gelir Kavramı ve Kaydı Katma Değer Vergisi (Kdv)5. BölümVe Hesaplamaları6. BölümDönem Sonu İşlemleri7. BölümDiğer Bilgiler8. BölümDatasoft Programı9. BölümÖ..

Yabancılar için Türkçe Ders Kitabı - Kendi Ke...

Cinius Yayınları

Yabancılar için Türkçe Ders Kitabı - Kendi Ke...

35,00TL

leri Seviye Türkçe Öğrenenler içindir. (C1 seviyesi)Konu AnlatımlıÖrnek Okuma Metinleri   Yazma Soruları ve Ayrıntılı Cevapları                                                                        Yazma Soruları ve Ayrıntılı Cevapları Konu Testleri ve CevaplarıBol Örnekli Dilbilgisi AnlatımıEşleşt..

İnancım

Diyanet İşleri Başkanlığı

İnancım

10,00TL

“İnancım” kitabında, İslam dininin temel esaslarından olan iman konusu ele alınmaktadır.Üniteler halinde konuların işlendiği kitapta,“İnsan ve Din”“İman ve İnsan”“Allah, İnsan ve Alem İlişkisi”“Allah’a İman”“Meleklere İman”“Kitaplara İman”“Peygamberlere İman”“Ahirete İman”“Kader ve Kazaya İman”bölüm..

Eğitim Yönetimi

Nobel Akademik Yayıncılık

Eğitim Yönetimi

50,00TL

Eğitim yönetimi, genel olarak yönetsel teoriyi ve eğitim pratiğini, özel olarak da eğitimcileri ve eğitim kurumlarını inceleyen bir disiplindir. Eğitim yönetimi aynı zamanda eğitimsel amaçların başarılması sürecinde insan ve fiziksel kaynakların etkili ve verimli bir şekilde planlanması, örgütlenmes..

Çözümlü Matematik Problemleri - Analiz 1
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 88 (10 Sayfa)
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux