categories

Halkla İlişkiler, İnsan Kaynakları

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 48 (6 Sayfa)
Yöneticinin Kanunu

Anahtar Kitaplar Yayınevi

Yöneticinin Kanunu

15,00TL

Dokuzuncu yüzyıl Japonyasında samuraylar, Bushido olarak bilinen ve savaşta zafere ulaşmak, barış zamanında ise zenginliği korumak için eşsiz bir araç olarak katı ahlak kuralları çerçevesinde yaşadılar ve öldüler. Bin yıldan fazla bir zaman sonra, organizasyon liderliğine yönelik bu eski ilkeler diz..

At Bu Golü

Arıtan Yayınevi

At Bu Golü

40,00TL

Bizi hayatta başarıya ulaşma yönünde engelleyen en önemli etkenlerden bir tanesi, kendimize açık, belirgin ve kapsamlı hedefler koyamamaktır. Dünyanın en önde gelen "başarı" ustalarından biri olan Brian Tracy’nin bu son yazdığı kitabında, şimdiye kadar hiç bir yerde böylesine kapsamlı bir biçimde de..

Potansiyelinizi Açığa Çıkarın

Arıtan Yayınevi

Potansiyelinizi Açığa Çıkarın

28,00TL

Eğitim her şeydir. Şeftali, başlangıçta sadece acı bir bademdir. Karnabahar ise, kolej eğitimi almış lahanadan başka bir şey değildir.İnsan zihni, iyi bakıldığında güzelleşen, ihmal edildiği zaman da solup giden bir bahçe gibidir, ama her iki durumda da bir gelişme söz konusudur. Eğer bahçenize sizi..

Yalnız Başına Başarmak Zorunda Değilsiniz!

Arıtan Yayınevi

Yalnız Başına Başarmak Zorunda Değilsiniz!

22,00TL

Başkalarını Sizinle Çalışmaya Nasıl İkna Edersiniz ?Bir projeyi hazırlarken ve uygularken, başkalarıyla ortak çalışmalar yapmak için gereğinden fazla zaman harcamaktan çekiniriz. Birlikte çalışacağımız kişilerle fikir alışverişi yaptığımız sırada ortaya çıkabilecek olan anlaşmazlıklardan endişe eder..

Network Marketing Sorular ve Yanıtlar

Beyaz Yayınları

Network Marketing Sorular ve Yanıtlar

18,00TL

Bu kitap, sözkonusu tekniklerin Ağ Pazarlama işine yıllar boyunca uyarlanması, yerleştirilmesi, denenmesi ve uygulanması sonucunda ortaya çıktı. Sizi başarı yolunda ötelere taşıyacak olan bu becerileri öğrenmeyi son derece basit ve kolay bulabilirsiniz. Ve işin en güzel tarafı, üst sıranızdan öğrend..

Halkla İlişkilerde Uzmanlaşma 3

Umuttepe Yayınları

Halkla İlişkilerde Uzmanlaşma 3

40,00TL

Kitaptaki konuların ana başlıkları:Web Sözlüklerinde Halkla İlişkiler Mesleğinin ve Kavramının Algılanışı ve TemsiliMedya ile İlişkilerde Halkla İlişkilerin Haber Kaynağı Olarak Konumlanması Yeşil Pazarlamada Halkla İlişkilerin Rolü Türkiye ’deki Halkla İlişkiler Ajanslarının Kurumsal Kültür Yapısın..

İşçi Tarihine Bakmak

Sosyal Tarih Yayınları

İşçi Tarihine Bakmak

30,00TL

"Toplumsal tarihin bir dalı olan işçi hareketi tarihi kimsesiz midir? Sanmıyorum. Ama toplumumuz kendi tarihini tanımıyor. Tanımaması, tanıyamaması için devlet, devleti temsil ettiğini iddia eden siyasi partiler, hele tek-partiler ellerinden geleni arkalarına koymadılar, koymuyorlar. Bunu tarihi sür..

Kurum İmajı

Litera Türk

Kurum İmajı

35,00TL

Kişiler gibi kurumların da imajlarının olduğu bir zamanda imajın ne anlama geldiğini iyi tanımlamak gerekir. İmaj günümüzde insanın varlığını devam ettirdiği bütün alanlarda bireyi ve kurumları diğerlerinden ayrıştıran bir farklılık olarak kavramlaşmıştır. İnsanların tercihlerine etki eden bir kavra..

Kamuda ve Özel Kuruluşlarda Halkla İlişkiler

Turhan Kitabevi

Kamuda ve Özel Kuruluşlarda Halkla İlişkiler

69,90TL

 Kitabın Bölüm Başlıkları: Halkla ilişkilerin doğuşu ve öneminin artması Halkla ilişkilerde komşu kavramlar ve tanımlama Yönetimin yapı işleyiş ve kararlarının halka açıklanması: tanıtım (tanıtma) Yönetimin halkın gereksinim ve isteklerini öğrenmesi: tanıma Osmanlı İmparatorluğunda hakla ilişkiler K..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 48 (6 Sayfa)
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux