categories

Kurumlar, Örgütler

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 64 (8 Sayfa)
Türk İşçi Hareketi

A Kitap

Türk İşçi Hareketi

13,89TL

Türk işçi hareketi, doğuş ve gelişim dönemleri boyunca yaşadığı çok özel tecrübeye rağmen bugün önemli bir dönüm noktasında bulunmaktadır. Bu nokta bir boyutu ile ekonomik, siyasal ve sosyal gelişmelere bağlı olarak ortaya çıkan yeni iç dinamiklerde ; diğer bir boyutuyla da modern sanayi çağının kap..

Kamusal Alan ve Türkiye

Asil Yayın Dağıtım

Kamusal Alan ve Türkiye

18,52TL

Kamusal Alan Modelleri Çoğulcu Perspektiften Bir DeğerlendirmePostmodernite ve Kamusal Alan Mutlak Hakikat Arayışının SonuPostmodern Kamusal AlanLiberal Demokratik Toplumda Kamusal Alan, Adalet, İstikrar ve BirlikKamusal Alan ve "Cumhuriyetçi Liberalizm Türkiye'de Demokrasi Sorunuİdeolojik Kamusalın..

Gaflet Dalalet Hıyanet

Asya Şafak Yayınları

Gaflet Dalalet Hıyanet

42,00TL

- Avrupa Birliği (AB), Türk gazeteci ve editörlerine yüz binlerce Avro hibe dağıttı! Kimdir bu gazeteciler? - AB, son iki yılda Brüksel’de 246 Türk gazeteciyi eğitti. Kimdir bu eğitilenler? - AB, yazılı medyadan 3, televizyondan da 3 kişiyi Brüksel’de "uzun süreli" eğitti! Kimdir bunlar?0 - Avrupa B..

Türk Milliyetçileri Derneği ve Kapatılış Dav...

Bilgeoğuz Yayınları

Türk Milliyetçileri Derneği ve Kapatılış Dav...

11,11TL

Dernekler de insanlar gibidir. Doğarlar, yaşarlar ve ölürler. Hayatlarını uzun süre sürdürebilenlerin sayısı çok azdır. Onlar ya yöneticilerinin ihmali ya da destek yoksunluğu yüzünden yok olurlar.Varlığını sürdürüyor sanılanların çoğu da bitkisel hayattadırlar. Birde siyasilerin kıskançlığı ve tedi..

Sivil Demokrasi Çağrısı Bir Konuşmanın Yank...
AKP Devri

Birikim Yayınları

AKP Devri

40,00TL

AKP muhafazakâr demokrat bir siyasal proje ile girdiği arenada bir dönemi geride bıraktı. Bu süre içerisinde yapılan üç genel seçimden "her defasında oyunu artırarak" galip çıktı. İktidarına karşı yöneltilen anti-demokratik müdahale girişimlerinden kurtulmuş ve hatta bunları yargılayabilir pozisyona..

Sağlığın Siyasal Ekonomisi - Hekim / Sağlık...

Sorun Yayınları

Sağlığın Siyasal Ekonomisi - Hekim / Sağlık...

17,00TL

Sınıf mücadelesindeki konum ve rolleriyle giderek proleterleşen Hekim ve Sağlıkçıların güncel sorunlarını ele alıyor ve bu sorunlarını bilimsel yöntemle inceliyor ve çözüm yöntemleri üretilmesini amaçlıyor.Hekimler/Sağlık Emekçileri: Sağlıkta Tahribat, Mücadele Ve Eylemler, Sınıfsal Dönüşüm konuları..

Kim Bu? Ecevit

Boyut Yayın Grubu

Kim Bu? Ecevit

47,00TL

Kim Bu?´ serisinin ikinci kitabı olan Kim Bu Ecevit, değerli tarih araştırmacısı Dr. Orhan Koloğlu´nun Kim Bu Atatürk´ten sonra seri için yayınladığı ikinci kitabı.Koloğlu bu kitabında Türk siyaset sahnesinde derin izler bırakan Ecevit´i, son üç yılı haricinde çoğunlukla muhalefette geçen 40 yılı aş..

Metalaşma ve İktidarın Baskısındaki Üniversi...

Sosyal Araştırmalar Vakfı

Metalaşma ve İktidarın Baskısındaki Üniversi...

40,00TL

"Ama günümüz toplumsal işbölümü içinde uğraşlarda aranılan meslek ahlakı kör değneği gibi bellenilen meslekçi ideolojilerin altını oyan, baskın bir başka işleyiş daha var ki, o da gerçekte kaostan ibaret piyasalara zorbela kırılgan bir kozmos getirmeye çabalayan sermaye düzeninin hiç vazgeçemediği, ..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 64 (8 Sayfa)
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux