categories

İngiliz Edebiyatı

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 298 (34 Sayfa)
Aztek Sonbaharı

Abis Yayıncılık

Aztek Sonbaharı

30,00TL

Yüzyıl Meksikasında, günlük hayatın hemen hemen her yönüyle ilgiliinanılmaz bir araştırma sonucunda ortaya çıkmış… büyüleyici!Gary Jennings tarihsel roman yazarlarımız arasında en iyisi. NEW YORK TIMESYanarkenki hali hala gözlerimin önünde. Şimdi çok gerilerde kalan o gün, o adamın yakılarak öldürül..

İki Şehrin Hikayesi

Akçağ Yayınları

İki Şehrin Hikayesi

20,00TL

Milli Eğitim Bakanlığının ortaöğretim öğrencilerine öğretim süreleri içerisinde okumalarını tavsiye ettiği 100 temel eserden birisi olan İki Şehrin Hikayesi adlı roman, zaten dünya edebiyatının seçkin eserlerinden birisidir.Charles Dickens tarafından yazılan bu eser, sadece öğrencilerin okuması gere..

Sihirli Anahtar

Altın Kitaplar

Sihirli Anahtar

5,00TL

Bilgisayar ekranında ansızın beliren bir fotoğraf üç meraklı çocuğun dikkatini çeker. Internet kanalıyla gelen fotoğrafta polisin iki kıtada aradığı bir suçlunun görüntüsü vardır. Rob Zanelli, Tamsyn Smith ve Josh Allan bu esrarengiz kaçağın peşine düşerler. Nerede olduğunu bilmedikleri adamı intern..

Teresa

Altın Post Yayıncılık

Teresa

14,81TL

Elleri birbirlerinin avuçlarındaydı. Ocağın ızgarasının altındaki küller alevlerle kızgın bir çöl gibi tutuşmuştu. Angel’in, Tess’in yüzüne düşen, Tess’in alnına dökülen dağınık saçların içine merakla süzülüp altındaki nazik cildi renklendiren bu kızıl parlaklıkta insan, mahşer gününün korkunçluğunu..

Kız Kardeşim İçin

April Yayıncılık

Kız Kardeşim İçin

35,00TL

Anna hasta değil, ama on üç yaşına dek sayısız ameliyat, nakil ve operasyon geçirdi, iğneler vuruldu. Hepsi ablası Kate’in çocukluğundan beri yakasını bırakmayan lösemiyle mücadele edebilmesi için.Kate ile tam doku uyumu olması için laboratuar ortamında genleri özel olarak seçilen özel üretim bir ço..

Uğultulu Tepeler

Araf Yayınları

Uğultulu Tepeler

20,00TL

“Dünyanın en iyi kadın yazarlarından Bronte kardeşlerden Emily’nin başyapıtı Uğultulu Tepeler, dünya sinemalarında da çağdaş örneklerle yansıtılan tehlikeli bir aşk hikayesini anlatıyor. Emily Bronte, bu romanı ölümüne bir yıl kala tamamlamıştı. 19. yüzyıl İngilteresi’mde zengin Earnshaw’ların kızı ..

Proje

Akıl Çelen Kitaplar

Proje

26,00TL

Yaşaması Dünyayı Değiştirebilir, Ölümü KurtarabilirdiHer şey bir kitapla başladı.Dünyanın en sıkıcı kitabı...Öyle sıkıcı ki, dünyada hiç kimse okumamıştı.İşte müthiş bir sırrı saklamak için en ideal yer.Ama şimdi kitap su yüzüne çıkarken,dünya asla artık eskisi gibi olmayacak…Luke ve Tommy dünyanın ..

Binbaşının İkinci Baharı

Artemis Yayınları

Binbaşının İkinci Baharı

29,00TL

"Helen Simonson’ın komik, insanı rahatlatan ve zekice kaleme alınmış romanının sakin ve hoş ritmine kapılıp gitmemek mümkün değil. Aşkın, gerçek hayattaki gibi herkesi yetişkin çocukları, köylüleri ve kitabın başkahramanlarını sürpriz bir şekilde biraraya getirdiği modern bir aşk hikayesi."-Elizabet..

Dışlanmış

Artemis Yayınları

Dışlanmış

21,00TL

O geri döndüğünde, kasabadaki tüm perdeler kapanacaktı...Yıl 1957 Lewis Aldridge, İngiltere’nin güneyindeki evine geri dönüyor. Hapisten yeni çıktı ve henüz on dokuz yaşında. Geri dönüşü sadece ailesini değil, aynı zamanda tüm kasabayı etkileyecek. On yıl önce, babasının eve dönüşü ise farklı olmuşt..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 298 (34 Sayfa)
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux