categories

Aksiyon - Macera

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 327 (37 Sayfa)
Sırtlanların Yılı

Abis Yayıncılık

Sırtlanların Yılı

29,00TL

Sırtlanların yılı, eski Mısır’da, krallığın en görkemli olduğu dönemlerde geçen, merak uyandırıcı ve eşsiz bir cinayet romanı. Tarih boyunca saraydaki el yazmalarını inceleyen eski Mısırbilimciler, III. Ramses’in, entrika, hırs ve açgözlülük içeren gizemli ölümünü ve o dönemde sıkça rastlanan ama gi..

Bilinmeyen Hedef

Altın Kitaplar

Bilinmeyen Hedef

30,00TL

Çok sayıda bilim adamı bir anda ortadan kaybolur. Bu durum gizli haberalma servislerini iyiden iyiye endişelendirir.Bu adamlar kaçırılmış ya da şantaj mı yapılmıştır? Yoksa beyinleri mi yıkanmıştır?Tüm bu sırrın anahtarı bir kadında saklıdır, ama o da uçak kazasında ağır yaralanmış, hastanede ölüm d..

Cep

Altın Kitaplar

Cep

42,00TL

Ekim ayının sıradan bir günüydü. Her şey olağan akışında devam ediyordu. Boston’da Boylston Caddesi’nde sevinçten adeta uçarcasına yürüyen Clayton Riddell içinse hayat, çok daha mutlu ve umut vericiydi. İyi bir çizgi roman anlaşması yapmış, geleceğin umut dolu kapıları artık önünde açılmaya başlamış..

Cinayetler Kulübü

Altın Kitaplar

Cinayetler Kulübü

28,00TL

Bir salı gecesi Jane Marple’ın evinde toplanan altı kişi, bundan böyle her salı akşamı aynı yerde toplanıp birbirlerine faili meçhul cinayet öyküleri anlatmaya karar verirler. Konuklar birbirilerine esrarnegiz öyküler anlatırken yaşlı eb sahibesini unuturlar. Fakat Miss Marple dikkatle dinediği he ö..

Çağrı

Altın Kitaplar

Çağrı

45,00TL

John Smith paten kaymayı seven sıradan bir çocuktur. Bir gün paten sahasında geçirdiği küçük bir kaza hafif bir beyin sarsıntısına neden olur. John bu olayın üzerinde durmaz ve olağan yaşamına devam eder. Ama artık hiçbir şey eskisi gibi değildir. Farkında olmadığı bazı değişiklikler olmuş, önsezile..

Çılgınlığın Ötesi

Altın Kitaplar

Çılgınlığın Ötesi

49,00TL

Korunmasız bir kadın için yaşadığımız bu dehşet dolu dünyada var olmanın zorluğunu tahmin edenleriniz vardır mutlaka. Siz de Rose gibi kötülük timsali bir kocaya sahipseniz tüm çıkış yollarınız tek bir noktada birleşecektir: Kaçışta!... Ancak Rose, diğer kader arkadaşlarından farklı olarak, adeta bi..

Çorak Topraklar Kara Kule 3

Altın Kitaplar

Çorak Topraklar Kara Kule 3

45,00TL

Stephen King’in eşsiz hayal dünyasının ürünü; fantastik, bilimkur-gu, korku ve western türlerinin iç içe geçtiği başyapıt olan “KaraKule”, Çorak Topraklar’la sürüyor.Büyüleyici bir dünyanın kapılarını aralayan Kara Kule Serisi’nin buüçüncü kitabında, son silahşorun Kule’yi arayışı sürmektedir. Bukez..

Gece Yarısını Dört Geçe

Altın Kitaplar

Gece Yarısını Dört Geçe

49,00TL

Amerikan edebiyatının kelime sihirbazı olarak tanımlanan King bu eserinde bizlere dört novella sunuyor. King’in hikâyelerinin her biri, insan doğası ve bilinçaltının karanlık köşelerinde gizlenen yüzleşemediğimiz korkuları kaşıyarak tüm duyularımızı alarma geçiriyor. King’in roman kurgusu içinde uyg..

Göz

Altın Kitaplar

Göz

30,00TL

"Ürkütücü ve korkunç... bu romanı elinizden bırakamayacaksınız." - Chicago Tribune"Kanınızın donduğunu hissedeceksiniz..."- New York Times"Tüyler ürpertici ve korku dolu!" - Pittsburgh Post Gazette..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 327 (37 Sayfa)
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux