categories

Derin Siyaset, Komplo Teorileri

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 41 (5 Sayfa)
İsrail Vahşeti - Yahudinin Tahta Kılıcı

Akgün Grup Yayıncılık

İsrail Vahşeti - Yahudinin Tahta Kılıcı

22,00TL

O koskoca Osmanlı Devletinin yerine Avrupa'nın ölçüle­rinde küçük bir Türkiye Devleti kurulmuştur. Kurulmuştur amma öyle olduğu halde bile Siyonist-Yahûdi nazarını hiç bir zaman bizim üstümüzden çekmemiştir. Türkiye'yi hariciye, eğitim, kültür-sanat, fikir hayatı, basın-medya, siyaset, sosyal hayat ..

Müdahale 12 Mart 1971 - 12 Eylül 1980 (Yorumsuz)

Alfa Yayınları

Müdahale 12 Mart 1971 - 12 Eylül 1980 (Yorumsuz)

20,00TL

Elinizdeki kitap, bir dörtlünün üçüncüsü ; diğerleri, 'Demokrasi'den Darbe'ye, 'Darbe'den Muhtıra'ya ve Türkiye - AET İlişkileri ve Darbeler' olacak. Olacak diyorum çünkü bunları henüz yayına hazırlayamadım. Hazırlayacak zman bulabilecekmiyim, onu da bilemiyorum; çünkü şu an 85 yaşındayım...

Savaş Hileleri : Strategemler 3

Anahtar Kitaplar Yayınevi

Savaş Hileleri : Strategemler 3

35,00TL

Bu ciltte 28-36 arasındaki dokuz strategemle beraber bu görkemli başyapıtı Türkçe’ye kazandırmanın keyfini okuyucularımızla paylaşıyoruz.Toplam 1360 sayfayı bulan bu eşsiz yapıt, strateji dizimizin en değerli kitapları arasında yer alan zengin bir kaynaktır...

Kontrgerilla Kıskacında Türkiye

Bağdat Yayınları

Kontrgerilla Kıskacında Türkiye

30,00TL

"Kontrgerilla Kıskacında Türkiye"; kanlı ilmeklerle dokunan son 30 yılımızın öyküsü."Osmanlı'dan Günümüze Gizli Devlet'le açılan yolda yeni noktalara geliyoruz. Yolun önünü 'yöntemsel açıklık' aydınlatıyor. Susurlukta meydana gelen devlet kazasını milad alan anlayışlar bu yöntemsel açıklık sayesinde..

Casusluk Faaliyetleri ve Türkiye

Bilge Karınca Yayınları

Casusluk Faaliyetleri ve Türkiye

29,00TL

Müthiş heyecanlı ve sürükleyici bir eser. Dünya casusluk ve haber alma tarihine geçen en büyük casusların ve dünya çapındaki olağanüstü faaliyetlerin anlatıldığı kitapta okuduklarınız karşısında hayretinizi gizleyemeyeceksiniz. Dünya savaşları içinde ve özellikle İkinci Dünya Savaşı döneminde yaşana..

Yahudilik - Masonluk Dönmelik

Büyük Doğu Yayınları

Yahudilik - Masonluk Dönmelik

23,00TL

Yahudi; tarihine kuşbakışı bir göz atınca belli olduğu gibi, yeryüzüne büyük tevhid dâvasını getiren peygamberlerin, etrafında teşekkül et-miş, o peygamberlere de ırk ve kavim kaynağı vazifesini görmüş, İsrail oğulları isimli kavmin, hem ruhi, hem de ırki istihalesinden doğma bambaşka bir varlıktır...

Derin Devlet Cehenneminde Düşünmek Can Bahası

Tekin Yayınevi

Derin Devlet Cehenneminde Düşünmek Can Bahası

25,00TL

Derin Devlet, "Vatandaş"ın uçurumudur!Vatandaş, istediği kadar masum olsun;İstediği kadar Vatansever, akıllı, dikkatli olsun;Derin Devlet’in çıkarına denk düşmedi mi, Koca dünyada, ayağını basacak yer bulamaz. Sürekli, izlenir.Sürekli, işleri çomaklanır.Sürekli, Emniyet Müdürlüklerinde ifade verir!Y..

Sokaktaki Askerin Dönüşü

Tekin Yayınevi

Sokaktaki Askerin Dönüşü

28,00TL

... 12 Eylül’den sonra "Sokaktaki Asker" artık kışlasına döndüğü için bu kitap 12 Eylül Yönetimi Dönemi’ne ait kimi anıları içermektedir. Bu nedenle, bu kitap "Sokaktaki Asker"in devamı sayılmalıdır.Bu kitapta; yönetimden partilere, 1402 liklerden basına, cezaevlerinden işkenceye ve irticaa kadar çe..

Psikolojik Savaş

Timaş Yayınları

Psikolojik Savaş

38,00TL

Psikolojik savaş, klasik anlamdaki savaşın kazanılması veya kaybedilmesinde, savaştan sonra da üstünlüğün devam etmesinde yahut sorunların çözülmesinde insanların ruh haline etki ederek sonuç almak olarak tanımlanır. Düşmanını tanımayan, savaşta yenilir. Hem kendisini hem düşmanını tanımayan savaşta..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 41 (5 Sayfa)
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux