categories

İletişim - Medya

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 485 (54 Sayfa)
National Geographic’i Doğru Okumak

Agora Kitaplığı

National Geographic’i Doğru Okumak

9,00TL

"National Geographic’i Doğru Okumak", dünyaca ünlü National Geographic dergisinin yayın anlayışında, yapılan haberlerin, yayınlanan fotoğrafların ve bu fotoğrafların düzenlenip sunuluş biçiminin, nasıl Batı’ya özgü bir kibri ve Batı dışında bütün dünyanın ‘ötekileştirildiği’ni anlatan bir çalışmadır..

Halkla İlişkiler

Akademi Consulting Training

Halkla İlişkiler

11,00TL

Halkla İlişkiler – Tanımından Uygulamalarına kitabı, doktora dersleri öncesi ve sırasında alınmış notlardan oluşmaktadır.Konu Başlıkları Tanımlar Tarihsel Gelişim Halkla İlişkilerde İlişkide Olunan Halkla İlişkiler ve Etik Reklam Ajansları Kriz Sponsorluk Lobicilik Ölçümleme Kavramı ve Pazarlama İle..

İnsan ve İletişim

Akçağ Yayınları

İnsan ve İletişim

20,00TL

Her insan, içinde bir ışıkla doğar. Bu ışıltı ve masumiyet bebeklerin her tarafından dışa yansır. Bebeklerin kokusu bile masumiyet kokar. İnsanların içinde doğuştan var olan ışık ne kadar kararsa da asla sönmez. Bu ışık zaman zaman farklı duygularla gölgelense de için için yanar ve hep iyiyi, güzeli..

Medya Gerçeği ve Haberciler

Akçağ Yayınları

Medya Gerçeği ve Haberciler

28,00TL

Yeryüzündeki insanların birbirleriyle kavga etmeleri için o kadar çok neden var ki... Bunların ortadan kaldırılması için eğitimin çok iyi kullanılması gerekir ve dolayısıyla medyanın... Çünkü, toplum dokusunun tarihi gelişim serüveni incelendiğinde, eğitim alanındaki etkili ögelerin içinde medya uns..

Az Sonra Son Darbe

Aksoy Yayıncılık

Az Sonra Son Darbe

23,15TL

Radyoevi ile askeri darbeler hep birlikte anılır. Darbe yapmak için tank, top yanında bir de radyoevi şarttır. Özel radyo ve televizyonların yüzü hürmetine artık darbe yapmak zorlaştı. Bin tane radyo televizyon var. Her birine bir paşa gitse, konsey kuracak subay kalmıyor. Serkan Oral'ın kitabı işte..

Halkla İlişkiler

Alfa Aktüel Yayınları

Halkla İlişkiler

39,00TL

Bugüne kadar ülkemizde Halkla İlişkiler denilince akla çoğu kez kamu kuruluşları gelmiştir ve bu konuda çok şeyler yazılmış ve söylenmiştir. Oysa işletmelerde Halkla İlişkiler konusu çok az işlenmiş ve bu aşamada çok az şey yazılmıştır. Bu nedenle bu kitabın amacı genelde tüm kuruluşlar için geçerli..

Çekme Ulan Şerefsiz!

Alfa Yayınları

Çekme Ulan Şerefsiz!

16,00TL

Herkes onları ya seviyor ya da nefret ediyor. Peki ama kim bu İnsanlar?Bir haberci: Yanı başındaki arkadaşının ülkenin en ünlü işadamının cesedini çaldığını nereden bilebilir?Bir haberci: Caka satmak için oynadığı silahla kendini kalçasından nasıl vurabilir?Bir haberci: Devletten değil mafyadan kork..

Hepimiz Globaliz Hepimiz Yereliz

Alfa Yayınları

Hepimiz Globaliz Hepimiz Yereliz

21,00TL

Hepimizi globalin emriyle sokağa çıkaran ya da sokağın sesini duymaya çağıran bir kampanyavari süreç yeknesak 21. yüzyılı bir şekilde hareketlendirdi. Nesneler sosyal medyalar, özneler ise sokağa çıkıp sesini duyuranlar... Yerelin ve globalin yan yanalığı kimilerine göre bir kültürel zenginlik, kimi..

İkinci Medya Çağında İnternet

Alfa Yayınları

İkinci Medya Çağında İnternet

18,00TL

XXI. yüzyılın başlangıcında, küresel etkileşim teknolojilerinin ortaya çıkışı, iletişim araçlarının doğasında çok büyük dönüşümleri beraberinde getirmiştir. Bu dönüşümler gazete, radyo, televizyon gibi yayıncılığa dönük biçimlerin egemenliğinin son bulmasını, bunun yerine internet gibi interaktif me..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 485 (54 Sayfa)
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux