categories

Dünya Ekonomisi

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 87 (10 Sayfa)
Büyük Çöküş

Arkadaş Yayınları

Büyük Çöküş

32,50TL

Çöküş'e giden beş yıl içerisinde, piyasaya girmek isteyen saf yatırımcılar inanılmaz miktarda borca girmişler ve sistematik olarak Wall Street ve hisse senedi borsası tarafından büyük oranda aldatılmışlardı. (…) Ticaret Bakanlığı'ndan bir uzman, şahlanan '20'ler sırasında Amerika Birleşik Devletleri..

Akit Dışı Borç İlişkilerine Uygulanacak Huku...

Beta Yayınevi

Akit Dışı Borç İlişkilerine Uygulanacak Huku...

25,93TL

Akid Dışı Borç İlişkileriUygulanacak HukukAvrupa Birliği Bünyesinde Hazırlanan Roma 2 Tüzük ÇalışmalarıMÖHUK Tasarısıİnsanlığın var olduğu zamandan günümüze, en fazla ilişki ve etkileşim içinde olduğu bilim dallarından biri hukuktur.Yabancılık unsuru taşıyan insan ilişkileri devletler hukukunun uğra..

Bumerang

Scala Yayıncılık

Bumerang

48,00TL

Yalancının Pokeri ve Büyük Açık’ın usta yazarı Michael Lewis zekice kurgulamış ve bir o kadar da eğlendirici bu balon hikâyesinde araştırmacı yazarlığının doruğuna çıkıyor.Michael Lewis bu kez küresel ekonomik krizin en alt katmanına iniyor ve bizi kendi ifadesiyle "Yeni Üçüncü Dünya’da" müthiş bir ..

Tel Örgüler ve Pencereler
A History Of The Ottoman Bank

Tarih Vakfı Yurt Yayınları

A History Of The Ottoman Bank

75,00TL

With an exceptional longevity of almost 150 years, the Ottoman Bank is one of the most fascinating banking institutions of the modern era. Foreign yet at the same time Ottoman, private yet holding the privileges and duties of a state bank, its complex history is intimately linked to that of the Otto..

Küresel Ekonominin Analizi ve Geleceği

Çizgi Kitabevi Yayınları

Küresel Ekonominin Analizi ve Geleceği

38,00TL

Yaşadığımız yerküre üzerinde tüm ülkeler, her zaman ue her konuda birbirleriyle kıyasıya mücadelelerini sürdürmektedir. Küreselleşmenin 1960'lı yıllardan itibaren tüm ülkeleri sarıp sarmalamaya başlamasıyla birlikte, reel ue finansal sektör temelinde iktisadi açıdan rekabet kabuk değiştirerek, evren..

Kültür ve Ticaret

Cinius Yayınları

Kültür ve Ticaret

10,00TL

Dinler,Diller,Renkler,Batıl inançlar,Ve diğer toplumsal özellikler ticaret kültürünü, ticari faaliyetleri o kadar etkilemeye başladı ki nereye bakarsanız, neye para harcamaya başlamışsanız bilinçaltınızda sizi etkileyen bazı özellikler ya da sizin için anlam ifade eden bazı amblemlerin etkisi ortaya..

Merkez Bankalarının Eurosistem’e Entegrasyonu

Değişim Yayınları - Ders Kitapları

Merkez Bankalarının Eurosistem’e Entegrasyonu

15,00TL

Bu çalışma Avrupa Birliği'ne tam üyeliği hedefleyen ve dolayısıyla Eurosistem'e entegre olmak isteyen Ulusal Merkez Bankalarının, gerçekleştirmesi gereken düzenlemeleri bağımsızlık çerçevesinde ele almakta ve Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası'nın bağımsızlığını bu açıdan değerlendirmektedir...

Dünya Ticaret Örgütü Gümrük Birliği ve Tür...

Türkmen Kitabevi - Akademik Kitapları

Dünya Ticaret Örgütü Gümrük Birliği ve Tür...

55,00TL

Eserde uluslararası ticareti yöneten Dünya Ticaret Örgütü hukuk sisteminin işleyiş şekli açıklanmaktadır. Türkiye'nin karmaşık ekonomik ilişkiler ağı içindeki konumunun tespit edilmesi, Dünya Ticaret Örgütü düzenlemeleri ile başta gümrük birliği olmak üzere Türkiye'nin tarafı olduğu bölgesel ticaret..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 87 (10 Sayfa)
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux