categories

Spor

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 183 (21 Sayfa)
Sporun Sosyolojisi Sosyolojinin Sporu

Bağlam Yayınları

Sporun Sosyolojisi Sosyolojinin Sporu

23,00TL

Spor, toplumsal yaşam içerisinde kök salan ve kültürün üretilmesinde, dolaşıma sokulmasında katkıları bulunan bir alan olarak, egemen ideolojilerin üretiminde ve toplumsal rızanın sağlanmasında kullanılan bir simgeler sistemidir. Spor, üzerinde egemenlik mücadelelerinin verildiği, toplumsal meşrulaş..

Tarihe Yön Veren 100 Sporcu

Hürriyet Kitap

Tarihe Yön Veren 100 Sporcu

79,00TL

Geçtiğimiz iki yüzyıl, çağdaş sporun kurulup hayatın içine yerleşmesine sahne oldu. Bu süre içinde insanlığın sınırlarını aştığına inanılan sporcular yetişti ve bu sporcular dünyayı yerinden oynattı.Usain Bolt, tüm dünyanın gözleri önünde 100 metreyi 9.58 saniyede koştu. Naim Süleymanoğlu 1996 Atlan..

Su İçi Koşu (Aquarunning)

Detay Yayıncılık - Akademik Kitaplar

Su İçi Koşu (Aquarunning)

20,00TL

Bu kitabın amacı, su içi koşunun faydalarını anlatmak ve öğretimini uygulama örnekleriyle sunmaktır. Kitap tüm yaş grubundaki bireylere katkı sağlayacak şekilde hazırlanmıştır. Bu kitapla, sağlıklı bireylerden çocuklara, bel diz eklem ağrısı çekenlerden sakatlanmış sporculara kadar her kesimin yarar..

Spor Güvenliği ve Yönetimi

Pegem Akademi Yayıncılık - Akademik Kitaplar

Spor Güvenliği ve Yönetimi

32,00TL

Spor, günden güne yaygınlaşması ve toplumun neredeyse tüm kesimlere hitap etmesi sonucu önemli ve vazgeçilmez bir olgu haline gelmiştir. Toplumu oluşturan bazı insanlar spora oyun, hobi ve stres atma aracı olarak görmekte; bazıları ise sporla özdeşleşmekte, onunla yatıp onunla kalkmakta, bir ölüm ka..

Hakemlikte Zihinsel Hazırlık

Detay Yayıncılık

Hakemlikte Zihinsel Hazırlık

22,00TL

Önemli ve etkili bir görevi yaparken, herkesin gözünün üzerinizde olduğu bir anda, müsabakayı iyi yönetme düşüncesi ve adil olma duygusu içerisinde gerçekten de ne yapacağınızı bilmek, sizi güvenli, etkili, motive ve kararlı tutacaktır. Bunlar iyi bir hakemde olması gereken özelliklerdir. İyi hakem ..

Ankara Rüzgarı Gençlerbirliği Tarihi

Tarih Vakfı Yurt Yayınları

Ankara Rüzgarı Gençlerbirliği Tarihi

60,00TL

Futbol kulüpleri hayat hikayeleri son yıllarda sosyal tarihçiliğin özel ilgi alanlarından biri haline geldi. Elinizdeki kitabın sunuş metninden aktaracak olursak ira bir futbolkulübünün hikayesi, fonda büyük siyasi ve sosyal değişimlerin yer aldığı , sanatkarlara benzetebilecek egolarıyla ilginç şah..

Galatasaray

Ulak Yayıncılık

Galatasaray

25,00TL

Galatasaray demek "kültür" demektir. Galatasaray demek "öncü" demektir. Galatasaray demek "çağdaş" olmak demektir. Elbette Galatasaraylı olmak, Galatasaraylı gibi düşünmek, Galatasaraylı gibi yaşamak "Galatasaraylılar'ın" özelliğidir.Galatasaray, okulun kuruluş yıl dönümü olan 1870 yılında Beden Ter..

Harika Portakal

İthaki Yayınları

Harika Portakal

42,00TL

"Bu kitap, futbolun entelektüel ve estetik doğasına dair detaylı bir araştırma. İçinde tüm zamanların en harika “mağlup”larından biri olan Hollanda milli takımına dair bir güzellemenin olduğu meşakkatli bir çaba."Mağlup diyorsak, galip olanlarından; zira hem 1974 hem de 1978’de kaybetmesine rağmen, ..

Mesut Özil Efsanesi

Kırmızı Kedi Çocuk

Mesut Özil Efsanesi

14,00TL

Türk asıllı Mesut Özil, oynadığı futbolla daha şimdiden Alman futbolunun efsaneleri arasına girmeyi başardı. Mesut’un, Alman köy takımından dünya futbolunun zirvesi Real Madrid’e kadar uzanan başarı öyküsünü okurken bizden çok şey bulacaksınız.Daha çok futboluyla sahada konuşmayı tercih eden, Türk M..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 183 (21 Sayfa)
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux