categories

Amerikan Edebiyatı

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 396 (44 Sayfa)
T.S.Spivet’in Seçme Eserleri

Akıl Çelen Kitaplar

T.S.Spivet’in Seçme Eserleri

28,00TL

İyi romanlar eğlendirir, harika olanlar ise onu bulabilecek kadar şanslı olan okuyucular için bir armağandır. Bu kitap bir hazine."- Stephen KingOn iki yaşındaki dahi haritacı T.S. Spivet'e, Smithsonian Enstitüsü'nden saygın Baird Ödülü'nü kazandığını bildiren bir telefon geldiğinde, sıradan hayatı ..

Bay Krumnagel

Aksoy Yayıncılık

Bay Krumnagel

35,00TL

"Bartram Krumnagel yılın 'anti-kahramanı'... Bir tür, 'hakkaniyetli hödük'. Ustionov'un mizahı acı, kulağı ise çok duyarı... Kahramanlarla kötüler kolaylıkla yer değiştirebilecek tipler." - Harper's"Ustinov'un yazarlığı gevrek bir melanet taşıyor... Mizahı asit gibi... yüksek iddialara sahip yüksek ..

Komisar Lenin Mezarında Dönüyor Marks Çarpacak...

Aksoy Yayıncılık

Komisar Lenin Mezarında Dönüyor Marks Çarpacak...

30,00TL

Belki de okumakta geç kaldığınız bir kitap...Çağdaş bir mizah romanı... Geçmişte yaşanmış Soğuk Savaş yıllarından izler taşısa da, Rus-Amerika dünyasına gerçekçi ve yalın, ama komik gözle bakan önemli bir kitap...Dimitri, ""Life"" dergisinin kopyalarını okurken gönlünü Amerika'ya kaptırır. Ama Stali..

Terörist

Alef Yayınevi

Terörist

29,00TL

İrlanda kökenli Amerikalı bir anne ve Mısırlı bir babadan olma Ahmad on bir yaşında İslamı seçer. Kuzey New Jersey’nin gözden düşen bir sanayi bölgesindeki New Prospect kasabasında liseye devam ederken İslam konusunda bilinçlenir. Etrafındaki maddeci, hedonist toplumun, inançlarına karşı bir tehdit ..

Amerika’da Alabalık Avı

Altıkırkbeş Yayınları

Amerika’da Alabalık Avı

29,00TL

Her şey yerli yerindeydi. Yatağın yanında silah, çekici siyahi kadının yanında da ufak bir şişe brandy.“Otuz yaşındayım“ dedi, Bay Norris. “Üç karım oldu, çocuklarımın isimlerini bile hatırlamıyorum.“..

Babili Düşlemek

Altıkırkbeş Yayınları

Babili Düşlemek

32,00TL

Gerçekten’de bagajda ölü bir fahişenin cesedi vardı.Malumunuz ya da değil; Richard Brautigan, Beat Kuşağı ve sonrasında gelen Hippi sürecinin bayrak yazarlarından biri, biri derken başlıcası. Dönemin -yani buhran sonrası dönemin- kurtuluş vaat etmese de insanların sarılmaktan vazgeçmedikleri bir-iki..

İnsanlık Savaşı

Altıkırkbeş Yayınları

İnsanlık Savaşı

15,00TL

En başından beri Amerika'da değişen tek şey Başkan'ın adıdır.Noah Cicero debut kitabı İnsanlık Savaşı ile ilk kez Türkçede okur karşısına çıkıyor.Pulse'ın kitapla ilgili yorumu gayet açık: "insanlık savaşı" ile bir bağlantı yakalayamadıysanız insanlığınızdan şüphe edebilirsiniz!Eleştirmenlerce Becke..

Karpuz Şekerinde

Altıkırkbeş Yayınları

Karpuz Şekerinde

35,00TL

Bir absürt distopya romanı!"ne bilmek istiyorsun?" dedi kaplanlardan biri."dokuz kere dokuz kaç yapar?""seksen bir" dedi kaplanlardan biri."sekiz kere sekiz?""elli altı" dedi diğer kaplan...

Le Chic Butik

Altın Bilek Yayınları

Le Chic Butik

13,89TL

Avrupalı yüz binlerce Kadın yanılıyor olamaz...Le Chic Butik, Tami Newton imzasıyla çok yakında raflarda...New York’ta üç arkadaş: Dori, Jesi ve Irene. Her şeye hazırlar ve sürekli Bay Doğru’yu aramaktalar.Le Chic Butik’in açılışına davet edildiklerinde kendilerini bir sürprizin beklediğini biliyorl..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 396 (44 Sayfa)
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux