categories

Aşk

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 666 (74 Sayfa)
Dokuz

Adom Yayınları

Dokuz

16,00TL

"Aşkı tek kişi yaşar, diğeriyse kendini ona adarmış." Süveyda, siyah küçük bir noktadır ki insan karşısındaki kişiye gerçekten sevgi duyduğu an kalbine düşer bu kara leke. Kandaki siyah bir pıhtıdır Süveyda; hem maddi hem de ruhevi âlemin tümünü kuşatan bir öz ve insanın varlığının bir hakikatidir. ..

Mahşerin Esrarı

Akçağ Yayınları

Mahşerin Esrarı

15,00TL

Öyle bir sevdadır ki bu ne yere sığar ne göğe...Onun içindir ki sevda demişler aşk demişler ismine...Senin aşkınla şad olan gönlüm sensizliğe mahkûm olsa da Mahşer'e kadar içinde bulunduğum ahvalden müşteki değilim zerre kadar...Bilirim. Gül gibidir miski amber gibidir aşk.Tıpkı Yusuf'a benzer...Kok..

Yorgunum

Akçağ Yayınları

Yorgunum

27,00TL

Nurdan sessiz ve sakin bir şekilde dinlerken Manas’ın konuşmalarını, gözlerini uzaklara dikti. "Keşkeli cümleleri kur Müslüman Çocuk!" dedi, "Gerçekten çok ihtiyacım var o cümlelere." Bazen düşünmeden edemiyorum. Olanlara eğilmek yerine mücadele etseydim belki de bu yaşananlar daha farklı yaşanacakt..

Ben Ölene Kadar

Akıl Çelen Kitaplar

Ben Ölene Kadar

36,50TL

Vincent, kollarını bedenime sarmadan evvel bakışlarımı yakalamaya çalışıyordu. "Seni kaybetmekten çok korkuyorum," dedi, dudaklarının arasından çıkan nefesiyle saçlarımı okşayarak. "Ve o kadar basit ki, Kate. Tek bir hata yapıyor ve sonsuza kadar yok oluyorsun." Amy Plum, paranormal üçlemesinin ikin..

Aşk Kapıyı Her Zaman Çalar

Alfa Yayınları

Aşk Kapıyı Her Zaman Çalar

13,00TL

Çocukluğumda Yunus'un ilahileri okunurken en çok dikkatimi çeken şey, okuyanın bunu büyük bir aşkla yapmasıydı. "Aşkın aldı benden beni, bana seni gerek seni" derken, herkes ağlardı. Muhabbet kültürünün yaşadığı bu topraklarda, 'sevgi' ve 'aşk' iki ayrı sözcükle ifade edilir. Politizasyonun yükseldi..

Bana Sırtını Dönme

Alfa Yayınları

Bana Sırtını Dönme

24,00TL

Kimin sadık olduğuna, kimin olmadığına karar vermek imkânsızdır. Çünkü hiçbir ihanet asla birbirine benzemez. Neden erkeğin sadakatsizliği ağızlarda sakız olmuşken, kadının sadakatsizliği bir sır gibi gizemini koruyor? Peki kadınlar gerçekte ne istiyorlar? Aslında ne istediğini iyi biliyor da bunu a..

Eskimiyorsun İçimde

Alfa Yayınları

Eskimiyorsun İçimde

16,00TL

Aşka inanan ve beklemekten vazgeçmeyen tüm sevgililere!Bir kadın ve adamın büyülü aşk masalı!Aldanan mı daha çok acı çeker, yoksa aldatılan mı? Aldatmanın cezası müebbet midir, hafifletici sebepler göz önüne alınabilir mi? Bir adam niye aldatır, bir kadın niye aldanır? Peki her şeye rağmen sevgi gal..

İhanete Uğramış Yemekler

Alfa Yayınları

İhanete Uğramış Yemekler

16,00TL

Anlattığım hikâyede güçlü bir kadının yaşadığı kocaman bir aşkı okuyacaksınız. Güçlü bir kadının nasıl duvara vurup, yere çarpıp darmadağın olduğunu göreceksiniz. Aşktan gidememe haline şahit olacaksınız.Şahitliğiniz ilişkinin, yaşananların sadece bir bölümüne olacaktır.Bazı hikâyelerde kendinizi bu..

Kitab-ı Aşk

Alfa Yayınları

Kitab-ı Aşk

17,00TL

Kitab-ı Aşk, bütün bu kavram kargaşası içinde aşkın katmanlarını, türlerini ve asaletini irdelemek, belki her düzeyden insanın gönlünde hissettiği, dimağında algıladığı ama asla net biçimde tanımlayamadığı duygularına açıklık getirmek için düzenlendi. Kitab-ı Aşk’ın içindeki yazılar değişik zamanlar..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 666 (74 Sayfa)
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux