categories

Korku-Gerilim

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 271 (31 Sayfa)
Gizli Miras

Adom Yayınları

Gizli Miras

16,00TL

Miras denince aklınıza hemen para mı geliyor? Peki, size kalan miras bir kasa şarap, bir kütüphane dolusu kitap olsaydı ne yapardınız? Kanı kanla yıkayabilir misiniz? İntikam almanın tek yolu tabanca ve şiddet midir? İhanetsiz aşkı bulmak bu kadar mı zor? İntikam; soğuk yenince mi, sıcak yenince mi ..

Küçümseme

Aky Yayınları

Küçümseme

29,00TL

Stevie, bir seri katil...İnsanları öldürürken, onlara tek şey soruyor:“Ne görüyorsun?“Cevabını bulmak üzere...“Yılın en iyi gerilim romanı“Genreville-“Çok güçlü bir yapıt... Hatta öylesine güçlü ki duygularımı kontrol altında tutmaya çalışmak bile boğazımı düğümledi. İnsan ruhunun sefilliğini bu der..

Şeytanın Kitabı

Altıkırkbeş Yayınları

Şeytanın Kitabı

29,00TL

Aleister Crowley'in Ay Çocuk'u, Ginger'in Necronomicon'u derken sıra nihayet yeniden A.S Lavey'in Satanic Bible'ına geldi. 6.45 Yayın bu kült eserle okült serisi’ne devam ederken, karanlık bir mirasın yılmaz bekçiliğini yapmaya devam ediyor.Lavey'in Şeytanın Kilisesi'nden yükselen karanlık çığlığını..

Cehennem

Altın Kitaplar

Cehennem

49,00TL

Gizli geçitler, karanlık dehlizler ve soluk soluğa bir serüven....Diz çök kutsal bilgeliğin yaldızlı mouseion'unda ve kulağını yere daya, dinle suyun şırıltısını.Batık sarayın derinliklerine in, orada, karanlığın içinde bekler khthonik canavar kan kırmızısı sularına gömülmüştür lagünün ki yansıtmaz ..

Kujo

Altın Kitaplar

Kujo

32,00TL

Kujo iri cüssesine rağmen uysal, akıllı ve sevilen bir köpektir. O da diğer köpekler gibi insanlara sadakatle bağlıdır.Ne var ki beklenmedik bir biçimde bir yarasa tarafından ısırılır. Artık ne Kujo bildik bir köpektir, ne de hayat bildik bir şekilde devam edecektir.“Canavarlar asla ölmez.”- Dallas ..

O

Altın Kitaplar

O

80,00TL

Küçük bir Amerikan kasabası olan Derry’yi diğer kasabalardan farklı kılan şey, kanalizasyon mazgallarının altındaki dehlizlerde yaşayan, kendini kimi zaman kâbuslarda, kimi zaman da gerçek hayatta gösteren bir yaratığın, insanları kendi karanlık dünyasına çeken esrarengiz bir gücün varlığıdır. Bu ko..

Akrebin Laneti

Anemon Yayınları

Akrebin Laneti

25,00TL

1933Hunharca öldürülen genç bir kızla mürebbiyesinin cesetleri bir tren vagonunda bulunur. Karınlarındaki tüyler ürpertici yarıklar, içlerinde kıvranan akreplerin tuhaf varlıklarıyla daha da dehşet verici bir hal almıştır.Davada görevlendirilen Cinayet Masası Müfettişi Eberhard Mock ve yardımcısı He..

Altın Zambak

Artemis Yayınları

Altın Zambak

29,00TL

Sydney Sage bir Simyacı. Büyüyle uğraşan, insan ve vampir dünyaları arasında köprü görevi gören bir grubun üyesi. Simyacıların asıl görevi vampirlerin sırlarını korumak. Bir de insanların hayatlarını. Sydney’nin en büyük hayali üniversiteye gitmekti, ama onun yerine, kendini Palm Springs, California..

Çocukların Kitabı

Artemis Yayınları

Çocukların Kitabı

37,00TL

Her Masal Masum Değildir.Olive Wellwood, etrafına toplanmış çocuklarıyla röportaj veren ünlü bir yazar. Çocuklarının her biri için ayrı ayrı kitaplar yazıyor, onlara farklı renkte kapaklar hazırlayıp özel raflara yerleştiriyor. Romney Marsh yakınlarındaki, şamatanın eksik olmadığı evlerinde, masalsı..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 271 (31 Sayfa)
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux