categories

Popüler Kültür

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 60 (7 Sayfa)
Etiler Koğuşu 2

Alfa Yayınları

Etiler Koğuşu 2

24,00TL

Çarşı yine karışacak!Ünlülerin dünyasına bomba gibi düşecek!"Gazeteciliğin en heyecanlı alanı magazin ve polis muhabirliğinin kesişme noktasında yaşanır. Önder Şuşoğlu ve Emrullah Erdinç o heyecanı okuyucusunun dikkatine sunan gerçek olayların peşine düşmüş. Şov dünyasından çok öğretici dersler var...

Ne Şike Bitti Ne Sevdam

Alfa Yayınları

Ne Şike Bitti Ne Sevdam

24,00TL

"Soruşturduğunuz konuyla ilgili bilgi vermek istiyorum ama korkuyorum."-Taraftar- Gizli Tanık "Saat 16.54’ü gösterdiğinde Olgun Peker çok önemli birisi ile konuşmaya başladı. Tam da o sırada elindeki kalemle kâğıda karikatür çizen Hüseyin, hemen kalem kâğıdı bırakarak konuşmaya odaklandı." Emniyet D..

Psikoloji Kitabı

Alfa Yayınları

Psikoloji Kitabı

125,00TL

Gerçek doğamıza mı, yoksa çevremize mi uyarak var oluruz? Ne hatırlarız ve neyi unuturuz? Nasıl gerçek zekâmızı ölçebiliriz? Bu kitapta, büyüleyici psikoloji alanında dünyaca ünlü düşünür ve araştırmacıların benzer sorularla ilgili çalışmalarını okuyacaksınız.Sade bir dille yazılmış olan Psikoloji K..

Risale-i Punk

Altıkırkbeş Yayınları

Risale-i Punk

35,00TL

Risale-i PunkAltıkırkbeş Yayınları..

Flamenko

Ayrıntı Yayınları

Flamenko

27,00TL

İspanya deyince akla ya flamenko ya da boğa güreşi gelir. Ateşli danslar, yanık seslerle ilişkilendirdiğimiz, tutku dolu, şaşaalı flamenko, tarihinden ve içeriğinden kopuk, turistik bir gösteri olarak sunulur bizlere. Halbuki bağırdan kopup gelen o çığlıkların ardında, daha sessiz, daha mahir bir sö..

Yağma Ülkenin Mimarı

Belge Yayınları

Yağma Ülkenin Mimarı

18,00TL

"Son zamanlarda "çılgın projeler"den ve kentlerin yeşil alanları, su havzaları ve dere yataklarına dikilen, rüzgâr ve güneşin etkilerini bile değiştirecek lüks siteler ve gökdelenlerden geçilmiyor. Sanırsınız ki bir üfürükte yıkılıverecek yapı bozuntularını dikenler gitmiş, yerine bilimsel ve dürüst..

Siz Uyurken

Sayfa6 Yayınları

Siz Uyurken

13,00TL

Geceleri pek çoğunuz yataklarınızda mışıl mışıl uyurken,Esin Övet İstanbul gecelerine daldı ve hiçbirimizin tanımadığı-belki de herkesin tanıdığı- insanların ilginç hikâyelerinieğlenceli ve akıcı bir dille anlattı bizlere."Siz Uyurken’i okuduğumuz zaman kimi siyah, kimi beyaz ama hepsi de gece yaşay..

Ansiklopedik Giyim Kuşam ve Moda Sözlüğü

HayalPerest Kitap

Ansiklopedik Giyim Kuşam ve Moda Sözlüğü

26,00TL

Dikiş, nakış, giyim, kuşam, dokuma, iplik, moda alanlarında Türkçede kullanılmış ve kullanılmakta olan terimleri bir araya toplayan Ansiklopedik Giyim-Kuşam ve Moda Sözlüğü, konu üzerinde çalışanlara ve meraklılarına zengin bir içerik sunuyor.Sözlük; farklı dillerden gelen ve bir kısmı fonetik açıda..

Dijital Çağa Nasıl Uyum Sağlarız

Sel Yayıncılık

Dijital Çağa Nasıl Uyum Sağlarız

12,96TL

Teknoloji ile iyi geçinebilir miyiz? Dünyamız giderek daha dijital hale geliyor. Gezegenin yetişkin nüfusunun yarıdan fazlası uyanık kaldığı saatlerin önemli bir bölümünü "prize takılı" olarak geçiriyor; internet, mobil telefon ya da başka bir dijital araç vasıtasıyla. İşyerindeki sorunlarımızı, ili..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 60 (7 Sayfa)
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux