categories

Anlatı

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 393 (44 Sayfa)
Dikkat Yayın Var!

Alfa Yayınları

Dikkat Yayın Var!

16,00TL

Sezen Aksu’nun bir şarkısı hep içimi acıtıyor.“Bir kedim bile yok“ diyor o şarkıda...“Aah ah“ diye iç geçiriyorum hep dinledikçe...“Bir kitabım bile yok“ diye hayıflanıyorum.Hep hayalimdi onsuzluğu yenmek.Ancak ömrüm hep yazarak geçti de...Bir kitaba gücüm yetmedi bugüne dek...Televizyon dünyasının ..

Yapabilirim!

Arion Yayınevi

Yapabilirim!

8,00TL

Cy Edmondson, 1990 yılında bilinmeyen bir virüs tanısıyla komaya girdi ve tekrar gözlerini açtığında kendisine yaşamını engelli olarak sürdürmek zorunda kaldığı söylendi. Bu durumun kendisine yüklediği zorluklarla mücadele etti; hemşiresi ile kurduğu duygusal ilişkiyi evliliğe dönüştürdüler. 1994'te..

Yağmur Masalı Sadullah

Art Basın Yayın Hizmetleri

Yağmur Masalı Sadullah

30,00TL

Yağmur Masalı Sadullah Art Basın Yayın Hizmetleri..

Salname

Babıali Kitaplığı

Salname

12,04TL

Yaşamı boyutlandırabilmemizin önündeki yegane engel aslında öncelikle kendimiziz ve önümüzde bilmemiz gereken yaşamsal bir gerçek var ki kendimizi aşabildiğimiz sürece diğer hayat boyutlarını algılayabilecek ve anlayabileceğiz. Harun Taner bu çalışmasıyla kendisinden yola çıkarak yaratmaya çalıştığı..

Anıların Gölgesinde

Belge Yayınları

Anıların Gölgesinde

22,00TL

Kaspar Hovannisian adlı yeniyetme delikanlı, anayurdun yıkıntılarından sağsalim kaçıp dünyanın dört bir yanında cemaatler kuran Ermeni kuşağındandır. Amerikan rüyasının izini süren Kaspar, küçük tarlasını ekip biçeceği ve gayri menkule yatırım yapmaya başlayacağı California’nın San Joaquin Vadisi’ne..

Yazarlıkta 50. Yıl

Berfin Yayınları

Yazarlıkta 50. Yıl

25,00TL

Malatya’da 9 Nisan 1962’de günlük olarak çıkartmaya başladığı Sebat gazetesinde yazarlığa merhaba diyen Lütfi Kaleli, şimdi yazarlıkta 50. Yılını doldurmuş oluyor.Bu süreç içerisinde ağanın, patronun, yönetim erkini ele geçiren siyasetçilerin nasıl bir acımasız olduklarına; işçinin, çiftçinin, kentl..

Konuşmalar

Beyan Yayınları

Konuşmalar

30,00TL

Bir konuşma mı? Tam da zamanı... Doğrusu böyle bir şeye hiç gelemem. Çok uzun zamandır sadece yazmaktan başka edebiyatla hiçbir ilgim yok. Seyrek olarak, elime geçtikçe, dostlar yolladıkça bazı dergileri okuyorum. Ben zaten fazla düşünmem. Muayyen konularda, muayyen sorulara derli toplu, kuru ve sis..

Okuyucularla

Beyan Yayınları

Okuyucularla

52,00TL

..

Anlatamadıklarım

Edebiyatist

Anlatamadıklarım

16,00TL

Sana, anlatamadıklarımı yazdım.Kalbimin içini hisset, beni anla.Ne kadar cesur olduğumu gör.Yalnızlığımdan sıkılmadan, hüzünlerimde boğulmadan anla beni.Korkak yanlarımın, umutsuz günlerimin karanlığında kaybolmadan anla.İnsanları nasıl sevdiğimi, hislerimi anla.Zaman ne kadar zamansız olsa da ruhum..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 393 (44 Sayfa)
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux