categories

Sağlık İletişimi

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 180 (20 Sayfa)
Mucize İlaçlar

Akaşa Yayınları

Mucize İlaçlar

33,00TL

Bitkilerin, vitaminlerin ve diğer doğal ilaçların yıllardır milyonlarca insanı eczacılık ilaçları kadar, hatta onlardan daha iyi ve çok daha güvenli bir biçimde tedavi ettiklerini biliyor muydunuz? Bugün milyonlarca insan son derece etkili olan, bilimsel olarak denenmiş ve yasal olarak onaylanmış bu..

Çikolatalı Menüler

Alfa Yayınları

Çikolatalı Menüler

13,00TL

Birkaç asır önce çikolata altından daha değerliydi. Bugün ise damak tadının başta gelen nesnesi ve yemek sanatının gözdesi.Çikolatanın tarihi baş döndürücü hikayeler ve efsanelerle örtülü. Öyle ki yeni kıtaların keşfiyle Eski Dünya’ya getirilen bu lezzet cevherinin tarihini okumak bile büyük bir haz..

Detoks

Alfa Yayınları

Detoks

26,00TL

Doğu felsefesi ve tıbbın en önemli yazarlarından biri olan Daniel Reid’den detoksa bütünsel bir yaklaşım... Dış çevremizdeki kirlilik ile içsel kirlenmemiz arasındaki doğrudan nedense bağıntının farkına varmamızın zamanı artık geldi. Hava, su ve yiyeceklerimizdeki toksinlerin vücudumuza girmesini en..

Doğal Güzelliğin Sırrı

Alfa Yayınları

Doğal Güzelliğin Sırrı

36,00TL

Suna Dumankaya'nın ellerimiz, ayaklarımız, yüzümüz, saçlarımız, göğüslerimiz ve vücudumuz için ayrı ayrı hazırladığı 300 tane güzellik formülüyle; Sivilceler, akne ve beyaz noktalara, Selülit, çatlak ve sarkmalara, Saçlarınızın beyazlamasından ve dökülmesine,Cildinizin aşırı kurumasına ya da aşırı y..

Gastronomik Menüler İle Montignac Yemek Sanatı ...

Alfa Yayınları

Gastronomik Menüler İle Montignac Yemek Sanatı ...

16,00TL

Geçtiğimiz yıllarda kendi adıyla anılan yenilikçi bir beslenme yöntemi ortaya atan Michel Montignac, yaşama enerjisi ve zayıflamanın en iyi yolunun sadece yeme alışkanlıklarını değiştirmek olduğunu kanıtladı. Az kalorili diyetlerle hayatınızı sıkboğaz eden rejimlerin tehlikelerini ve yetersizlikleri..

Kanser

Alfa Yayınları

Kanser

32,00TL

Çağımızın hastalığı kanseri ne kadar tanıyoruz?Kansere neden yakalandığımızı biliyor muyuz?Bu ölümcül hastalığı önlemek mümkün mü?Hastalığın kesin tedavisi var mı?Kanser son yıllarda nedenbu kadar yaygınlaştı?21. yüzyılın en korkunç hastalığı: Kanser.Son yıllarda bir çığ gibi büyüyen kanserli insan ..

Masaj

Alfa Yayınları

Masaj

19,00TL

Yaşam tarzlarını tüme dayalı ve duyarlı bir bakış açısıyla iyileştirmek isteyenler için son derece önemli bilgilerle dolu uzmanlık kitapları.- Tedavi edici masajın kısa tarihi- Yağları karıştırma ve kullanma kılavuzu- Temel hareketlerin tanıtımı- Adım adım tam kapsamlı beden masajı serisi- Çeşitli i..

Neden Yanlış Yaşıyoruz

Alfa Yayınları

Neden Yanlış Yaşıyoruz

42,00TL

"Neden Yanlış Yaşıyoruz" özellikle temel sağlık açısından sindirim sistemi hakkında bilmemiz gerekenler, kalp rahatsızlıklarından korunma önerileri, genç ve zinde kalmak için beslenme ve nöralterapinin anti-agingde yeri ve önemi, yüksek ve düşük tansiyonda beslenme ve korunma yöntemlerine dair kapsa..

Pilates

Alfa Yayınları

Pilates

19,00TL

Yaşam tarzlarını tüme dayalı ve duyarlı bir bakış açısıyla iyileştirmek isteyenler için son derece önemli bilgilerle dolu uzmanlık kitapları.Pilates sizin kılavuzunuz olacakBu egzersiz programının geçmişi hakkında kısa bir bilgiHareketlerin ardında yatan ilkelerTemel anatomi bilgisini ve doğru bir d..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 180 (20 Sayfa)
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux