categories

Türk Mutfağı

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 45 (5 Sayfa)
A La Carte Lezzetli Tarifler  Salatalar

Bilgi Yayınevi

A La Carte Lezzetli Tarifler Salatalar

17,00TL

A La Carte koleksiyonumuzdan seçeceğiniz nefis bir yemeği ikram ederek dostlarınızı ve yakınlarınızı şaşırtın. Tariflerin başarısı hiçbir şüpheye yer bırakmadığı gibi, aynı zamanda hepsi çok da lezzetli. Öyle ki, bu tarifler hem sizi yormayacak, hemde masada konuklarınızla hoş vakit geçirmenizi sağl..

The Treasury of Turkish Cheeses Türkiye’nin Pey...

Boyut Yayın Grubu

The Treasury of Turkish Cheeses Türkiye’nin Pey...

56,00TL

Sofralarımızın geleneksel lezzetidir peynir... Kahvaltıda başlar peynirle buluşmamız, öğle yemeğine, beş çaylarına ve akşam yemeğine dek devam eder. O kadar çok bilmediğimiz çeşidi var ki ülkemizde...Güzel İngilizce anlatımıyla meraklılarına yeni bir şölen. Kitabı okurken hem iştahınız kabaracak, he..

Urfa'da Pişer Bize de Düşer

Alfa Yayınları

Urfa'da Pişer Bize de Düşer

53,00TL

İnsanlık tarihine yakın yaşıyla ihtiyar bir delikanlı gibidir Şanlıurfa.Toprakları savaşlar görüp kan ile sulanmış olsa da aynı topraklar üzerinde dünyanın ilk üniversitesi kurulmuş, farklı kültürler ve dinler bir arada yaşamanın erdemini bu topraklarda yüceltmişlerdir. Elbette bu insanlar birlikte ..

Islamic Cuisine (İngilizce)

Çağrı Yayınları

Islamic Cuisine (İngilizce)

20,00TL

Türkiye, Mısır, Suriye, Lübnan, Fas ve Cezayir den yemek tarifleri bulunan bu eserde; sizleri, İslâm Dünyasında küçük bir antrapolojik geziye çıkarmak istiyoruz...Dileriz, dostlarınızla ve sevdiklerinizle lezzetli sofralarda, unutamayacağınız anlar yaşamanıza vesile oluruz.Afiyet olsun...

Tadı Damağımda Kaldı

İnkılap Kitabevi

Tadı Damağımda Kaldı

65,00TL

Helal olsun be Meri!.. Tam zamanında yakaladın “gastronostalji”yi. Özellikle 50 yaşın üzerinde, İstanbul’da doğmuş, yaşamış, gelmiş, gitmiş, kadın, erkek herkesin okuması ve okutması gereken, eşsiz bir “gastrobelgesel” olmuş bu kitap... Köklerinden kopmamış bir İstanbul hanımefendisinin, bütün duygu..

A Cookery Tale A Turkish Cookery Book

Doğan Kitap

A Cookery Tale A Turkish Cookery Book

69,44TL

Sahrap Soysal'ın yazdığı ''Bir Yemek Masalı'' adlı kitap İspanya' da yapılan Dünya yemek kitapları yarışmasında tam 4 kategoride Dünya'nın en iyi yemek kitabı seçildi. Bu kitabı İngilizce' ye çevirerek yabancıların da yararlanmasını istedik. Yabancıların yoğun olduğu yerlerde iyi satış yapacağını dü..

Ege'de Lezzet Yolculuğu

Etki Yayınları

Ege'de Lezzet Yolculuğu

35,00TL

Ege'de Lezzet Yolculuğu Etki Yayınları..

Çokkültürlü İstanbul Muffağı

Everest Yayınları

Çokkültürlü İstanbul Muffağı

16,00TL

İlhan Eksen bu kez, yüzyıllar boyunca pek çok uygarlığa ev sahipliği yapmış, mimarisiyle, doğal güzellikleri ve toprağının bereketiyle insanları büyülemiş o ihtişamlı şehrin, İstanbul’un "çokkültürlü" mutfağını, sahiplerinden dinleyerek anlatıyor bizlere."Çokkültürlü İstanbul Muffağı"nda Türklerin y..

International Menus for the Globetrotter

Çitlembik Yayınevi

International Menus for the Globetrotter

17,59TL

A traveller and lover of good food, Dolores Freely has spent most of her life living in various parts of the world, collecting recipes and preparing and serving her guests her favorite finds. The consummate global hostess, Freely’s easy manner and gentle instructions take the mystery out of preparin..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 45 (5 Sayfa)
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux