categories

Yoga -Meditasyon

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 51 (6 Sayfa)
Yaratıcı İmgeleme

Akaşa Yayınları

Yaratıcı İmgeleme

22,00TL

Yaratıcı İmgeleme hayatta istediğiniz her şeyi yaratabilmek ve olumlu yönde değiştirebilmek için zihinsel betimleme ve onaylamayı kullanma sanatıdır. Yaratıcı İmgeleme günümüzde artık sağlık eğitim iş sanat spor alanında ve ruhsal tekamülde bu tekniğin bilincine varmış kişiler tarafından başarıyla k..

1. Derece İçin Uygulamalı Reiki

Akis Kitap

1. Derece İçin Uygulamalı Reiki

30,00TL

Reiki'nin her kültür ve dinden insana şifa verici özelliği, dokularında barındığı evrensel bir güce işaret ediyor. Varlığın özündeki Birlik ve bu Birliğin iyileştirici gücü anlamına gelen Reiki, arzularımız, heveslerimiz, körü körüne bağlandıklarımızla; spirituel ve aşkın bir kudret arasındaki yolcu..

Hafiflik

Alfa Yayınları

Hafiflik

25,00TL

Yoga, Pilates, dans ve fiziksel egzersizin birçok farklı stili vardır. Ancak tüm bu disiplinlerin özünde bedeni özgürleştiren ve zihnin kilitlerini açan ortak bir hareket kodu, asli olan bir takım egzersizler ve teknikler vardır. Bu kitap bunları işlemektedir.Bu kitabın içeriğinde öğretici bir DVD ,..

Hamilelikte Yoga

Alfa Yayınları

Hamilelikte Yoga

19,00TL

Yaşam tarzlarını tüme dayalı ve duyarlı bir bakış açısıyla iyileştirmek isteyenler için son derece önemli bilgilerle dolu uzmanlık kitapları.Hamilelikte güvenle yapılabilecek bir egzersiz türü olarak yogayı seçen başlangıç seviyesindeki anne adayları için mükemmel bir kılavuzDeğişen bedeniniz ve ruh..

Lotus Çiçekleri YogaMini Projesi

Alfa Yayınları

Lotus Çiçekleri YogaMini Projesi

21,00TL

Çocuklar da Yoga YaparTamamı renkli ve görsel anlatımıyla çocuklar için muhteşem bir yoga kitabı!'Bir çocuğa verilebilecek en güzel hediye, ona kim olduğunu anlamasını öğretmektir.'- Mirra AlfassaVe bunun için en güzel yollardan biri, çocukları Yoga yapmaları için yönlendirmektir! Evet, çocuklar da ..

Ben Enerjiyim!

Arion Yayınevi

Ben Enerjiyim!

18,00TL

"Ben Enerjiyim!" Gözlerinizi kapatın ve bu cümleyi tekrarlayın. Önce içinizden, sonra yüksek sesle devam edin. Başlangıçta bu cümleyi belki biraz çekinerek, ama ardından içinizi bir güç dalgası kaplayana kadar gittikçe artan kuvvetli bir sesle söyleyeceksiniz. Böylece, içinizde uyuyan enerjinizi har..

Basit Yoga Teknikleri

Arkadaş Yayınları

Basit Yoga Teknikleri

18,90TL

Günümüzde yoga bedensel sağlık, psikolojik denge ve ruhsal gelişimi bir arada sağlayan bir öğreti olarak kabul görmekte ve etki alanını giderek genişletmektedir. Bu doğrultuda yogaya yeni başlayanlar için uygulamaya yönelik olarak tasarlanan Basit Yoga Teknikleri yoga duruşlarını açıklamakta ve bu d..

Poz’cu

Sistem Yayıncılık

Poz’cu

5,00TL

Vogue, The New York Times ve Yoga Journal gibi, ABD‘nin önde gelen gazete ve dergilerinde yazıları yayınlanan Claire Dederer‘in çok çeşitli konulardaki anılarını samimi bir dille paylaştığı "Poz"cu, elinize alabileceğiniz tüm yoga kitaplarından çok farklı; çünkü bu kitap aslında yaşamla ilgili. Ayak..

Çakralar

Aura Kitapları

Çakralar

30,00TL

Elinizdeki kitap, çakraların sağlıksız bir biçimde çalışmasının insan bedeni ve hayatı üzerinde yaratacağı olumsuz etkileri en aza indirerek sana ait bir bedeni nasıl daha sağlıklı kullanarak mutlu kılabileceğinin yollarını göstermek için yazıldı. Yaşadığımız bu modern çağda, bedenine ve hayatına ve..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 51 (6 Sayfa)
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux