categories

Beslenme ve Diyet

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 134 (15 Sayfa)
Detoksu Keşfet

Alfa Yayınları

Detoksu Keşfet

31,00TL

Bedenimiz yaşadığımız doğal ortamla öylesine büyük bir uyum içindedir ki, onu maruz bıraktığımız bütün olumsuzlukların üstesinden gelebilir.Beden zararlı toksinleri, yani zararlı maddeleri karaciğer, böbrekler, bağırsaklar, akciğer, ter ve lenfler yoluyla atarak kendini temizler. Başka bir deyişle, ..

Doğru Beslenme ile Kalp Sağlığı

Alfa Yayınları

Doğru Beslenme ile Kalp Sağlığı

13,89TL

Batılı ülkelerde ortalama yaşam sürelerinin sabit bir şekilde artmasına rağmen kardiyovasküler hastalıklar ilk ölüm nedeni olarak başta gelmektedir. Bilimsel inceleme ve araştırmalar göstermiştir ki beslenme sadece bu türdeki hastalıkların en önemli risk faktörü değil aynı zamanda en kolay çözüm ted..

Sağlıklı Zayıflayın

Alfa Yayınları

Sağlıklı Zayıflayın

31,00TL

Bu çalışmada endokrin (iç salgı) bezleriyle ilgili hastalıklar ve bunlara bağlı olarak gelişebilecek kilo problemlerinin kontrol altına alınabilmesi için diyet uygulamaları ve ilaç tedavileri sizlerin dikkatine sunulmaktadır. Ancak bu uygulamalar her hastaya göre farklılık göstereceği için yine de b..

Yedikçe Zayıfla ve Öyle Kal

Alfa Yayınları

Yedikçe Zayıfla ve Öyle Kal

31,00TL

Ünlülerin İnce Kalma Sırları Bu Kitapta!Hülya Avşar, Gani Müjde, Metin Uca, Ayşegül ve Muharrem Toplusoy, Erengül Ulusoy gibi pek çok tanınmış ismin diyetisyenliğini sürdüren Banu Kazanç’tan yedikçe zayıflamak ve zayıf kalmak için beslenme önerileri..Banu Kazanç, Mayıs ayı başında Pera Palas Balo Sa..

60 Tarifte İdeal Mutfak

Artemis Yayınları

60 Tarifte İdeal Mutfak

32,00TL

Doğru Beslenmenin Püf NoktalarıSağlıklı Yaşam Tarzına GeçişBesin AileleriDiyet ve Kalori SırlarıSağlıklı Beslenme Önerileriİdeal Mutfağın Püf NoktalarıEv Hanımları ve Çalışanlar İçin Pratik ÇözümlerPratik Alışveriş, Besinleri Yıkama ve Saklama YollarıSağlıklı Pişirme YöntemleriSağlıklı ve Lezzetli 6..

Çağatay Demir’le Mutlu Diyet

Say Yayınları

Çağatay Demir’le Mutlu Diyet

12,50TL

Yıllar önce obeziteyi yenmiş ve sağlıklı beslenmeye duyduğu ilgi nedeniyle diyetisyenlik mesleğini seçmiş olan Beslenme ve Diyet Uzmanı Çağatay Demir, mesleki bilgisiyle yaşam tecrübesini birleştirerek kilo vermenin ve yeni bir yaşama alışkanlığı edinmenin püf noktalarını bizlerle paylaşıyor. Kişise..

Yüz Soruya Yanıtla Sağlıklı Beslenme

Hatiboğlu Yayınları

Yüz Soruya Yanıtla Sağlıklı Beslenme

21,00TL

Beslenme insanın yaşamsal gereksinimlerinin başında gelir. Beslenme sadece karın doyurmak anlamına gelmediği gibi, canın her istediğini tıkınırcasına yeme içme de değildir. Bu nedenle sağlıklı beslenme kavramı günümüz insanının ilgi odağı haline gelmiştir. Konuya ilgi arttıkça zaman zaman bilimsel e..

Zayıflayın

Cinius Yayınları

Zayıflayın

48,00TL

Spor yapmaya başlamak için mükemmel olmak zorunda değilsin ama mekemmel olmak için bir yerden de başlamak zorundasın. Zayıflamanın temel kuralı diyet, artı egzersizdir. Evet bilimsel olarakta öyledir. “Ve yolu mutfaktan geçer” ama uğradığınız kitapçıların raflarında dikkat ettiyseniz yüzlerce diyetl..

Kanseri Yenen Diyet

Sergi Yayınevi

Kanseri Yenen Diyet

12,00TL

Sağlıklı mısınız?Sağlığınızı korumak ve kansere yakalanmamak istiyorsanız bu kitabı okuyun.Kansere mi yakalandınız?Tedavi oldunuz. Bir daha hastalanmamak için bu kitabı okuyun. Bu kitap hep elinizin altında bulunsun zaman zaman açıp okuyun. Unuttuklarınızı hatırlayın ve sağlığınıza sahip çıkın...

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 134 (15 Sayfa)
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux