categories

Hayvan Bakımı ve Eğitimi

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 23 (3 Sayfa)
Bak Şu Ayının Yaptığına

Alfa Yayınları

Bak Şu Ayının Yaptığına

12,00TL

"Hayatımda gördüğüm ilk ayı yeni vurulmuştu. Kalın, yağlı postundan akan kan hâlâ dinmemişti. Gözleri açıktı ve 'Beni neden öldürdünüz?' dercesine bakıyordu. Daha sonraları da birçok ayı gördüm ama gördüğüm o ilk ayının fotoğrafı beynimin bir köşesinde hep saklı, hep canlı kaldı.Üniversite öğrenimim..

Köpek Sahibinin El Kitabı

Alfa Yayınları

Köpek Sahibinin El Kitabı

45,00TL

Köpeğinizle ilgili öğrenmek istediğiniz her şey, kitapları dünyanın en çok satan veteriner hekimi tarafından yazıldı.Köpeğinizi anlamakDr. Bruce Fogle açık, anlaşılır bir dille, bir köpeğin doğasını ve gereksinimlerini; köpeğinizin nasıl sağlıklı ve mutlu olacağını açıklıyor. Kendi durumunuza uygun ..

Köpeğiniz İçin 101 Beceri

Arkadaş Yayınları

Köpeğiniz İçin 101 Beceri

32,50TL

Gazeteyi getir! Yuvarlan! Selamla! Telefonu aç! Kumandayı getir ve çok daha fazlası! Köpeğiniz İçin 101 Beceri, köpeğinizle iletişim kurmanızı, yakınlaşmanızı ve onu geliştirmenizi sağlayacak onlarca beceri ve numara içeriyor. Köpeğinize çeşitli beceriler kazandırmak; onunla ilişki kurmak, ailenizle..

Kangal (Karabaş) Türk Çoban Köpeği

Bilge Kültür Sanat

Kangal (Karabaş) Türk Çoban Köpeği

35,00TL

- Hakiki Karabaş Köpeği nasıl anlaşılır?- Hakiki Karabaş Köpeğinin ana ırk vasıfları nelerdir?- Hakiki Karabaş Köpeğinde Kurtçul Tırnak şart mıdır?- Hakiki Karabaş Köpeği az yavru mu vermelidir?- Karabaş Köpeğinin kulakları niçin kesilir?Kangal (Karabaş) Köpekleri hakkında bilimsel olarak hazırlanmı..

Baba Bana Köpek Al

Bulut Yayınları

Baba Bana Köpek Al

25,00TL

Eğer bir köpeğin bakımını üstlenirseniz onun efendisi, bir kedi alırsanız onun kölesi olursunuz. Bu bir zorunluluk değil,kendiliğinden gelişen gönüllü bir ilişkidir. Köpeklerin tarihi Kimler köpek almalı? Köpek Cinsleri Köpek seçmek Yavru köpeğin bakımı ve eğitimi Köpeklerin sağlık sorunları Köpekle..

4 Pati Eğitim Sistemi

Espas Yayınları

4 Pati Eğitim Sistemi

14,81TL

Köpek Eğitiminin ilk adımlarında Carolyn Menteith "4 Pati Eğitim Sistemi" ile köpek sahiplerine herşeyden önce köpek sahibi olmanın temel bilgilerini vermektedir. Elinizdeki kitabın "Köpek Cinsleri ve Egzersiz" ve de "Tuvalet Eğitimi" bölümlerinde cinslerine göre köpeklerin temel ihtiyaçlarını bize ..

Bütün Yönleriyle Akvaryum

Dost Kitabevi Yayınları

Bütün Yönleriyle Akvaryum

38,00TL

- Dünyanın dört bir yanındaki tatlı su ve deniz ortamlarını yansıtan akvaryumları tanıtmaya yönelik ilk kapsamlı çalışma- 16 farklı akvaryumun düzenlenip tasarlanmasını kolaylaştıran pratik bir rehber- Apayrı akvaryumun ortamlarının planlanması, düzenlenmesi, doldurulması ve bakımının açık bir üslup..

Cichlid Atlas (Ciklet Atlası - Akvaryum Balıklar...

Denizler Kitabevi

Cichlid Atlas (Ciklet Atlası - Akvaryum Balıklar...

65,00TL

Türkiye’de "Ciklet Balığı" olarak anılan Cichlidler, hiç şüphesiz akvaryum dünyasının en ilgi çekici balıklarıdır. Onları ilginç kılan renklerinin güzelliğinden çok sosyal yaşantılarının olmasıdır. Tıpkı kuşlarda veya diğer bazı memeli hayvanlarda olduğu gibi tipik bir aile yaşantıları vardır. Olgun..

At Biniciliği Üzerine

Ceren Yayıncılık

At Biniciliği Üzerine

20,00TL

Ksenophon (Ksenofon), on iki kısa bölümden oluşan kitabına, amacını açıklayarak ve kendisinden önce, konuyla ilgili Atinalı Simon’un da bir eser yazdığını belirterek başlar. Yazar benzetmeler yoluyla iyi bir ata sahip olmak için, bir tayı satın almada ve üzerine binmek için onu eğitmede nelere dikka..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 23 (3 Sayfa)
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux