categories

Pazarlama, Satış, Reklam

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 132 (15 Sayfa)
Güncel Pazarlama Yaklaşımları

Alfa Aktüel Yayınları

Güncel Pazarlama Yaklaşımları

25,00TL

"Talebin uyarılması ve yönetilmesi" olarak da tanımlanan pazarlamanın,gerek yapılış biçimi, gerekse içerdiği yaklaşımlar, hızlı bir "değişim ve gelişim" içinde olan bilgi ve iletişim teknolojilerinin etkisi altındadır. Dolayısıyla, "pazarlama" sürekli olarak "güncellenmesi gereken bir bilgisayar pro..

Pazarlama Araştırmaları

Beta Yayınevi

Pazarlama Araştırmaları

39,50TL

Pazarlama Araştırmalarına GirişPazarlama Araştırması Sürecine Genel Bir BakışKeşifsel Araştırma ve Kalitatif Çalışmalarİkincil Veri ToplamaAnketle Veri ToplamaAraştırma Tasarımı ve Potansiyel Hata KaynaklarıGözlemDeneyÖlçme ve ÖlçeklemeAnket TasarımıÖrnekleme SüreciVeri Analizine GirişVeri AnaliziPa..

Pazarlama Yönetimine Giriş

Nobel Akademik Yayıncılık

Pazarlama Yönetimine Giriş

42,00TL

Son yıllarda pazarlama ve pazarlama faaliyetlerinin önemi giderek daha fazla vurgulanmaya başlamıştır. Üniversitelerde de pazarlama ile ilgili dersler çoğalmış ve daha çok sayıda öğrenci pazarlama ile ilgili dersleri seçmeye başlamıştır. Bunun yanı sıra, programlarında işletme ile ilgili ders bulunm..

Her Yönüyle Pazarlama

Minel Yayın

Her Yönüyle Pazarlama

30,00TL

Sadece sevgi gerçek bir aile kurabilir.Çağdaş edebiyatımızın güçlü kalemlerinden Karin Karakaşlı, son romanında çocukların ve evlerin dilinden konuşuyor. Tarihin farklı dönemlerinde yaşanmış ve iç içe geçmiş aile hikâyelerini şiirsel bir üslup ve empatiyle aktarıyor. Terk edilen ya da göç etmek zoru..

Reklam Araştırmaları

Detay Yayıncılık - Akademik Kitaplar

Reklam Araştırmaları

25,00TL

Reklam araştırmaları bizlere reklamların gücünü, tüketici davranışlarını, reklamın tüketici ve toplum üzerindeki etkilerini gösterir. Bu konuda ülkemizde yapılan araştırmalar sınırlıdır, kullanılan veriler de daha çok Amerikan literatürüne dayanmaktadır. Bizler de, bu kitap çalışmamızla Türkiye’de r..

Yeni Nesil Reklamcılık

Detay Yayıncılık - Akademik Kitaplar

Yeni Nesil Reklamcılık

30,00TL

Kitapta konu edilen yeni nesil reklamcılık yaklaşımlarının sınırlı alanları kapsadığının ve sürekli güncellenmeye muhtaç olduğunun bilinciyle birlikte, elinizdeki kitabın yoğun ve kararlı bir çaba ile hazırlandığını vurgulamak isterim. Dilerim ki ortaya çıkan bu kitap çalışması harcanan çaba ve emeğ..

Uluslararası Perakendecilik ve Tedarik Zinciri Y...

Detay Yayıncılık

Uluslararası Perakendecilik ve Tedarik Zinciri Y...

17,50TL

Tedarikçilerin, üretici işletmelerin ve pazarların farklı ülkelerde olduğu günümüz ekonomik dünyasında bu ilişkileri yönetmenin, yani küresel tedarik zincirlerinin önemi de anlaşılmıştır. Perakende gibi tüketici istekleri tarafından yönetilen, ama tüketici tercihlerinin hızlı değiştiği, kâr marjının..

Stratejik Pazarlama Yönetimi

Universal Dil Yayıncılık

Stratejik Pazarlama Yönetimi

23,15TL

"Kapılarını, bir laboratuar gibi, danışman, yönetici, eğitimci, konferasncı, araştırmacı, vak'a yazarı ve arkadaş olarak, cömertlikle bize açan işletmelerimize... Hizmet aldık, hizmet verebildiysek, ne mutlu bize..."- Prof. Dr. Muhittin Karabulut..

Pazarlama

Siyasal Kitabevi - Akademik Kitaplar

Pazarlama

50,00TL

Küreselleşmeye paralel olarak ekonomik ve teknolojik alanlarda yaşanan değişiklikler, işletmelerin pazarlama yönetim sürecini doğrudan etkileşmiştir. Bu etkilerin yansımalarının işletme ve pazarlama fonksiyonu temelinde yönetilmesi, bu konuda yetkin ve yeterli yöneticileri gerekmektedir. Bu gereklil..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 132 (15 Sayfa)
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux