categories

Programlama

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 203 (23 Sayfa)
C# 4.0

Alfa Yayınları

C# 4.0

69,00TL

Schildt' in çok satan C# referansı, C# 4.0 için güncellendi!C# 4.0'i kullanmak hakkında bilmeniz gereken her şey bu kitapta!- Bütün C# dili- Task Parallel Library, PUNQ ve dinamik tip gibi yeni özelliklerin ayrıntılı bir incelemesi- Takip edilmesi kolay yüzlerce örnek- Veri tipleri ve operatörler- K..

C++ Temel Öğrenim Kılavuzu

Alfa Yayınları

C++ Temel Öğrenim Kılavuzu

42,00TL

C++ giriş. Nesneye yönelik programlama nedirC++’ın iki sürümü, fonksiyonların aşırı yüklenmesine girişGözden geçirme testi, parametre alan constructor’larNesne atamak, fonksiyonlara nesne aktarmakDiziler, işaretçiler ve başvurular, nesne dizileriFonksiyonların aşırı yüklenmesiVarsayılan argümanları ..

PIC Programlama

Alfa Yayınları

PIC Programlama

23,00TL

Sadece teorik bilgilere dayalı bir eğitim anlayışına karşı uygulamalı eğitimi destekleyen bu kitapta en temelden başlayarak PIC programlamayı öğreneceksiniz.MikrodenetleyicilerPIC16F84 mikrodenetleyicinin genel özellikleriPIC Assembly diliPortlara veri gönderme.Buton kontrolüSayıcılarPortlardan veri..

Microsof Visual Basic 6.0 ile Programlama

Asil Yayın Dağıtım - Akademik Kitaplar

Microsof Visual Basic 6.0 ile Programlama

41,67TL

Visual Basic nesne tabanlı, olaylara (Events) dayalı, grafik kontrol nesneleri yardımı ile Windows uygulamalarına benzer grafik ekran ve menü tasarımları kolayca tasarlanabilen bir bilgisayar programlama dilidir.Program hazırlama işlemi üç aşamada gerçekleştirilir. Önce formlar üzerine Etiket (Label..

Photoshop CS4 ve 3 Boyutlu İşlemler

Beşir Kitabevi - Ders Kitapları

Photoshop CS4 ve 3 Boyutlu İşlemler

30,00TL

Yüzdeki kırışıklıkların giderilmesi ve gençleştirme çalışmaları,Resminizden istemediğiniz bölgelerin yok edilerek hiç yokmuş gibi gösterilmesi,Şimşek nasıl yapılıyor,Göz rengi değiştirme yöntemleri ve Hue-Saturation,Diş renginin beyazlatılması ve Replace Color,Yüzdeki çil tekelerinin temizlenmesi ve..

Turbo Pascal Programlama Sanatı

Beta Yayınevi

Turbo Pascal Programlama Sanatı

20,37TL

Günümüzde bilgisayar programcılığı tüm meslek dalları için önem kazanmıştır. En popüler programlama dillerinden biri olan Turbo (Pascal üzerine Türkçe yayının yetersiz olması beni bu konuda çalışmaya sevketmişti. Kitabın bu kadar baskı yapması da bunun en büyük ispatı olmuştur.- Turbo Pascal Komutla..

Tia Portal İle Operatör Panel ve Scada Proglamla...

Birsen Yayınevi

Tia Portal İle Operatör Panel ve Scada Proglamla...

100,00TL

Nesnelerin birbiri ile iletişim içinde olacağı "Endüstri 4.0"ın daha verimli hayata geçirilmesi için; ülkeler, kurumlar ve kişiler yoğun bir çaba içindeler. Birçok teknolojik gelişmenin içinde olamamış, kaçırmış ve yakalamakta zorlanan ülkenin bireyleri olarak biz de bundan sonraki gelişmelere katkı..

Basic  Bilgisayar Programlama Ders Notları

Bilim Teknik Yayınevi

Basic Bilgisayar Programlama Ders Notları

10,00TL

Basic Bilgisayar Programlama Ders NotlarıBilim Teknik Yayınevi..

C Kolay Programlama

Bilim Teknik Yayınevi

C Kolay Programlama

27,00TL

Bu kitabın amacı size C programlama dilini öğretmektir. Programlama, en iyi yaparak öğrenildiğinden bir C derleyiciye erişiminiz önerilir. Bunlar, mikro-bilgisayarların çoğu için mevcuttur, özellikle de IBM PC ve uyumluları için mükemmelleri bulunur. Kitapta verilen örnekler gerçekte herhangi bir C ..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 203 (23 Sayfa)
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux