categories

Moda

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 35 (4 Sayfa)
Bir Varmış Bir Yokmuş Herkes Çocukmuş

Alfa Yayınları

Bir Varmış Bir Yokmuş Herkes Çocukmuş

15,00TL

16 ünlü moda tasarımcısının imzasını taşıyan Haute Couture Bebekler, doğum hikayeleri ve tasarımcıların özgeçmişiyle bu kitapta buluştu. Her tasarımcı hazırladığı bebeğiyle çocukluk yıllarına yeniden yolculuk yaptı. Ne güzel çocuk olmak, ne güzel çocuk kalabilmek, değil mi? Tıpkı Bergson'ın dediği g..

Makyaj ve Güzellik

Alfa Yayınları

Makyaj ve Güzellik

29,00TL

Makyaj kendimizi ifade etmenin bir yoludur; kendimizi nasıl farklı görebileceğimizi öğrenmektir. Hadi deneyin, ne kaybedersiniz ki? İstediğiniz an yıkayıp çıkarıverirsiniz?Makyaj başarılıysa onu değil, ardındaki kişiyi görürsünüz“Thibault Vabre, uluslar arası makyaj sanatçısıDudaklar - Gözler - Yana..

Metroseksüel Erkekler Bakımlı Erkeklerin Kitab...

Alfa Yayınları

Metroseksüel Erkekler Bakımlı Erkeklerin Kitab...

12,00TL

Onlar kentli, kariyerli, modern ve “bakımlı“ erkekler.Kendilerine bakmayı, “arzu nesnesi“ olmayı seviyorlar.İyi görünmek ve Keyifli yaşamak birinci öncelikleri.Kuaförler mabetleri, kozmetikçiler kanaat önderleri.Onlar çoğunlukla hijyenik Ayşe teyzelerin çocukları.İç çamaşırlarını bile ütületerek giy..

Şıklığıyla Göz Kamaştıran Kadının 100 Va...

Alfa Yayınları

Şıklığıyla Göz Kamaştıran Kadının 100 Va...

42,00TL

Kullanılmayan giysilerle dolup taşan bir gardırop yerine içindeki her parçanın işinize yaradığı fonksiyonel bir gardıroba sahip olmak istemez misiniz?Moda otoritesi Nina Garcia, kendi stillerini belirlemeleri kadınları cesaretlendirir, hatta onlara yol gösterir. Nina, modada renklerin, tasarımcıları..

Stilistlik

Say Yayınları

Stilistlik

35,00TL

Moda yalın ve çoğu zaman uçuk bir ruhun gülümseyişidir.Yaratıcılığın kıvrak çizgilerle valsidir.Bazen 60’ların 70’lerin geri dönüşüdür.Soluk bir fotoğrafta değişimin içine yeniden doğmaktır.Kapılıp gidilir girdabına. Uzayın sonsuzluğunda, Uzak doğu’nun gizinde içine doğru ışınlar moda. Kontrastların..

Modamın Kenarı

Joy Kitap

Modamın Kenarı

15,00TL

Sabahın altısı ve yine alarm çalıyor. Beş dakika erteliyorum, gözümü kapatır kapatmaz alarm tekrar çalıyor. Ofiste, masa başında çıkış saatini beklerken o beş dakika beş yıl oluyor da yatağın içindeyken nasıl sadece bir saniye gibi gelebiliyor insana? Bunu anladığın zaman sanırım emekli olmuş, artık..

Kalıp Hazırlama: Etek - Pantolon

Tasarı Yayıncılık - YÖS

Kalıp Hazırlama: Etek - Pantolon

75,00TL

Kalıp Hazırlama: Etek - PantolonTasarı Yayıncılık - YÖS..

Moda

Dost Kitabevi Yayınları

Moda

16,00TL

Günümüzde moda her şeyden önce hızına ayak uydurmanın mümkün görünmediği bir devinim içinde kavranıyor. Bir gün rağbet gören, ölçü sayılan, taklit edilen stil eğilimlerinin hemen ertesi gün bir kenara atıldığı bilinen bir gerçek. Dahası, bilhassa giyim endüstrisinin başlı başına bir fenomene dönüşme..

Moda

Kaknüs Yayınları

Moda

280,00TL

Sade ya da sofistike, zarif ya da abartılı olsun giydiklerimiz, bizim kim olduğumuzu gösterir. Moda kitabı, 3000 yıllık moda tarihini 1500 resimli giysi örneğiyle tanıtan, geçmişten günümüze giyilmiş her şeyin kapsamlı bir rehberidir.Antik Mısır’ın tuniklerinden ve altın halhallarından başlayarak Ch..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 35 (4 Sayfa)
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux