categories

Türkiye Rehberi

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)
Öteki Anadolu 1

Gölgeler Kitap

Öteki Anadolu 1

60,19TL

Dünyanın en muhteşem açıkhava müzesi olan Anadolu’nun her köşesi, farklı uygarlıklara ait tarihsel zenginliklerle doludur. Ama Anadolu’nun çok iyi bildiğimiz, üzerine kitaplar yazılmış, belgeseller yapılmış antik şehirleri ve ören yerleri, aslında buzdağının sadece su üzerinde görünen yüzü…Öteki Ana..

10’lar Türkiye’nin En İyileri

Hürriyet Kitap

10’lar Türkiye’nin En İyileri

29,00TL

Hürriyet Seyehat Ekibi’nin büyük jurisinin seçimiyle 50 farklı kategoride 2016-2017’nin en güzel adaları, restoranları, otelleri, plajları ve daha niceleri Bu kitapta!Stres, yorgunluk, karmaşa bazen de kaçmak... Tatil herkesin ihtiyacı. Ancak bazı yerler vardır ki bir tatile ihtiyaç duymuyorsanız da..

İnanç Turizmi Açısından Türkiye'de Dini Meka...
Likya Yolu - Türkiye'nin İlk Uzun Mesafe Yürüy...

Hil Yayınları

Likya Yolu - Türkiye'nin İlk Uzun Mesafe Yürüy...

56,00TL

Türkiye'nin farklı bölgelerindeki yürüyüş yollarını doğaseverlerle buluşturan Kültür Rotaları Kitaplığı, beşinci kitabı olan Likya Yolu ile Türkiye'nin ilk uzun mesafeli yürüyüş rotasını sizlere sunuyor. Likya kıyıları ve dağları dolaylarında gezinen ve 540 km uzunluğundaki Likya Yolu'nu anlatan bu ..

Tarihte Adana ve Çukurova (4 Cilt Takım)

Akademisyen Kitabevi

Tarihte Adana ve Çukurova (4 Cilt Takım)

460,00TL

Cilt 1: İlk Çağ’dan Orta Çağ’a Adana ve ÇukurovaCilt 2: Osmanlı Döneminde Adana ve Çukurova 1Cilt 3: Osmanlı Döneminde Adana ve Çukurova 2Cilt 4: Milli Mücadele’den Günümüze Adana ve Çukurova1. Uluslararası Tarihte Adana ve Çukurova Sempozyumu 17-19 Nisan 2015te Adana'nın görkemli bir otelinde yurt ..

Takkeli Dağ

Çizgi Kitabevi Yayınları

Takkeli Dağ

40,00TL

Takkeli Dağ adlı bu kitap, Konya şehrinin batı kesimindeki Loras Dağı ile Sille Çayı Vadisi arasında kalan sahayı kapsamaktadır. Bu kesimde Takkeli Dağ ve Büyük Gevele Konya Şehri'nin batısındaki silüetini oluşturan volkanik tepelerdir. Sahip olduğu doğal ve tarihi özellikler bakımından dikkat çeker..

Türkiye'nin Şaheser Yapıtları

Sancak Yayınları

Türkiye'nin Şaheser Yapıtları

19,90TL

Geçmisini iyi bilki gelecege saglam basasın. Nereden geldigini unutma ki nereye gidecegini unutmayasın.Seyh EdebaliBirçok medeniyete ev sahipligi yapan Türkiye toprakları bunun mükafatını en güzel sekilde almasını bilmistir. Roma, Bizans, Selçuklu, Osmanlı ve daha adını saymadıgımız nice medeniyet, ..

İstiklal Yolu: Kağnı Tekerlerinin İzinde Doğa...

Hil Yayınları

İstiklal Yolu: Kağnı Tekerlerinin İzinde Doğa...

28,00TL

İstiklal Yolu, Karadeniz’in en güzel ilçelerinden biri olan İnebolu’dan başlayıp, Kastamonu ve Çankırı illeri üzerinden Ankara’ya uzanan, Kurtuluş Savaşı boyunca İnebolu’ya deniz yoluyla gelen cephanenin cepheye taşındığı tarihsel bir rotadır. Türkiye’nin farklı bölgelerindeki yürüyüş yollarını doğa..

En Keyifli Rotalarla Türkiye Gezi Notları

Omega

En Keyifli Rotalarla Türkiye Gezi Notları

25,00TL

Bu kitap bir gezi rehberi değildir. Bu, her yeri avcunun içi gibi bildiğini, her lezzeti tadıp da gurme olduğunu iddia eden çılgın bir gezginin günlüğü de değildir. Bu, Mustafa Dermanlı’nın gezip gördüğü yerlere ilişkin kaleme aldığı mütevazı gezi notlarından oluşan bir kitaptır. Bazen sokak araları..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux