categories

Gençlik Edebiyatı

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 519 (58 Sayfa)
Kayıp Gezegen

Alter Yayıncılık

Kayıp Gezegen

12,00TL

Genç ve çocuk romanları yazarından gençler için fantastik bir roman.(Ön Kapak)“Mutlu çiftleri görünce çok heyecanlanıyorum,“ diyerek bir iki adım yürüdü. “Bir an evvel Bulut Bölgesi’ne gidip okulun bahçesini, içini ve yakınındaki eski kentin civarını düzenleyeyim.“Dilde Öğretmen ağaçlık alana yürüdü..

Dağın Ay’la Buluştuğu Yer

Altın Kitaplar

Dağın Ay’la Buluştuğu Yer

30,00TL

Verimsiz Dağ’ın eteklerinde bir köyde yaşamakta olan Minli, günlerini tarlada çalışarak, gecelerini de babasının Yeşim Ejderha ve Ay’ın Yaşlı Adamı’yla ilgili anlattığı masalları dinleyerek geçirmektedir. Yaşadıkları yoksulluktan bıkmış olan Minli’nin annesi, kocasına kızının kafasını bu saçmalıklar..

Dönemeç

Altın Kitaplar

Dönemeç

18,00TL

Gençlik, insanın en deli çağı. Bir anda tutkuları esir alır kişiyi. Aşkın nefrete dönüştüğü de olur sıklıkla, nefretin aşka dönüştüğü de yaşanır az da olsa… Hele uzak bir taşra şehrinden aşkının peşine düşüp, büyük kentin çamurlu yollarında çıkış arayanlar için hiç de kolay değildir dönemeçleri aşma..

Eragon

Altın Kitaplar

Eragon

45,00TL

Bir Çocuk...Bir Ejderhave Soluksuz Macera!Bütün gece uğuldayarak esen rüzgâr dünyayı değiştirecek izleri de beraberinde getirdi."Eragon muhteşem bir kitap... Bay Paolini'ye şapka çıkarır, onu candan kutlarım."- Anne McCaffery, Dragonriders of Pen Serisi'nin yazarı..

Kaçış (Beşinci Kitap)

Altın Kitaplar

Kaçış (Beşinci Kitap)

27,00TL

Septimus, serinin beşinci kitabında kendini ışıltılı bir denizdeki yedi adadan birinde bulur. Kötü bir şekilde yaralanmış olan ejderhası Spit Fyre, Jenna ve Böcek ile birlikte orada mahsur kalmıştır. Bu adada garip bir şeyler vardır . Syrah adındaki büyülü bir kız, ışığını kaybetmiş olan kedi biçimi..

Küçük Sırlar

Altın Kitaplar

Küçük Sırlar

10,00TL

Gizli Geçmiş... Beklenmeyen İhanetler... Sahte arkadaşlıklar... Tatlı İntikam...Güzel ve hain Kelly oyunu kurallarına göre oynamaz. Gerçekten neyin peşindedir? Öfkesini dizginleyemeyen Tom kontrolden çıkmak üzeredir. Bundan sonra kime saldıracaktır? Yalnız bir kişi Tom'un kendisine zarar vermesini ö..

Lise Aşkım

Altın Kitaplar

Lise Aşkım

13,50TL

"İlk aşk, en olmadık anda çıkar karşınıza. Şaşkın öylece dururken, ona gafil avlanırsınız. İşte o andan itibaren; ne elinize-ayağınıza, ne kalbinize, ne de sesinize söz geçirebilirsiniz. Ama ihanetin en büyüğü gözlerinizden gelir. Duygularınızı yüreğinizde saklamayı başarsanız da; aşk gözlerinizdeki..

Lise Günleri

Altın Kitaplar

Lise Günleri

16,00TL

Lise Günleri, Dilara Akıncı’nın anılarından yararlanarak yazdığı kıpır kıpır, gencecik hikayelerden oluşuyor. Kahramanımız, kah ilk aşkının karmaşasını yaşıyor, kah kaybettiği bir dostun yasını tutuyor. Yaşanmış olaylardan yola çıkılarak yazılan, hayatın içinden aldıklarını okuyucunun yüreğine taşıy..

Rauf ve 2125’liler Kulübü

Altın Kitaplar

Rauf ve 2125’liler Kulübü

14,00TL

Rauf, anne ve babasıyla birlikte eski bir evde yaşayan, on iki yaşında bir çocuktu. Neyse ki Yakın arkadaşları Kayla, Eris ve Çağla’yla birlikte kurduğu 2125’liler Kulübü Rauf’un sıradan günlerine renk katıyordu. Ancak Geleceğin Anahtarı adındaki şirketin ortaya çıkmasıyla tüm ailenin hayatı iyice ç..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 519 (58 Sayfa)
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux