categories

Bahçe Düzenlemesi

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 20 (3 Sayfa)
Dekoratif Türkiye Bitkileri

Alfa Yayınları

Dekoratif Türkiye Bitkileri

58,00TL

Güzel görünüşlü ve dekoratif 500 Türkiye bitkisinin fotoğrafları ile tanıtıldığı bu kitap doğaseverler ve çiçek meraklıları için geniş kapsamlı, bilimsel ve özgün bir başvuru kaynağı.Yazarın kendi çektiği fotoğraflara ve özel araştırmalarına dayanarak hazırlanan kitapta yurdumuzun çeşitli yörelerind..

Şifa Niyetine

Alfa Yayınları

Şifa Niyetine

49,00TL

Geleneksel halk kültürünün önemli bir alanını oluşturan bitkisel halk ilaçlarını ve yurdumuzun tıbbi bitkilerini tanımak isteyenler için kapsamlı bir başvuru kaynağı.Bu kitap Türkiye’nin çeşitli yörelerinden derlenen bitkisel halk ilaçlarını ve bunların hangi amaçla kullanıldığı hakkındaki bilgileri..

Türkiye Bitkiler Sözlüğü Türkçe-Latince / L...

Alfa Yayınları

Türkiye Bitkiler Sözlüğü Türkçe-Latince / L...

31,00TL

Bilimsel araştırmalara ve kanıtlara dayanarak hazırlanan bu sözlük Türkiye bitkilerinin günümüzde geçerli yerli adlarını ve bunların Latince karşılıklarını içermektedir. Kitapta ayrıca yerli adların saptandığı yöreler belirtilmiş, bu adların saptandığı yöreler belirtilmiş, bu adların kökenleri ve an..

Sebze Yetiştiricisinin El Kitabı

Bilge Kültür Sanat

Sebze Yetiştiricisinin El Kitabı

92,00TL

Uzun yıllara dayanan araştırmaların, deneylerin ve büyük bir ekip çalışmasının ürünü olan bu başucu kitabıyla siz de kendi sebze bahçenizin keyfini sürün.Yazar Ed Smith'in kendi sebze bahçesinde yaptığı denemeler sonucunda ortaya çıkmış pratik fikirlerden yola çıkılarak hazırlanan bu kitap sebze yet..

Bahçe Tekniği

Çağlayan Kitabevi

Bahçe Tekniği

19,00TL

 ..

Orkide

Nail Kitabevi Yayınları

Orkide

55,00TL

Bir orkide yetiştiricisi olan Frank Röllke, tüm Avrupa’ya orkide ihracatı yapan bir Orkide Üretim Çiftliği’nin ortaklarındandır. Orkideler üzerine olan bilgisini uluslararası bir düzeye taşıyan yazar, salonların kraliçesi olarak adlandırılan hassas orkidelerin sırlarını bu kitapta bir bir anlatıyor...

Şehirde Kompost

Hil Yayınları

Şehirde Kompost

30,00TL

İklim krizi şimdi ve burada. Atıklarımızın sorumluluğu ise bizde. Arka bahçesinde tavuk besleyenler, balkon arıcıları, çatı çiftçileri ve ortak bahçecilik yapanların yanı sıra şehirde yaşayıp mutfak ve bahçe atıklarıyla kompost yapanlar da kalabalık şehirlerin yeşil alanlarını yeniden tanımlayan önc..

Bir Bahçe Kuruyorum

İnkılap Kitabevi

Bir Bahçe Kuruyorum

43,00TL

Bahçe ve ben iki sırdaşız, iki suç ortağı, iki tutsak, ana-baba-evlat, iki sevgiliyiz. Ben ondan vazgeçemem, bahçe yaşamını bensiz de sürdürür. Güçlü ve özgürdür, kendine özgü kuralları vardır, onları yerine getirmezsem beni cezalandırır. Ben onu cezalandıramam. Bahçe yalnızca evimi çevreleyen kısıt..

Pratik Gül Bahçesi

İnkılap Kitabevi

Pratik Gül Bahçesi

21,00TL

Tabiatın yeryüzünü süslemek için yarattığı bitkiler dünyasının baş devrimcisi güldür. Çiçekler arasında olarak seçilmiş olan gül, çiçeğinin inceliği ile, koncalarının çeşitli şekilleri ile, her şeyden önce kuvvetli ve güzel, hoş kokusu ile milletlerin tarihinde yüzyıllarca rol oynamış, anılar bırak..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 20 (3 Sayfa)
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux