categories

Genel Sağlık Kitapları

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 123 (14 Sayfa)
Afet Yönetimi ve Tıbbi Uygulamalar

EMA Tıp Kitabevi

Afet Yönetimi ve Tıbbi Uygulamalar

341,00TL

Tarih boyunca gerek doğal, gerekse kaynağı insan olan çok sayıda olay, dünyamızın dört bir yanında yaşanmış, fiziksel, ekonomik ya da sosyal kayıplar ve “baş edebilme kapasitesi” zaafiyetinin gelişimine yol açmıştır. “Afet” olarak tanımlanan bu olaylar, bıraktıkları derin izler ile toplumsal hafızal..

Kolay Doğum ve Yeniden Doğum Yolculuğu

Hayat Yayınları

Kolay Doğum ve Yeniden Doğum Yolculuğu

35,00TL

“Kolay Doğum”un ipuçları bu kitaptaKadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Ayşe Duman tarafından kaleme alınan Kolay Doğum ve Yeniden Doğum Yolculuğu isimli kitap yakında okuyucusuyla buluşuyor. Kitapta bulunan sıra dışı konularla, anne adaylarının kafasında bulunan bir çok soru cevabını bulacak...

Söndür Şu Sigarayı

Mona Kitap

Söndür Şu Sigarayı

26,00TL

Hayal et! Sigaradan kurtulmuş olsaydın nasıl biri olurdun?Hebb Kanunu der ki: “Birlikte ateşlenen birlikte bağlanır.” O halde, istemediğimiz bağlantıları koparmak bizim elimizde. Yeliz Pulat, uzun yıllar boyunca bir sigara tiryakisiydi. Ancak yaşadığı öksürük nöbetleri ve bir belgesel çekimi için gi..

Doğal Süper Gıdalar

Hayykitap

Doğal Süper Gıdalar

40,00TL

Doğal süper gıda, insan sağlığına faydalı son derece zengin ve tabii içerikleriyle, vücudun temel ihtiyaçlarını (vitamin, mineral, protein, yağ vb) az miktar tüketilse dahi karşılayan, hastalıklara karşı koruyucu ve tedavi edici etkisi bulunan gıdalar olarak tanımlanabilir. Bunlar düzenli kullanıldı..

Endişesiz İlaçsız

Doğan Novus

Endişesiz İlaçsız

32,00TL

Endişesiz İlaçsız yaşamınızı geri kazanmanızda en büyük yardımcınız olacak!Modern hayatın çılgın temposunda milyonlarca insan, yaygın anksiyeteden panik atağa, travma sonrası stresten fobilere uzanan sayısız endişe bozukluğu ile mücadele ediyor.Eğer siz de:• Sürekli gergin ve huzursuz• Gelecekle ilg..

Sağlık Yönetimi

Yüce Yayımları

Sağlık Yönetimi

42,00TL

Sağlık sektöründe yönetimle ilgili her düzeydeki çalışanın ihtiyacı olan güncel, çağdaş yönetim ve yönetişim ilkelerini; kanıta dayalı yönetimin anlam ve yöntemlerini; hasta odaklı olmanın anlam ve önemini anlatan bir eser. Kullanım değerinin yüksek olması amacıyla teoriden çok pratik değeri olan bi..

Medikal Medyum

Nemesis Kitap

Medikal Medyum

48,00TL

Anthony William, yanlış teşhis ya da tespit edilemeyen hastalıklar nedeniyle acı çeken binlerce insanın şifa bulmasına aracılık etmiş bir medyumdur. Ona danışmaya gelen insanların rahatsızlıklarının nereden kaynaklandığını hisseder. Onun ifadesine göre, ilahi bir güç bu bilgileri onun kulağına adeta..

Kanıta Dayalı Rehberleriyle Tamamlayıcı ve Des...

Akademisyen Kitabevi

Kanıta Dayalı Rehberleriyle Tamamlayıcı ve Des...

40,00TL

Bütünleşik yaklaşım; insanın beden, zihin,duygu ve spiritüel bütünlüğü anlayışına temellenmekte olup bunlardan birini değil, hipsini ele almak ve bütünü korumaktır. Bütünleşik yaklaşım yogu, terapötik dokunma, reiki, aromaterapi, müzekterapi, refleksoloji, gevşeme ve meditasyon gibi uygulamaların ya..

Başağrısı

İstanbul Tıp Kitabevi

Başağrısı

98,00TL

Babür Doraİlk-orta ve lise eğitimini TED Ankara Kolejinde tamamlamıştır. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden 1991 yılında mezun olup Nöroloji uzmanlık eğitimini Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroloji Anabilim Dalında 1996 yılında tamamlamıştır. Asistanlığı süresinde 6 aylığına Edinburgh Üni..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 123 (14 Sayfa)
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux