categories

Ev ve Pratik Bilgiler

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)
Ninemce

Alfa Yayınları

Ninemce

12,00TL

En sevdiğiniz giysinizdeki yağ lekesi, tuzu fazla kaçmış bir yemek ya da çatlayan deri mobilyanız artık başınızı ağrıtmasın.Bu kitap size önemli problemlerinizi çözmekte yardım edecektir.- Bir çırpıda temizlik- Bitkilerinizin bakımı- Ev eşyalarınızın bakımı- Pratik sağlık bilgileri- Tirbişonunuz yok..

Hanımlara Püf Noktaları

Arı Sanat Yayınevi

Hanımlara Püf Noktaları

9,00TL

Dört bölümden oluşan çalışmada; beslenme ve vitaminler, sağlık bilgileri, Çocuk eğitimi, günlük hayatta temizlik ile ilgili pratik bilgiler ve püf noktalarını okuyacaksınız.Vitaminler, Tabiat eczanesiMeyveler, SebzelerSağlıkSigaranın zararları, Alkolizmin tedavisiSporun faydalarıAkciğerler, Bel fıtı..

Mutfak Gereçleri Kitabı

Kitabevi Yayınları

Mutfak Gereçleri Kitabı

40,00TL

Mutfak Gereçleri Kitabı’nda yemek pişirirken, yemek yerken ve mutfakta kullanılan kap kacak ve aletlerin isimleri, şekilleri ve fonksiyonları açıklanmış; Türk kültüründe yeme içme ile ilgili alet ve edevata verilen isimlerin en eski yazılı kaynaklarımızdaki şekilleri ortaya konmuş; halk ağızı derlem..

Çoğullarla A’dan Z’ye Yaşam

Remzi Kitabevi

Çoğullarla A’dan Z’ye Yaşam

40,00TL

Bir doktor, iki ikiz annesi deneyimlerini bu kitapta topladılar.“Her doğumla, yeni bir anne ve baba doğar.” Böyle diyor insanbilimci Ashley Montagu. Öyleyse, ikiz, üçüz… Beklenen çoğul gebeliklerde, bebek sayısı kadar anne baba doğmak zorunda! Yani çoğulların anne babaları hep kendilerini 2’yle, 3’l..

Uygarlığın Kritik Yolu Olarak Temizliğin Tarih...

Okursoy Kitapları

Uygarlığın Kritik Yolu Olarak Temizliğin Tarih...

70,00TL

Temizliğin uygarlığın ölçüsü olduğu sık sık söylenir. Bu kitap, genel kabul gören bu doğruyu merkeze yerleştirerek uygarlık tarihini inceler ve insanlığın su ile olan kişisel ilişkisi konusuna eğilir.Tarih boyunca, mimarlık ve sanat kendine özgü nasıl bir yol izlemişse, temizlik kültürü de belli bir..

Temizliğe Ayıracak Zamanınız mı Yok?
İç Mekanda Sınır Öğeleri

Akademisyen Kitabevi

İç Mekanda Sınır Öğeleri

60,00TL

Zevi'ye göre mimarlık bir mekan yaratma sanatıdır. Buna bağlı olarak iç mimarinin de iç mekan yaratma sanatı olduğu söylenebilir. İnsanlar çeşitli mekanlar içinde yaşamak durumundadırlar. Yaşanılacak iç mekanları kurgularken, bu mekanlara uygun işlevler yüklemek gerekmektedir. İç mekanlara farklı iş..

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux