categories

Dünya Klasikleri

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 96 (11 Sayfa)
Jane Eyre

Büyülü Fener Yayınları

Jane Eyre

13,00TL

Charlotte Brontë’nin sırlarla dolu klasik hikâyesi, günümüz okurları için sürükleyici bir şekilde yeniden anlatılıyor ve yazıldığı ilk günkü kadar heyecan verici kalmayı başarıyor.Öksüz Jane Eyre, onu kendisine kötü davranan akrabalarından ve okul öğretmenlerinden koruyacak kimseye sahip değildir. T..

Troya Savaşı Öyküleri

Büyülü Fener Yayınları

Troya Savaşı Öyküleri

13,00TL

“Bu savaş anlamına gelir!” diye bağırır Kral Menelaus. 100.000 adamdan oluşan bir orduyla Troya’dan intikam almaya çalışan muhteşem Yunan kahramanlarının epik mücadelesine şahit olun. Macera dolu bu sürükleyici hikâyeler günümüz okurları için yeniden anlatıldılar ve Yunan mitoslarını tekrar diriltti..

Dünya Çocuk Klasikleri Seti (40 Kitap)

Sis Yayıncılık

Dünya Çocuk Klasikleri Seti (40 Kitap)

251,00TL

1. Mutlu Prens 2. İnsan Ne İle Yaşar 3. Don Kişot4. Değirmenden Mektuplar5. Hikâyeler 6. Oliver Twist 7. Alice Harikalar Diyarında8. Guliver’in Gezileri 9. Define Adası 10. Robin Hood 11. Tom Sawyer 12. Andersen’den Masallar13. Ezop Masalları14. La Fontaine Masalları15. Üç Silahşörler 16. Pinokyo 17..

Mercan Adası

Bilgi Yayınevi

Mercan Adası

12,00TL

Bir deniz kazasının ardından yanlarında yalnızca bir dürbün ve baltayla Güney Denizi'nde bir adada mahsur kalan Ralph, Jack ve Peterkin'in öyküsü.Ada, göletleri ve mercan resifleriyle cennet gibidir… Ta ki korsanlarla yamyamlar gelene dek…..

Robinson Crusoe

Remzi Kitabevi

Robinson Crusoe

12,50TL

“...bir insanın ayak iziydi, bu. Çok şaşırdım. Hortlak görmüş, yıldırım çarpmış gibi donakaldım.”..

Mutlu Prens

Remzi Kitabevi

Mutlu Prens

12,50TL

“...saraydakiler Mutlu Prens derlerdi bana; eğer eğlence içinde yaşamak mutluluk sayılırsa, mutluydum.”..

Kutadgu Bilig'den Seçmeler

Maviçatı Yayınları

Kutadgu Bilig'den Seçmeler

13,00TL

Bilgi, insanın bilinçli olarak, ne anlama geldiğini bilerek söylediği sözdür. Gereğinden fazla söz söylemekte bir yarar yoktur, ama yine de hiç konuşmamaktan iyidir. Onun için sözünü ne bir şey anlaşılmayacak şekilde kısa söyle, ne de gereksiz yere uzat. Yerinde ve yeteri kadar söyle. Çok konuşmak g..

Küçük Prens

Yitik Ülke Yayınları

Küçük Prens

12,00TL

Fransızca tam metinden muhteşem bir çeviri! Küçük Prens'i bir de Hamdi Tuncer'in özenli Türkçesiyle okuyun.Antoine de Saint-Exupery’nin başyapıtı Küçük Prens, yayımlanmasının üzerinden daha yüz yıl bile geçmeden 295 dil ve lehçeye çevrilerek başyapıt niteliğini fazlasıyla hak ettiğini kanıtlamıştır...

Peter Pan (Kısaltılmış Metin)

İş Bankası Kültür Yayınları

Peter Pan (Kısaltılmış Metin)

5,00TL

Büyülü Peter Pan, Darling ailesinin çocukları Wendy, John ve Michael'ın yatak odasına gelir. Çocuklara uçmayı öğrettikten sonra, onları Var Olmayan Ülke’ye götürür.Çocuklar orada Kızılderililer, kurtlar, deniz kızları ve korsanlarla karşılaşırlar. Korsanların lideri uğursuz Kaptan Kanca'dır. Bir sür..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 96 (11 Sayfa)
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux