categories

E-Ticaret

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 11 (2 Sayfa)
E-İş, E-Devlet, Etik

Siyasal Kitabevi

E-İş, E-Devlet, Etik

20,00TL

Türk toplumunun internet ile tanışması sadece birkaç sene öncesine dayanmasına rağmen, internet kullanımı için gerekli alt yapısının sürekli geliştirilmesiyle İnternet kullanımı ülkemizde de her alanda artmıştır. Özellikle 1999 yılından itibaren meydana gelen artış, pek çok işletmeyi de İnternet ala..

Türkiye’de  E-öğrenme - Gelişmeler ve Uygula...

Efil Yayınevi

Türkiye’de E-öğrenme - Gelişmeler ve Uygula...

35,00TL

E-öğrenme, bireylere, eğitsel materyallerin elektronik ortamda uygun ve esnek olarak yapılandırılabilmesi, hızlı güncellenebilmesi, farklı teknolojileri öğrenme sürecine katabilmesi ve 7/24 uygun olunan zamana göre alınabilmesini sağlarken kurumlar açısından da eğitimlerini sunabilecekleri ve nakled..

Ağa Hazır

Literatür Yayıncılık

Ağa Hazır

20,00TL

İnternet dünyadaki tüm ülkeler, şirketler ve kişiler için eşi görülmemiş fırsatlar yaratan bir internet ekonomisi yürütüyor. Dünya Çapında Ağın (Worl Wide Web) başlangıcından bu yana, sadece beş yıl içinde internet ekonomisi -Ağa Hazır yazarlarının deyimiyle E-konomi - daha şimdiden enerji, nakliyat..

Elektronik Ticaret’ten Sosyal Ticaret’e Dönü...

Derin Yayınları

Elektronik Ticaret’ten Sosyal Ticaret’e Dönü...

27,00TL

Elektronik Ticaret'ten Sosyal Ticaret'e Dönüşüm Sürecinde Ölçümleme kitabı, birinci bölümde öncelikle bu noktaya nasıl gelindiği ile ilgili olarak başka yerde göremeyeceğiniz bütüncül bir yaklaşımla son kırk yıllık bilgisayarlaşma süreci gözlerinizin önüne seriyor. İkinci bölüm, sosyal ticaret kavra..

Dijital İş Yaşamı: Tüm Boyutlarıyla Elektron...

Gazi Kitabevi

Dijital İş Yaşamı: Tüm Boyutlarıyla Elektron...

40,00TL

Bu kitap; giderek dijitalleşen ve elektronik ağların çepeçevre sardığı dünyanın ticari yansımalarıyla ilgilenmektedir. Elektronik araçlar kullanılarak yapılan ticari etkinliklerin genel bir adlandırmayla "elektronik ticaret"in tüm boyutlarıyla ele alınmasının amaçlandığı bu kitap, birbiriyle ilintil..

e-ticaret

MediaCat Kitapları

e-ticaret

30,00TL

E-Ticaret: Satışta Tsunami Etkisi, internetten etkin satış yapmak, sosyal medyayı verimli kullanmak ve mobil ticaretle gelen yenilikleri görmek isteyen herkes için ideal bir E-Ticaret rehberi.Anıl Altaş'ın "İnternet sayesinde satış yapmaya nasıl başlar ve yeni oluşan satış hacmini nasıl arttırırım?"..

Elektronik Ticaret

Nobel Akademik Yayıncılık

Elektronik Ticaret

40,00TL

Günümüzde elektronik ticaret hızla yaygınlaşmaktadır. Elektronik satış sistemlerinin kuruluşundan alışveriş güvencelerine, doldurulacak formlardan muhasebe düzenine kadar birçok konu önem arz etmektedir.Dört bölümden oluşan kitapta; elektronik ticaretin amaçları ve araçları, genel bilgiler, hukuksal..

İhracatçı ve İthalatçılar için Elektronik T...

Nobel Akademik Yayıncılık

İhracatçı ve İthalatçılar için Elektronik T...

24,00TL

Küresel rekabet ortamında uluslararası pazarlarda daha etkin bir şekilde faaliyette bulunabilmek için, elektronik pazar yerlerini kullanarak ihracat ve ithalat yapmak zorunluluk haline gelmiştir. e-ticaretin ilk aşamalarında yüz yüze iletişim olmaması nedeniyle karşı tarafa olan güvenilirlikle ilgil..

Kamu Yönetiminde Halkla İlişkiler ve E-Devlet

Palet Yayınları

Kamu Yönetiminde Halkla İlişkiler ve E-Devlet

25,00TL

Bilgi ve iletişim teknolojilerinde yaşanan gelişmeler, vatandaşların beklentilerindeki değişim ve kamu hizmetlerindeki reform ihtiyacından dolayı, kamu yönetiminde örgütlenme ile iş görme biçimlerinde değişimin gerekliliğini gündeme getirmiştir. Türk kamu yönetiminde yaşanan halkla ilişkiler odaklı ..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 11 (2 Sayfa)
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux