categories

Sosyal Medya ve İletişim

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 44 (5 Sayfa)
Kavram ve Kuramlarıyla Reklam

Beta Yayınevi

Kavram ve Kuramlarıyla Reklam

69,50TL

Reklamın renkli dünyasında tüketmek kadar, üretmek de ilginç. Sihirli bir değnek olmasa da reklamın, satış stratejilerine mutlaka dokunması bekleniyor. Ve artık belki küreselleşmenin etkileriyle, belki de popüler kültürün yeniden üretim sürecine katkıda bulunması nedeniyle reklamsız bir dünya düşünü..

Postmodern Çağda Siyasal İletişim

Literatürk Academia

Postmodern Çağda Siyasal İletişim

38,00TL

Postmodern çağda tüm dünya bir değişim ve dönüşüm sürecinden geçmektedir. Bu durumu yaşamın siyasal, ekonomik, toplumsal tüm aşamalarında görmek mümkündür. İnsanlık tarihi kadar eski olan ve her çağda evrilen siyasal ve iletişim kavramları ise postmodern çağda yeni bir yapılanmadan geçmektedir. Bu s..

Küçük İşletmeler İçin Sosyal Medya

Abaküs Kitap

Küçük İşletmeler İçin Sosyal Medya

35,50TL

Sosyal Medyacının Galaksi RehberiTwitter, Facebook, Instagram, Google+, LinkedIn, WhatsApp, Hashtag Dünyası, Influencer Marketing, Bloglar&Bloggerlar, İnfografik Uygulamaları, Rakip Analizi, Sosyal Medya KPI'ları, Sosyal Medya Pazarlama Stratejileri ve Emoji Dünyası hakkında her şey!Sosyal Medya kul..

Sanal Kamusal Alan ve Toplumsal Hareketler

Kriter Yayınları

Sanal Kamusal Alan ve Toplumsal Hareketler

35,00TL

Sosyal medya kendi içerisinde, sanal kamusal alan gibi birçok yeni yaklaşımı oluşturmuştur. Kullanıcılar oluşan sanal kamusal alanlarda sosyal ve politik paylaşımlarda bulunarak bu alana katkılar sağlamışlardır. Sosyal medya sadece kamusal alanın sanallaşmasını sağlarken, geleneksel kitle iletişim a..

Medya ve Siyaset

Çizgi Kitabevi Yayınları

Medya ve Siyaset

35,00TL

Siyaset, tarihsel süreç içinde birçok enstrümanla iç içe olmuştur. Muhatap kitlelere gerek bilgi vermek gerekse de söz konusu kitleleri yönlendirmek için kullanılan bu enstrümanlar teknolojik ilerleme ve gelişmelerle birlikte farklı formlara bürünmüştür. Bu itibarla söz konusu araçların siyasete sağ..

Sanal Ortamda İletişim

Derin Yayınları

Sanal Ortamda İletişim

30,00TL

Algı sürecinde dış dünyadan alınan bilgi; görme, işitme, tat alma, dokunma ve koklama duyularımızla içselleştirilerek, gerçek dünyaya özgü bir iletişim biçimi oluşturur. Ham bilgiye ulaşmamız algılamamız ve yorumlamamızla şekillenir, gerçeğimizi oluşturur. Gerçek denen şey ) teknolojinin gelişmesine..

Sosyal Medya ve Marka Yönetimi

Akademisyen Kitabevi

Sosyal Medya ve Marka Yönetimi

20,00TL

Sosyal Medya ve Marka YönetimiTwitter Vurdu Gol Oldu!Akademisyen Kitabevi..

Dijital Kültür

Arı Sanat Yayınevi

Dijital Kültür

27,00TL

Folklorun bir bilim olarak bulunuşundan itibaren ortaya çıkan tanımlar ve araştırma yöntemlerinin çeşitliliği araştırmacıların ilgisiyle alakalı bir durumdur. Özellikle folklora kaynak olan halkın köylü, cahil, taşralı veya şehirli, bilgili ayrımları kadar; folklorun ne olduğu konusuyla ilgili tanım..

Sınırsız Yeni Dünyanın Sınırları - Sosyal ...

İkinci Adam Yayınları

Sınırsız Yeni Dünyanın Sınırları - Sosyal ...

25,00TL

- Sosyal Medyada sahte takipçi nedeniyle hapis cezası verilebilir mi?- Youtuberlar öldüğünde mirasçıları Youtube’da devam eden gelir haklarını talep edebilirler mi?- Bir Sosyal Medya hesabı için spam çağrısı yapmak suç mu?- Memur ve işçiler, işlerini kaybetmemek için sosyal medya paylaşımlarında nel..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 44 (5 Sayfa)
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux