categories

Gelişim Psikolojisi

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 49 (6 Sayfa)
Cinsellik Üzerine

Öteki Yayınevi

Cinsellik Üzerine

35,00TL

Öteki Yayınevi, çağdaş batı dünyasının toplumsal yaşamında köklü dönüşümler yaratan, insana ve topluma bakış açılarını kökünden sarsan Freud'un temel eserlerinin tamamını Türkçe okuruna sunmaktadır. Sadece psikoloji değil, sosyoloji, antropoloji, kriminoloji, tıp, estetik ve eğitim gibi birçok konul..

Kayıp Ülkeler

İstanbul Gelişim Üniversitesi Yayınları

Kayıp Ülkeler

47,00TL

Lisans:İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümüİstanbul Üniversitesi Eski Yunan Dili ve Edebiyatı (Fakülte Üçüncüsü) Yüksek Lisans ve Doktora:Maltepe Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisansı (Enstitü Birincisi)İstanbul Üniversitesi Adli Tıp Enstitüsü Doktora ProgramıElif Güneri, Psikoloji Bölümünü..

Depresyon

Kuraldışı Yayınevi

Depresyon

50,93TL

Kendinizi çok yorgun, hatta bitkin hissediyorsunuz, ilgisiz, meraksız, bir şeyden zevk almaz haldesiniz. Suçluluk, utanç, kıskançlık veya öfke duygularınız artmış, aklınıza hep kötü şeyler gelirken belli bir şeye odaklanmakta zorlanıyorsunuz. Her şey çok ağır ve taşımak çok zor; uyku düzeniniz bozuk..

Gelişim Testleri

Kaknüs Yayınları - Ders Kitapları

Gelişim Testleri

30,00TL

Psikolojik testler klinik alanda kişilik, zeka gibi bireysel niteliklerin ölçümü ile tanı ve değerlendirme gibi pratik ihtiyaçların yanı sıra araştırma amacı için de yaygın olarak kullanılan ölçme araçlarıdır. Araştırma ve uygulama süreçlerinde sıklıkla başvurulan araçlar olmalarına rağmen bu testle..

Bebeklikten Erişkinliğe Ruhsal Yolculuğumuz

Psikoterapi Enstitüsü

Bebeklikten Erişkinliğe Ruhsal Yolculuğumuz

67,20TL

Bütüncül psikoterapi, hastanın bilişlerinin, davranışlarının, kişiliğinin ve duygusal süreçlerinin yeniden düzenlemesine yardımcı olmak için pek çok farklı ekolden faydalanarak daha gerçekçi, uyumlu ve esnek bir çalışma alanı sunar. Bu kitapta Bütüncül Psikoterapi Teorik Eğitimi 12. Grubunun Ağustos..

Genç Psikoloji

Yediveren Yayınları

Genç Psikoloji

24,00TL

Doğduğumuz andan itibaren; hatta daha doğmadan evvel de bizi mutlu kılacak yegane şey 'sevme' ve 'sevilme' ihtiyacımızın karşılanmasıdır.Çocukluğun ardından gelen, kendimizi ve çevremizi tanımaya başladığımız gençlik çağında, kararlarımızı etkileyen iki temel unsur çıkıyor karşımıza; aşk ve cinselli..

Psikohipnoterapi Danışan Öyküleri

Truva Yayınları

Psikohipnoterapi Danışan Öyküleri

12,00TL

Psikolojik Danışman, Aile Danışmanı ve Psikohipnoterapist Hasan Efe’nin danışanları ile gerçekleştirdiği Psikohipnoterapi seanslarını içere “Psikohipnoterapi Danışan Öyküleri” adlı bu kitabını okurken kendinize dair birtakım farkındalıklar edineceksiniz. Danışanların öykülerinde kendinizden izler bu..

Hazırsan Başlıyoruz

Müptela Yayınları

Hazırsan Başlıyoruz

22,00TL

Bugüne kadar başından neler geçti bilmiyorum. Sen de benimkini bilmiyorsun, hatta çoğumuz birbirimizinkini bilmiyoruz, değil mi? Ama ne olursa olsun, her gecenin bir sabahı olmadı mı? Ya da her kış önce mutlaka bahara, sonra yaza, sonra yeniden kışa kavuşmaz mı? Bugüne dek yaşadığımız her şeyde senc..

Satir Süreçleri

Beyaz Yayınları

Satir Süreçleri

25,00TL

Satir Süreçleri özellikle Satir Dönüşümsel Sistemik Terapi eğitimi almış uzmanlar için ideal bir beceri geliştirme rehberidir.Satir Modeli’ni bilmeyen ama bireyler, çiftler, aileler ile çalışan psikoterapist, psikolojik danışman, psikolog, sosyal hizmet uzmanı, psikiyatrist yani kısaca bireylerde, ç..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 49 (6 Sayfa)
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux