categories

Ülke Rehberleri

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 32 (4 Sayfa)
Röportajlarla Seul

İmleç Kitap

Röportajlarla Seul

35,00TL

Güney KoreRüyalar Ülkesi…Mi?Neydi bizi bu kadar kendisine çeken şey?Ne vardı Güney Kore’de diğer ülkelerden bu kadar farklı, böylesine albenili?Dünya çapında, çoğu kız, milyonlarca insanın hayatında en az bir kere gitmeyi düşlediği Güney Kore nasıl bir yerdi ve tadını mutlak suretle merak ettiği “ki..

Gördüğüm Amerika

Beyan Yayınları

Gördüğüm Amerika

19,00TL

Gördüğüm AmerikaBeyan Yayınları..

Lapland

E Yayınları

Lapland

30,00TL

"Kış"ın huzur verici bir masal dünyasına dönüştürdüğü coğrafya… Doğa ile insanın uyumlu bir birliktelik oluşturduğu sonsuz beyazlık… Bu toprakların binlerce yıldır sahipleri olan Samilerin, rengeyiklerinin, husky köpeklerinin yarattığı zengin kültür… Karla örtülü ormanlar, donmuş denizler, göller, ı..

Afrikaname

Yeni İnsan Yayınları

Afrikaname

30,00TL

Dünyanın en büyülü kıtası, şüphesiz Afrika. Barındırdığı çeşitlilik, gözler önüne serdiği olağanüstü fotoğraflar, yaban hayatı ve kendine özgü ritmi ile hepimiz için yeniden keşfedilmeyi bekliyor.Uzun yıllar Boğaziçi Üniversitesi’nde öğretim üyeliği yapmış Güliz Elal için Afrika tutkulu bir macera. ..

Çin'de Yatırım

Kaynak Yayınları

Çin'de Yatırım

50,00TL

Dünyanın en büyük ikinci ekonomisi olan Çin, 1,4 milyar tüketiciye sahip kârlı pazarıyla övgü toplamaktadır. Çin’in pazar potansiyeli yabancı yatırım akınına yol açmıştır. Bu, yatırımcılara sadece dünyanın önde gelen çokuluslu şirketleri değil, aynı zamanda yabancı şirketler ve hatta bireysel yatırı..

Güney Afrika

Kolektif Kitap

Güney Afrika

50,00TL

Bilindik gezi kavramını bir adım öteye taşıyarak gittiği her yerde yabancı değil misafir olmak isteyen Okan Okumuş’tan alışılmışın dışında bir gezi rehberi.“Sınırları Kaldırdım” dizisinin dördüncü kitabı Güney Afrika - Alternatif Bir Gezi Rehberi’nde insan hikâyeleri, efsaneler, tarih, kültür, alter..

Kudüs ve Mescid-i Aksa

Ensar Neşriyat

Kudüs ve Mescid-i Aksa

15,00TL

Bu kitap, Küdüs’e ziyarete giden Müslümanların Kudüs ve Mescid- iaksa alanında bulunan ziyaret mekânları ve kısa tarihleri hakkında bilgi edinmelerini sağlamak, Kudüs’ün İslâm’daki yerini hatırlatıp Kudüs bilincini artırmak için hazırlanmıştır...

Makedonca Gezi ve Konuşma Rehberi

Delta Kültür Yayınevi

Makedonca Gezi ve Konuşma Rehberi

20,00TL

Yayımlanmış en geniş kapsamlı Türkçe-Makedonca Gezi ve Konuşma Rehberi'ni inceliyorsunuz.Bu kitap, Makedonya'ya yapacağınız turizm veya iş seyahatlerinizde, seyahat öncesi ve süresince yanınızdan ayıramayacağınız bir başucu kitabıdır.Rehber, henüz hiç Makedonca bilmeyen ve Makedonya'da bulunmamış ok..

Azerbaycan - Kadim Coğrafyanın Genç Ülkesi

İlke Yayıncılık

Azerbaycan - Kadim Coğrafyanın Genç Ülkesi

16,00TL

71 yıl SSCB´nin parçası olarak varlığını sürdüren Azerbaycan, 1991´de bağımsızlığını ilan etti. Bağımsızlık, Azerbaycan´ın 1918´de de elde ettiği, ancak Kızıl Ordu´nun müdahalesiyle kaybettiği bir haktı. O dönemdeki bağımsızlık ruhunun tekrar canlanmasıyla ülke yeni bir sürece girdi. Genç Cumhuriyet..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 32 (4 Sayfa)
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux