categories

Sesli Kitaplar

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)
Efe - Ara Öğünler

Smarteach

Efe - Ara Öğünler

34,90TL

6 sayfadan oluşan, pırıl pırıl baskılı, selefonlu ve sert kapak ciltlemesi ile serinin bu kitabı çocukların ara öğünlerde yemeleri gereken besinleri ritmik şarkılar eşliğinde eğlenceli bir hale getiriyor. Akşam yemeğinden önce kek, portakal suyu, sütlaç, puding gibi ara öğün yiyecekler ritmik şarkıl..

Efe - Kahvaltı

Smarteach

Efe - Kahvaltı

34,90TL

6 sayfadan oluşan, pırıl pırıl baskılı, selefonlu ve sert kapak ciltlemesi ile serinin bu kitabı çocukların kahvaltıda yemeleri gereken besinleri ritmik şarkılar eşliğinde eğlenceli bir hale getiriyor. Yumurta, zeytin, peynir, bal, reçel, tereyağı gibi besinler ritmik şarkıların içinde geçerek çocuk..

Efe - Meyveler

Smarteach

Efe - Meyveler

34,90TL

6 sayfadan oluşan, pırıl pırıl baskılı, selefonlu ve sert kapak ciltlemesi ile serinin bu kitabı çocukların meyve saatinde yemeleri gereken besinleri ritmik şarkılar eşliğinde eğlenceli bir hale getiriyor. Elma, Armut, Kayısı, Kiraz, İncir, Nar, Vişne, Portakal, Şeftali, Dut, Muz, Karpuz gibi meyvel..

Efe - Öğle ve Akşam Yemeği

Smarteach

Efe - Öğle ve Akşam Yemeği

34,90TL

6 sayfadan oluşan, pırıl pırıl baskılı, selefonlu ve sert kapak ciltlemesi ile serinin bu kitabı çocukların öğle ve akşam yemeğinde yemeleri gereken besinleri ritmik şarkılar eşliğinde eğlenceli bir hale getiriyor. Çorba, sebze, et, balık, tavuk, pilav, salata gibi yiyecekler ritmik şarkıların içind..

Efe - Uyku ve Süt Saati

Smarteach

Efe - Uyku ve Süt Saati

34,90TL

6 sayfadan oluşan, pırıl pırıl baskılı, selefonlu ve sert kapak ciltlemesi ile serinin bu kitabı Uyku ve Süt saatinin önemi üzerine sevimli bir çocuk öyküsü. Çocuklara Uyku vaktinin önemini öğretmek ve sağlıkları için yararlı bir besin olan Süt'ü sevdirmek için işlenen konular şarkı sözlerinde de ye..

NLP Zihninizi Kullanma Kılavuzu

Kuraldışı Yayınevi

NLP Zihninizi Kullanma Kılavuzu

24,00TL

NLP denilen büyülü yöntemi öğrenmeniz ve uygulamanız yaşamınızı şans ve tesadüflere bırakmak yerine, kendi istediğiniz biçimde yaratmanız anlamına gelir.NLP hem bilinci hem bilinçaltını etkin bir duyarlıkla kullanmaya yönelik, zihinsel sürecin işleyişini yeniden yapılandırma tekniğidir.NLP ile çok h..

Minik Müzik Gezginleri

Müzik Eğitimi Yayınları

Minik Müzik Gezginleri

50,00TL

Çocuklar için öykülü piyano metodu niteliği taşıyan bu kitap, basit ama sürükleyici bir hikâyenin akışı içinde, dört farklı hayvan karakterin başından geçenler üzerinden temel müzik prensiplerine, müzik yazısına ve piyano eğitimine masalsı bir dokunuşla başlangıç yapmaktadır. Sevimli hayvanlar -fil,..

Emre’nin Kümesi

Pati Eğitim Gereçleri

Emre’nin Kümesi

30,00TL

Sevimli Dostlarım Dizisinde çocuklar, Aslı, Emre, Eda, Fındık ve Badem'in eğlenceli maceralarına katılıp, onlarla birlikte hoşça vakit geçirecekler. Ayrıca, capcanlı resimlerle süslenmiş hikayelerdeki hayvanların komik seslerini de duyabilecekler.Okul öncesi dönemdeki çocukların karakter gelişimleri..

Pinokyo - Sesli Kitap 4

Smarteach

Pinokyo - Sesli Kitap 4

49,90TL

Sevgili anne babalar;2-4 yaş grubuna yönelik olarak üretilen konuşan kitaplar serisi diğer bütün eğitici oyuncaklar gibi ancak sizlerin sevgi ile yoğrulmuş ilginizle faydalı olabilir. Çocuklarınızla daha yoğun ve sevgi dolu zamanlar geçirmenizi, konuşan kitapları çocuklarınızla birlikte okumanızı ta..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux