categories

Güncel

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 22 (3 Sayfa)
Boş Zamanları Değerlendirmede Güncel Konular

Akademisyen Kitabevi

Boş Zamanları Değerlendirmede Güncel Konular

20,00TL

Çağımızda boş zamanları değerlendirme (rekreasyon) olgusu incelendiğinde interdisipliner özelliklerinden ötürü sistemli ve planlı uygulanan bir bilim dalı olduğu göze çarpmaktadır. Buna rağmen bilinçsiz uygulamalarda yok değildir ve bu durum kavramın gelişmesinde ve anlaşılmasında çeşitli sorunlar v..

Bak-Ara Y - İşaret 2

Mona Kitap

Bak-Ara Y - İşaret 2

40,00TL

İnsan... İnsan arayış demektir. Yolcu demektir... “Çokluğunu” bulmak için “yokluğunu” arar bu hayat yolculuğunda... Ve o, tüm hayatı boyunca hayallerini dışarıda zannederken karşılaştığı acılarda da aldığı yaralarda da başka bir istikamete değil aslında hakiki kendine, “öz”üne yolculuk ettiğini fark..

Aykırı Beyinler Acayip İlişkiler

Destek Yayınları

Aykırı Beyinler Acayip İlişkiler

39,00TL

Her şeyin daha fazlasını istemek ya da her şeyin daha büyüğüne sahip olmak arzusu bir yaşam amacına dönüştüğünde sadece tüketmeye odaklı bir reflekse neden olur ki bu da günün sonunda yıkıma, doyumsuzluğa ve mutsuzluğa yol açar. İlişkileri de tüketir, düşünceleri ve hisleri de...Oysa hayat basitleşt..

COVID-19 Salgınında Vaka Yönetimi

Yeni İnsan Yayınları

COVID-19 Salgınında Vaka Yönetimi

28,00TL

Covid-19 ilk çıktığı günden sonraki dört ay içerisinde tüm dünyada 3 milyondan fazla kişiye bulaşmış ve iki yüz binden fazla insanın ölümüne neden olmuştur. Söz konusu tarihten itibaren salgınla mücadele kapsamında kişisel, kişilerarası, sosyo-politik ve sosyo-ekonomik çalışmalar yürütülmeye başlanm..

Tin'i Arayan Dünya

Tekhne Yayınları

Tin'i Arayan Dünya

20,00TL

Dünyanın bir virüsle mücadelede çaresiz kaldığı şu günlerde, bugünü dünün hazırladığını ve bu durumun da geleceği belirlediğini unutmamak gerekiyor. Her şey aşama aşama gerçekleşiyor anlayacağınız. Ölümcül yedi yanlışın- günahın- tarihte katmerli hale getirilerek gerçekleştirildiği bir dünyada doğan..

Corona Sonrası Dünyaya Bakış

Sentez Yayınları

Corona Sonrası Dünyaya Bakış

27,50TL

Covid-19 ya da yaygın bilinen adıyla Coronavirüs, tüm dünyada salgın haline gelmesinden bu yana, gelişmişlik düzeyi fark etmeksizin bir çok ülkede çok kısa bir sürede hasta sayısının hızla artmasına ve çok sayıda ölümün gerçekleşmesine yol açmıştır. Dünya gezegeninin ekolojisinde ve nüfusunda neleri..

Korona Günlükleri

Biyografi Net İletişim ve Yayın

Korona Günlükleri

10,00TL

Korana virüsü binlerce can aldı. Sanki dünyaya kıran girdi. Büyük güçlerin büyüsü bozuldu. Hepimiz elimiz kolumuz bağlı kendimizle yüzyüze geldik. Adnan Ocak Korona Günlükleri-Yüzleşme Vakti kitabıyla, bizi kendimizle başbaşa kalıp yüzleşmeye çağırıyor.Sokakta oynardı çocuklarımız. Akranlarıyla büyü..

Bir Üniversite Var Ederken

Alfa Yayınları

Bir Üniversite Var Ederken

54,00TL

İnsan, yaşam parantezi içindeki o bilinmez süreye nice işler sığdırmak için uğraşıyor. Kendi varlığına dair iz bırakmak için kalıcı bir eser yaratmaya, var etmeye çalışıyor. 20. yılına ulaşan Sabancı Üniversitesi’nin kuruluş süreci benim için böyle bir zaman dilimi. Üniversitenin kuruluşu ve bugüne ..

Salgın Hastalıklardan Korunmanın Manevi Yollar...

Rabbani Yayınevi

Salgın Hastalıklardan Korunmanın Manevi Yollar...

22,00TL

Günümüzde insanlık, büyük bir salgın hastalık ile karşı karşıyadır. Hadis-i şeriflerde ve kitaplarda kendisine veba ve taun denilen bulaşıcı salgın hastalıklar, insanlık tarihi boyunca zaman zaman insanlar arasında yayılmıştır. Bu salgın hastalık ve onun bulaşıcı virüslerinden korunmak için; gerekli..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 22 (3 Sayfa)
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux