categories

Close

Kitap Yağmuru Bülteni


ÜCRETSİZ İADE

30 gün içinde para iade garantisi!

ÜCRETSİZ Kargo

75 TL üzeri alış-verişlerinizde ücretsiz kargo

7/24 DESTEK

24 Saat Canlı Destek

KAMPANYALAR


   

YENİ ÇIKANLAR

SINAVA HAZIRLIK

Bluetooth

headphones

$79.99

tri-spinner

fidgets toy

$99.99

Dört İşlem-9 Yaş
Dört İşlem-7 Yaş
Fen Bilimleri Venüs Ayt Set EA
Fen Bilimleri Venüs Ayt Sayısal
Fen Bilimleri Yıldız Ayt
Fen Bilimleri Yıldız Tyt
Karekök Sayısal
Karekök Sözel
Puzzle 2 Yaş
Puzzle 4 Yaş

ÇOK SATANLAR

BAŞ UCU KİTAPLARI

kitapyagmuru.com
Parmak Çocuk Yayınları
Yağmur Çocuk Yayınları
Mizah Postası Yayınları
Smirna Yayınları

Can Yayınları

Ürün Karşılaştır (0)
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 899 (100 Sayfa)
Açık Yapıt

Can Yayınları

Açık Yapıt

40,00TL

1962 yılında yayımlandığında dünya çapında büyük yankı uyandıran ve yapıt ile okur/izleyici arasındaki etkileşimin dinamiklerinin öne çıkarıldığı Açık Yapıt, 20. yüzyılın poetika literatürüne son derece önemli bir katkı...Umberto Eco, bu çalışmasında müzik, edebiyat ve görsel sanat örnekleri üzerind..

Sen Hiç Kebikeç Gördün mü?

Can Yayınları

Sen Hiç Kebikeç Gördün mü?

16,00TL

Kitapların koruyucusudur Kebikeç… Ama gün gelir, onun da muzipliği tutar!Karagöz küsmüştü Hacivat’a. Sevgili gölgesinin âşık olduğu Gölge Kız’ın peşinden gitmek istemişti de, “Yapma, etme,” demişti Hacı Cav Cav. Nerede bulacaklardı onca gölge arasında, gövdesinden bağımsız tek bir gölgeyi? Ancak, şi..

Her Şey Ayrı Yazılır

Can Yayınları

Her Şey Ayrı Yazılır

18,50TL

İnsan, gölgesiyle neyi temsil eder? Bir gölge kendisinin oluşmasına yol açan gövdeyi tanıyabilir mi? Gölge ile gövdenin ortak bir ödevi, ortak bir bilinci, ortak bir düşü var mıdır?Edebiyatın pek çok alanında kalem oynatan küçük İskender’den hareketli, cesur, demir leblebi denemeler. “Her Şey” Ayrı ..

Waliz Bir

Can Yayınları

Waliz Bir

15,00TL

Zürafayı parçalamaları uzun sürecek.Bekleyemem.Güzel rüyayı orada bırakıp uyanıyorum.Bugün eve ilk kim gelirse onunla sevişeceğim bir süre.Waliz Bir, edebiyatımızın üretken yazarı küçük İskender’in Ekim 2015-Eylül 2016 arasında yazdığı günlük metinleri bir araya getiriyor. Günlük mü bu metinler? Bir..

İktidar ve Direniş

Can Yayınları

İktidar ve Direniş

39,00TL

Bir muhalif. Bir kariyerist.İşkenceci ve kurban.Metodi ile Konstantin, küçük bir Bulgar kentinde beraber geçirdikleri okul yıllarından bu yana birbirlerinden nefret ederler. Metodi Popov eski bir devlet güvenlik memuru, Konstantin Şaytanov ise uzun yıllarını siyasi tutuklu olarak geçirmiş rejim muha..

Lümpen Roman

Can Yayınları

Lümpen Roman

18,00TL

Artık bir anne ve evli bir kadınım, oysa kısa bir süre öncesine kadar bir suçluydum. Kardeşimle ben öksüz kalmıştık. Bu, bir şekilde her şeyi haklı çıkarıyordu. Kimsemiz yoktu. Ve her şey bir gecede olmuştu.Anne babaları bir trafik kazasında ölünce erkek kardeşiyle Roma’da yapayalnız kalan Bianca, i..

Aklımla Dalga Geçme

Can Yayınları

Aklımla Dalga Geçme

26,50TL

Bu kitapla, zamanın zihinlerinizden ister istemez sildiklerini size yeniden hatırlatacağım.Hatırladıklarınız zaman zaman sizi gülümsetecek, zaman zaman da öfkelenip “aklımla dalga geçme” diyeceksiniz.Fatih Portakal’ın habercilik mesleğini sürdürürken tuttuğu bu notları okudukça ne kadar yoğun ve kal..

Dorian Gray'in Portresi (Mini Kitap)

Can Yayınları

Dorian Gray'in Portresi (Mini Kitap)

18,00TL

Ressam Basil Hallward, güzelliği karşısında büyülendiği genç Dorian Gray’in bir portresini yapar. Ressamın evinde Lord Henry Wotton’la tanışan Dorian, hayatta izlemeye değer tek şeyin güzellik olduğunu savunan Lord Henry’nin görüşlerine hayran kalır. Ama güzelliğinin bir gün solup gideceğinin farkın..

İstanbul Kırmızısı (Mini Kitap)

Can Yayınları

İstanbul Kırmızısı (Mini Kitap)

14,50TL

Ferzan Özpetek, doğup büyüdüğü şehir olan İstanbul’u yıllardır uzaktan gözlemliyor. Bu sevginin ve hüznün romanı olan İstanbul Kırmızısı, sanatçının sinema eğitimi için İtalya’ya gidişine kadarki İstanbul yaşantısından izler taşıyor. Mesafelerle ölçülebilen uzaklığın kişiyi bir şehre ait olmaktan al..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 899 (100 Sayfa)
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux