categories

Close

Kitap Yağmuru Bülteni


ÜCRETSİZ İADE

30 gün içinde para iade garantisi!

ÜCRETSİZ Kargo

75 TL üzeri alış-verişlerinizde ücretsiz kargo

7/24 DESTEK

24 Saat Canlı Destek

KAMPANYALAR


   

YENİ ÇIKANLAR

SINAVA HAZIRLIK

Bluetooth

headphones

$79.99

tri-spinner

fidgets toy

$99.99

Dört İşlem-9 Yaş
Dört İşlem-7 Yaş
Fen Bilimleri Venüs Ayt Set EA
Fen Bilimleri Venüs Ayt Sayısal
Fen Bilimleri Yıldız Ayt
Fen Bilimleri Yıldız Tyt
Karekök Sayısal
Karekök Sözel
Puzzle 2 Yaş
Puzzle 4 Yaş

ÇOK SATANLAR

BAŞ UCU KİTAPLARI

kitapyagmuru.com
Parmak Çocuk Yayınları
Yağmur Çocuk Yayınları
Mizah Postası Yayınları
Smirna Yayınları

Doğan Kitap

Ürün Karşılaştır (0)
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 781 (87 Sayfa)
24 Saat

Doğan Kitap

24 Saat

20,37TL

Cam binanın eksi üçüncü katındaki otoparktayız. Dışarıdan gelen o korkunç sesler eksi üçe ulaşıyor. Sanki jet yanımızdan geçiyor, sanki bomba yanıbaşımıza düşüyor.Dicle başını iki elinin arasına almış, yere çömelmiş sallanıyor. Korkuyor, korkuyorum. Aniden gözümün önüne Nehir geliyor. Son telefon ko..

Shura

Doğan Kitap

Shura

26,85TL

Shura... Onu, 1916’nın Çarlık Rusyası’nda aristokrat, debdebeli yaşamın içinde, Kurt Seyit’le yaşadığı büyük aşkla tanımıştınız. Gencecik yaşına, sakin, uysal tabiatına rağmen, Seyit’e aşkına sahip çıkmasını ve onunla Aluşta kıyılarından, Bolşevik kurşunları altında kaçarken ve İstanbul’da yeniden y..

Londra’da Hoş Cinayet

Doğan Kitap

Londra’da Hoş Cinayet

29,63TL

Cinayetlerle gölgelenen bir hesaplaşmanın Türkiye’den Londra’ya uzanan olağanüstü hikayesi…Meryem, elli yaşına merdiven dayamış devrimci Marksist ekiplerle uzun yıllar çalışmış, politik yayınlarda yazarlık yapmış bir kadındır. Bir gün Türkiye’deki her şeyi ardında bırakarak Londra’da yaşayan eski yo..

Suskunluk Dağının Zirvesinde

Doğan Kitap

Suskunluk Dağının Zirvesinde

23,15TL

Susulduğunda dile gelen gerçeğin ta kendisidir.Eğlencesini yitirmiş bir ülke... Bütün ışıklar sönmüş... Yok artık lunaparkın yürekleri şenlendiren neşesi... Terkisine alıp susturulmuş sözcükleri, suskunluk dağının zirvesine tırmandı gazeteci... Anlatacak çok şey vardı çünkü. Savaşlar, acılar, uzak k..

Esircibaşı

Doğan Kitap

Esircibaşı

22,50TL

Reşad Ekrem’in dilinde tarih gerçek hayattan daha canlı, daha güzel, daha büyülü…“Uzun yıllar öncesine dönüyorum ve  Murat Reis’in Oğlu’nu okumaya başlıyorum. Büyük bir hayranlıkla okuduğum bu roman uçsuz bucaksız denizlerden geçip giderek bana Osmanlı tarihini sevdiriyor. Yazarı Reşad Ekrem Koçu, O..

Şiirin Gizli Tarihi

Doğan Kitap

Şiirin Gizli Tarihi

30,56TL

Şiir gizlide saklıdırRefik Durbaş, Şiirin Gizli Tarihi’nde şiir gibi yaşayanların mahrem tarihlerini anlatıyor. Bizleri hayatın gerçekten büyülü olduğuna inandıran söz peygamberlerini… Onların aşklarını, dostluklarını, yüzünüze bir gülümseme nakşedecek öykülerini…Sözün hükmünün henüz yitmediği, şiir..

Yazmak Güzel Şey Be Kardeşim

Doğan Kitap

Yazmak Güzel Şey Be Kardeşim

25,00TL

Bir umudun ardından gitmektir yazmak…Okurluğumu önemserim ve bu deneyimin kolay edinilmediğini bilirim. Yazarların dünyası üstüne okumak kadar, yazmak ve okumak üstüne de kafa patlatıyorum. Yayın dünyası serpilip, geliştikçe dünyada bu konuya merak saran ve salt okuma ve yazma eylemi için düşünen ya..

1919 -1920 Mondros, Sevr ve Kuva-yı Milliye

Doğan Kitap

1919 -1920 Mondros, Sevr ve Kuva-yı Milliye

27,78TL

Türkiye’nin on yıla (1912-1922) yayılan hayatta kalma savaşının belki de en kritik iki yılını ele alıyor 1919-1920.“Türklerin çöküş noktasında olduğuna inanıyoruz.” İngiliz Savaş Kabinesi raporundan“En ağır ceza Türklere verilecek… Türkiye öldü!”  - Lloyd GeorgeTürkiye’nin on yıla (1912-1922) yayıla..

Manşet Yalısının Kızı

Doğan Kitap

Manşet Yalısının Kızı

21,30TL

Emeçler yaklaşık bir asır boyunca kamuoyunu sarsan manşetlere imza attılar... Son Posta gazetesinin efsanevi patronu, aynı zamanda Demokrat Parti milletvekili olan Selim Ragıp Emeç’in açtığı yoldan çocukları Çetin Emeç, Aydın Emeç ve küçük kızı, babasının “Leylak”ı Leyla Tavşanoğlu da yürüdü.  Manşe..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 781 (87 Sayfa)
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux