categories

Close

Kitap Yağmuru Bülteni


ÜCRETSİZ İADE

30 gün içinde para iade garantisi!

ÜCRETSİZ Kargo

75 TL üzeri alış-verişlerinizde ücretsiz kargo

7/24 DESTEK

24 Saat Canlı Destek

KAMPANYALAR


   

YENİ ÇIKANLAR

SINAVA HAZIRLIK

Bluetooth

headphones

$79.99

tri-spinner

fidgets toy

$99.99

Dört İşlem-9 Yaş
Dört İşlem-7 Yaş
Fen Bilimleri Venüs Ayt Set EA
Fen Bilimleri Venüs Ayt Sayısal
Fen Bilimleri Yıldız Ayt
Fen Bilimleri Yıldız Tyt
Karekök Sayısal
Karekök Sözel
Puzzle 2 Yaş
Puzzle 4 Yaş

ÇOK SATANLAR

BAŞ UCU KİTAPLARI

kitapyagmuru.com
Parmak Çocuk Yayınları
Yağmur Çocuk Yayınları
Mizah Postası Yayınları
Smirna Yayınları

İletişim Yayınevi

Ürün Karşılaştır (0)
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 1546 (172 Sayfa)
Fıtrat

İletişim Yayınevi

Fıtrat

35,50TL

“Kaza değil bu ya, bu cinayet. Niye cinayet biliyor musun? Bazen şöyle diyorlar: İşçiler cahildir. Öyle midir? Bu işçiler dünya güzeli gemileri yapıyor, denizde yüzdürüyor; cahil değil. Ama elektriğe bastığında cahil! Oysa önlem almadığından, üç kuruş daha fazla kazanasın diye beş kuruşu harcamadığı..

Yavaş Tren

İletişim Yayınevi

Yavaş Tren

46,00TL

Sıdıka, Sıkılhan, Lezzet Lalesi, Sarı Dobra, Bilim Güncesi ve Yavaş Tren öyküleri...“Yavaş trenin penceresinden son kareler bunlar: Demir tozuyla işlenmiş sarı istasyon binaları, camları çiçekli, ufak bahçeli demiryolcu lojmanları, ahşaptan dev banklar... Tren süzülürken adeta ağır ağır içlerinde do..

Tekno Muhafazakarlığın Eleştirisi

İletişim Yayınevi

Tekno Muhafazakarlığın Eleştirisi

35,00TL

“Liberal muhafazakarlık, Türkiye’de kendi tarihi açısından mantıksal sonucuna ulaşarak, tekno-muhafazakarlık biçiminde, hegemonik bir form ve pratik olarak iyice olgunlaştı. Bir metafora başvurulursa, bu terimle, muhafazakarların araçsal rasyonellik ve kapitalizmleuzun erimli flörtünün evlilik aşama..

Benim Adım Feridun

İletişim Yayınevi

Benim Adım Feridun

8,00TL

Yere göğe sığamayan, dünya ağrılı, kederli, acımış bir adamın serencamı.Sahil rehavetini, çay bahçelerini, eski hatıraları, çiçek açmak için gün ışığını, düğün halayını arayan Feridun...Onun adı Feridun.Mahir Ünsal Eriş’insinemaya uyarlanan iyimser öyküsü,Murat Başol’un sıcak çizgileriyle.....

Akıntıya Karşı

İletişim Yayınevi

Akıntıya Karşı

36,50TL

1915’te emirlere karşı gelerek Ermenileri ölüm yolculuğundan kurtarmaya çalışan devlet memurları, din adamları, aşiret reisleri, köy ağaları ve sıradan insanlar da vardı. Bazıları dinî inançları gereği ya da bir tür şeref ve itibar anlayışıyla; bazıları insani açıdan yapılanları kabul edilemez buldu..

Kayıp: İnsanlar ve Politika

İletişim Yayınevi

Kayıp: İnsanlar ve Politika

10,00TL

Kayıp’ta Jenny Edkins farklı koşullar altında meydana gelen kayıp vakalarını inceliyor: Avrupa’da milyonlarca insanın yerinden edildiği İkinci Dünya Savaşı sonrasındaki dönemi; 11 Eylül 2001’de Manhattan’daki Dünya Ticaret Merkezi kulelerinin yıkılması sonrasındaki dönemi; Temmuz 2005’te Londra’da g..

Ses Veriyorum

İletişim Yayınevi

Ses Veriyorum

22,00TL

Tüm bunlar aklımdan geçerken yüzümde beliren istemsiz gülümsemeyi fark ettim. Bu çocuğu ne kadar sevdiğimi düşündüm. Bir de terasın üzerinden Meclis’e doğru uçan kırlangıçları. Acaba göç mevsimleri miydi? Hiç de bilmem ki. Sonra ihaneti, yakalanmayı, ayrılığı...Gri Ankara’ya bakan bir terasta sürekl..

Sinemayı Seven Adam

İletişim Yayınevi

Sinemayı Seven Adam

10,00TL

“Son senelerin en önemli Japon yönetmeni olarak kabul edilen Koreeda Hirokazu’nun ‘After Life’ diye bir filmi var. Bu film bence en iyi filmlerinden bir tanesi değil ama teması çok enteresan. Bence daha iyi yapılabilir ve bir başyapıt olabilirdi. Ölümden sonra kişiler araf olarak kabul edebileceğimi..

Türkiye’de Sol ve Ordu 1960-1971

İletişim Yayınevi

Türkiye’de Sol ve Ordu 1960-1971

54,00TL

“Bu çalışmanın en temel sorularından biri sosyalistlerin orduya bakışının Türk solunun yapısı, gelişimi ve sonuçta zayıflamasının dinamikleri hakkında bizlere bir veri sunup sunmayacağıydı. Ben sunduğunu düşünüyorum. Araştırmada ortaya çıkan önemli sonuçlardan biri, ordunun rolüne dair değerlendirme..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 1546 (172 Sayfa)
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux