categories

Close

Kitap Yağmuru Bülteni


ÜCRETSİZ İADE

30 gün içinde para iade garantisi!

ÜCRETSİZ Kargo

75 TL üzeri alış-verişlerinizde ücretsiz kargo

7/24 DESTEK

24 Saat Canlı Destek

KAMPANYALAR


   

YENİ ÇIKANLAR

SINAVA HAZIRLIK

Bluetooth

headphones

$79.99

tri-spinner

fidgets toy

$99.99

Dört İşlem-9 Yaş
Dört İşlem-7 Yaş
Fen Bilimleri Venüs Ayt Set EA
Fen Bilimleri Venüs Ayt Sayısal
Fen Bilimleri Yıldız Ayt
Fen Bilimleri Yıldız Tyt
Karekök Sayısal
Karekök Sözel
Puzzle 2 Yaş
Puzzle 4 Yaş

ÇOK SATANLAR

BAŞ UCU KİTAPLARI

kitapyagmuru.com
Parmak Çocuk Yayınları
Yağmur Çocuk Yayınları
Mizah Postası Yayınları
Smirna Yayınları

Kuraldışı Yayınevi

Ürün Karşılaştır (0)
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 173 (20 Sayfa)
365 Gün Nefes

Kuraldışı Yayınevi

365 Gün Nefes

19,00TL

Nefesin fiziksel, zihinsel, duygusal ve ruhsal gücün, yani bütüncül sağlığın temel bileşeni olduğu insanlığın ortak bilgisidir. Çok tanrılı dinlerin yanı sıra tek tanrılı dinler ve kutsal kitaplarda nefese çok özel anlamlar yüklenmiştir. Öyle ki, çoğu dilde nefes ve ruh aynı sözcüklerle ifade edilmi..

Fark Yaratan Sunumlar

Kuraldışı Yayınevi

Fark Yaratan Sunumlar

69,00TL

İş dünyasında yapılan sunumlarda ciddi bir sorun var!Birçoğumuz sunumlarda sıkılıyoruz. Ama hâlâ yaygın bir iletişim aracı olarak kullanılıyor. Yaptığınız bir sunum ile kariyerinizi rezil veya vezir edebilirsiniz. Bu yüzden, yaklaşan bir sunum öncesi zor bir seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz:Bilin..

Stres

Kuraldışı Yayınevi

Stres

27,78TL

Politikadan trafiğe, iş hayatından eğitime, giyim kuşamdan yemeğe yaşamın her alanı stres üretmeye çok elverişli. Bu gerçeği biliyoruz da, genellikle bu konuda yapılabilecek pek bir şey olmadığını sanıyoruz. Oysa stresi bir sorun olmaktan çıkarmak mümkündür.Günlük yaşamın akışı içinde bir miktar str..

Kehanet

Kuraldışı Yayınevi

Kehanet

29,00TL

“Dikkat etsene şapşal!”Ayı aşağı baktı; tam önünde, uzun boyunlu ve ince bacaklı tuhaf bir kuş duruyordu.Kuşun arkasında, upuzun bir kuyruğu vardı...Kuyruğun en uç kısmında ayının pençesi duruyordu.Birbirinden çok farklı bir “ikili”nin, yavaş yavaş gelişen arkadaşlığının komik ve duygusal öyküsü...

Depresyon

Kuraldışı Yayınevi

Depresyon

50,93TL

Kendinizi çok yorgun, hatta bitkin hissediyorsunuz, ilgisiz, meraksız, bir şeyden zevk almaz haldesiniz. Suçluluk, utanç, kıskançlık veya öfke duygularınız artmış, aklınıza hep kötü şeyler gelirken belli bir şeye odaklanmakta zorlanıyorsunuz. Her şey çok ağır ve taşımak çok zor; uyku düzeniniz bozuk..

Çocuğum Okulu Sevmiyor

Kuraldışı Yayınevi

Çocuğum Okulu Sevmiyor

27,78TL

Elbette. Çünkü çocuğun ve öğrenme arzusunun doğası bu.Oyun, sorun çözmeyi, seçenekleri değerlendirmeyi, işbirliği yapmayı, akranlarıyla birlikte davranmayı ve duygusal olarak sağlıklı ve esnek olmayı öğreten en önemli etkinliktir.Çocuğunuz öğrenmeyi seviyor ama okulu sevmiyor, hatta okula gitmek ist..

Mini Ev Köpeği Olma Rehberi

Kuraldışı Yayınevi

Mini Ev Köpeği Olma Rehberi

21,00TL

Köpekler gerçekten ne ister?- Bir topu yakalayıp hiç bırakmamak!- Sinir bozucu veterineri korkutarak kaçırmak- Yumuşacık yorganı çalmak- Çamur banyosu yapmak -köpük banyosu değil- Yiyecek- Daha çok yiyecek- Daha da çok yiyecek!Çok özel bir dostluğu anlatan sevimli ve komik bir kitap...

Mükemmeliyetçilik

Kuraldışı Yayınevi

Mükemmeliyetçilik

30,00TL

Ne yaparsanız yapın yeterince başarılı olmadığınızı mı düşünüyorsunuz?Kendinizi sürekli başkalarıyla karşılaştırıyor ve kendinize daha olumsuz puan mı veriyorsunuz?Kabul görmek, sevilmek veya beğenilmek için hiç hata yapmamak zorunda olduğunuza mı inanıyorsunuz?Sürekli olarak her şeyi kontrol altınd..

Çocuğunuzun Sahibi Değilsiniz

Kuraldışı Yayınevi

Çocuğunuzun Sahibi Değilsiniz

28,00TL

Çocuğunuzla iletişiminizde "ebeveyn iktidarı" gücüne dayanmaksızın, onlara nasıl bilinçli ve şefkatli bir rehber olabilirsiniz?Diyet yaptığınız bir dönem eşiniz sizi bir kutu pastayı yerken yakalıyor ve bir daha pastaneye gidememeniz için arabanızın anahtarlarına el koyuyor. Nasıl hissedersiniz? Ya ..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 173 (20 Sayfa)
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux