categories

Close

Kitap Yağmuru Bülteni


ÜCRETSİZ İADE

30 gün içinde para iade garantisi!

ÜCRETSİZ Kargo

75 TL üzeri alış-verişlerinizde ücretsiz kargo

7/24 DESTEK

24 Saat Canlı Destek

KAMPANYALAR


   

YENİ ÇIKANLAR

SINAVA HAZIRLIK

Bluetooth

headphones

$79.99

tri-spinner

fidgets toy

$99.99

Dört İşlem-9 Yaş
Dört İşlem-7 Yaş
Fen Bilimleri Venüs Ayt Set EA
Fen Bilimleri Venüs Ayt Sayısal
Fen Bilimleri Yıldız Ayt
Fen Bilimleri Yıldız Tyt
Karekök Sayısal
Karekök Sözel
Puzzle 2 Yaş
Puzzle 4 Yaş

ÇOK SATANLAR

BAŞ UCU KİTAPLARI

kitapyagmuru.com
Parmak Çocuk Yayınları
Yağmur Çocuk Yayınları
Mizah Postası Yayınları
Smirna Yayınları

Özlem Yayınevi

Ürün Karşılaştır (0)
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 96 (11 Sayfa)
4. Sınıf Kitaplığı (24 Kitap Takım Kutulu)
Yüreklere Atılan Düğümler

Özlem Yayınevi

Yüreklere Atılan Düğümler

15,00TL

Bir şiir kitabından öte yaşanmışlıkların, hayata atılan düğümlerin, değer diye sevilenlerin, özlemin, sessiz çığlıkların yansıttığı duyguların şiir kitabı.Hayallerini ertelemek zorunda kalacaksınAma asla satmayacaksın,İçinde volkanlar patlasa da yüzün gül gibi olacak,Bir köz gibi soğuyup ateşin küll..

Sezer'in Sezgisi

Özlem Yayınevi

Sezer'in Sezgisi

12,00TL

O gün-köpeğimin yittiği gün- çok aradım sordum. Kuş yuvalarına, sıçan deliklerine, taş aralarına baktım. Çalmadığım kapı, girmediğim yapı kalmadı.Ninelerden birisi,"Yukarı doğru giderken gördüm,"dedi. Dedelerden birisi,"Aşağıya doğru koşarken gördüm." Ablalardan birisi, "Ağzında bir kemik vardı. Öyl..

Mavi Uçurtmam

Özlem Yayınevi

Mavi Uçurtmam

14,00TL

Kaan, Beren, Deniz ve Sarp'ın heyecan dolu arkadaşlıklarını anlatan bir araştırma, macera romanı. Kitabı okurken çocukların nasıl sorumluluk alabileceklerini, zamanlarını nasıl en yararlı biçimde geçirdiklerini okuyacak, yaşayacaksınız. Beren'in uçurtma yapma aşkı, Kaan, Deniz ve Sarp'ın macera dolu..

Kınalı Keklik

Özlem Yayınevi

Kınalı Keklik

14,00TL

Gözünü dört açıp bakmaya başladı. Ne olup bittiğini anlayamıyordu. Daha yaşayacağı, öğreneceği çok şey vardı. Göre gözleye, deneye sınaya belleyecekti...Kanatlarını gerip uçmaya başladı. Nereye gittiğini bilmeden bir süre uçtu. Sonra alçalıp bir çalının dibine kondu. Soluk soluğa kalmıştı. Aslında, ..

Ergene Güzeli

Özlem Yayınevi

Ergene Güzeli

12,00TL

Şiddetli kar yağıyordu. Tipi çıktı çıkacak. Şemsettin'in evi yol kenarında ve köyün çıkışındaydı. Köpeklerin havlaması ile pencereden dışarı bakan oğlu;-Baba dışarıda bir adam var. Galiba garip. Tanıyamadım. İleriki köylerden bir olmalı. Çıldırmış mı? Bu havada insan yolculuk yapar mı?...-Bak oğlum...

Değerler Eğitimi Serisi - 5 Kitap Takım

Özlem Yayınevi

Değerler Eğitimi Serisi - 5 Kitap Takım

20,00TL

Değerler Eğitimi serisinde yer alan öykü kitaplarında:- Duru'nun Kuzuları, öyküsüyle; Sevgi, Saygı ve Paylaşma- Duru'nun Yaş Günü Değerler Eğitimi serisiyle; Toplumsal Yaşam ve Sorumluluklarımız- Duru'nun Okulu öyküsüyle; Tutumlu Olma ve Yardımlaşma- Duru Çanakkale'de öyküsüyle; Hoşgörü ve Doğruluk-..

Çocuğunuzu Tanıyın

Özlem Yayınevi

Çocuğunuzu Tanıyın

18,00TL

Kitapta; okul çağı (ilkokul, ortaokul) çocuklarını yakından tanıyarak; onları gelişim özelliklerini, iletişim ilişkilerini, başarılı ve saygın birey olmalarını içeren bilgileri bulacaksınız.- Çocukların bedensel, sosyal ve zihinsel gelişimi (çoklu zekâ),- Çocuklarla iletişim kurma,- Onlara sorumlulu..

Altın Gol

Özlem Yayınevi

Altın Gol

12,00TL

Kitapta, Futbol karşılaşmalarında seyirci ve oyuncuları uyması gereken kurallar sezdirilmekte. Futbolu oynamayı seven çocukların, başarılı oyunculuklarının yanında derslerdeki başarıları da anlatılmaktadır. Saha bir anda "Onur, Onur...! sesleriyle inledi. Attığı gol taraftarını sevince boğdu. Karşı ..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 96 (11 Sayfa)
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux