categories

Close

Kitap Yağmuru Bülteni


ÜCRETSİZ İADE

30 gün içinde para iade garantisi!

ÜCRETSİZ Kargo

75 TL üzeri alış-verişlerinizde ücretsiz kargo

7/24 DESTEK

24 Saat Canlı Destek

KAMPANYALAR


   

YENİ ÇIKANLAR

SINAVA HAZIRLIK

Bluetooth

headphones

$79.99

tri-spinner

fidgets toy

$99.99

Dört İşlem-9 Yaş
Dört İşlem-7 Yaş
Fen Bilimleri Venüs Ayt Set EA
Fen Bilimleri Venüs Ayt Sayısal
Fen Bilimleri Yıldız Ayt
Fen Bilimleri Yıldız Tyt
Karekök Sayısal
Karekök Sözel
Puzzle 2 Yaş
Puzzle 4 Yaş

ÇOK SATANLAR

BAŞ UCU KİTAPLARI

kitapyagmuru.com
Parmak Çocuk Yayınları
Yağmur Çocuk Yayınları
Mizah Postası Yayınları
Smirna Yayınları

Remzi Kitabevi

Ürün Karşılaştır (0)
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 647 (72 Sayfa)
Robin Hood

Remzi Kitabevi

Robin Hood

29,00TL

İngiltere 1194. Nottingham’ın yoksul halkı, açgözlü Şerif’in baskısı altında ezilmektedir.Ancak Sherwood Ormanı’nın derinliklerinde bu zulme karşı bir isyan başlamaktadır.600 yılı aşkın süredir her yaştan insanı büyüleyen bu hikâyede, Robin Hood ve gözüpek arkadaşlarının Şerif ve acımasız ortağı Gis..

3 Silahşörler

Remzi Kitabevi

3 Silahşörler

29,00TL

Paris, 1626. Genç d’Artagnan, Kral Louis’in silahşörlerine katılmaya karar verdiğinde, hayalinde maceralarla dolu bir yaşam vardır.Gerçekten de, kısa süre içinde kendini düellolar, entrikalar ve tehlikelerle dolu bir dünyada bulur.Alexandre Dumas’nın ünlü klasiğinden uyarlanan bu hikâyede, d’Artagna..

Geliştiren Anne-Baba

Remzi Kitabevi

Geliştiren Anne-Baba

24,00TL

Çocuğunuz bir kez çocukluk yaşayacak; bu dönemi onunla doya doya yaşayın.Bir anne, bana yolladığı mektupta şöyle diyor: “Çok yorgun ve sorumlulukların altında ezilmiş hissediyorum. Annem kendi dönemlerinde böyle bir yılgınlık hissetmediklerini, bu kadar sabırsız ve öfkeli olmadıklarını, bizi seyrede..

Toplu Şiirler

Remzi Kitabevi

Toplu Şiirler

25,00TL

“Bir daha yaşamaya çalışma bir defada yaşa bu âlemi”Üstün Dökmen, Ankara Destanı adlı özgün çalışmasının dışındaki tüm şiirlerini Toplu Şiirler’de bir araya getirdi. Bu ciltte Dökmen’in daha önceki kitaplarına ek olarak yeni şiirler de yer alıyor...

Zemberek

Remzi Kitabevi

Zemberek

20,00TL

Sahne önündekiler o kadar güzel, yumuşak, iyicil maskelerle ortalıktalar ki, arkadaki kan içicileri görmek zorlaşıyor. Her kanaldan dünyaya akan yalan rüzgârının sonucunda, toplumlar sahnedeki oyunu göremedikleri gibi, onları aldatan maskeli aktörlerin savunucularına dönüşüyorlar.Hani, “Ne yapmalı?”..

Sağdıç

Remzi Kitabevi

Sağdıç

15,00TL

Dünyanın, tek bir cümleden oluşan ilk romanı...Cümle insanların tek bir cümle olduğunu anlatmaya çalışan bu romanda, tek bir cümle olduğumuzda yaşadığımız dünyada saldırganlıkların bulunmayacağı, saldırıların olmayacağı, böylece sağdıçlara da gerek kalmayacağı vurgulanıyor.Üstün Dökmen, bu sıra dışı..

Çocukta Rezilyans

Remzi Kitabevi

Çocukta Rezilyans

24,00TL

Rezil­yans, olumsuzluklara karşı hazırlıklı olma, stres ve travmayla başa çıkabilme, zor koşullara uyum sağlama, yıkıcı deneyimlerden bir şeyler öğrenerek gelişme kapasitesidir. Hem ruhsal, hem de fiziksel esneklik ve dayanıklılıktır.Rezilyans sağlayan özelliklerin bir kısmı kalıtımsal olsa bile bir..

Bulutlardan Yontma Kayalar

Remzi Kitabevi

Bulutlardan Yontma Kayalar

27,50TL

İki Deniz Arası Siyah Topraklar, Paris ecekent, Cinlerin İstanbulu, Amerika Büyük Bir Şaka…Siyah Sırt Berlin gibi yolculuk kitapları geniş ilgi uyandıran Enis Batur, bu kez kuytu bir coğrafyada, folkloru ve yerel söylenceleriyle haritada özel bir nokta oluşturan Bretagne’da geçirdiği günleri anlatıy..

İkna Mühendisliği

Remzi Kitabevi

İkna Mühendisliği

17,50TL

İkna edin ya da oradan oraya savrulun!İkna, kimseyi kandırmak, manipüle etmek ya da dil cambazlığı yapmak değildir. Burada kalplerle iletişim kurmak söz konusu... Beyinle kalp arasındaki köprüyü keşfetmek…İkna bir mühendis işidir. Beynimizin de bilgisayar gibi işletim sistemi, yazılımları ve sıkça k..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 647 (72 Sayfa)
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux