categories

Close

Kitap Yağmuru Bülteni


ÜCRETSİZ İADE

30 gün içinde para iade garantisi!

ÜCRETSİZ Kargo

75 TL üzeri alış-verişlerinizde ücretsiz kargo

7/24 DESTEK

24 Saat Canlı Destek

KAMPANYALAR


   

YENİ ÇIKANLAR

SINAVA HAZIRLIK

Bluetooth

headphones

$79.99

tri-spinner

fidgets toy

$99.99

Dört İşlem-9 Yaş
Dört İşlem-7 Yaş
Fen Bilimleri Venüs Ayt Set EA
Fen Bilimleri Venüs Ayt Sayısal
Fen Bilimleri Yıldız Ayt
Fen Bilimleri Yıldız Tyt
Karekök Sayısal
Karekök Sözel
Puzzle 2 Yaş
Puzzle 4 Yaş

ÇOK SATANLAR

BAŞ UCU KİTAPLARI

kitapyagmuru.com
Parmak Çocuk Yayınları
Yağmur Çocuk Yayınları
Mizah Postası Yayınları
Smirna Yayınları

Timaş Yayınları

Ürün Karşılaştır (0)
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 587 (66 Sayfa)
Kaybolan Tarihin Peşinde

Timaş Yayınları

Kaybolan Tarihin Peşinde

27,50TL

Mehmet Dilbaz, Kaybolan Tarihin Peşinde ismini verdiği sosyal medya hesaplarıyla milyonların tanıdığı bir isim. Bu platformda imparatorluk coğrafyasının bilhassa son payitaht İstanbul’un zaman içinde nasıl bir dönüşüm geçirdiğini gösterdiği fotoğraflarla hazin ve hüzünlü hatıralarla anlatıyor.Yine K..

Özgür Topraklar

Timaş Yayınları

Özgür Topraklar

35,00TL

Ödüllü yazar Neel Mukherjee, Özgür Topraklar'da yüzyılın merkezine yerleşen kavramları işliyor: Göç ve iltica. Farklı hayatlar yaşayan beş karakter üzerinden, Mumbai’deki bir aşçıdan, sokaktaki dilenciye ve dans eden ayısına, şehirde yeni bir yaşam için köyündeki zorlu hayatını terk eden genç kızdan..

İstihbaratın Kısa Tarihi: Gölge Oyunu

Timaş Yayınları

İstihbaratın Kısa Tarihi: Gölge Oyunu

28,50TL

İnsanoğlu, tarih boyunca hep ötekileri merak etmiş ve onlar hakkında bilgi sahibi olmaya gayret etmiştir. Bu nedenle istihbaratın ortaya çıkışı insanlığın başlangıcına kadar götürülebilir.Her topluluk kendi varlığını korumak ve diğerlerine üstünlük kurmak için ötekiler hakkında bilgi sahibi olmaya v..

Samuray

Timaş Yayınları

Samuray

32,50TL

Asya’da sömürgeleştirilememiş nadir bağımsız uluslardan biri olan Japonların sanayileşme ve modernleşme çabalarını nasıl başarıya ulaştırabildiği hep merak edilen bir husustur. 1853 yılında Amiral Matthew Perry komutasındaki Amerikan filosu Tokyo açıklarında belirerek hükümeti dışa açılmaya zorladığ..

Issız Evin Kedisi

Timaş Yayınları

Issız Evin Kedisi

28,50TL

İntikam ateşiyle kararan kalpler, kendileriyle beraber etraflarını da siyaha boyarken yakıp yıktığı gönülleri umursamaz. Ancak sevgi öyle bir güçtür ki yol arar, imkân arar ve ışığa, aydınlığa doğru büyümeye devam eder.Evlilik hayalleri kuran Berinay, tertemiz duygularının bir intikam ateşine kurban..

Saklambaç

Timaş Yayınları

Saklambaç

15,00TL

Okurlarıyla konuşan, sorular sorarak onu kurmacaya dahil eden bir roman Saklambaç.  İç içe geçen bu kurmacanın detaylarında ise, modern çağ insanının duygusuzluğu, doyumsuzluğu eleştiriliyor.Romanın hemen başında bunun bir oyun olduğu ve bu oyunun bir kuralı olduğu ifade ediliyor: Elma dersem çık, a..

Karabekir'in Kavgası

Timaş Yayınları

Karabekir'in Kavgası

90,00TL

Ne Karabekir’in, ne de diğer paşaların hatıratları, ‘resmi tarih’in değiştirilmesi için yeterli görülmüştü. Söylenebilecek tek şey; onların anılarının ‘resmi tarih’te önemli bir gedik açtığıdır. Belki de onlar, bu gediği daha o zamandan görmüşlerdi ve tartışmayı tarihe ve geleceğe bırakmışlardı. Gel..

Zeka Bükücü Matematik

Timaş Yayınları

Zeka Bükücü Matematik

19,50TL

İşte karşınızda Zeka Bükücü Matematik!Matematik dahilerinin komik keşif hikayelerini, dominoların nasıl tehlikeli olabildiğini, imkansız yarışları kimlerin kazandığını, sayıların süper güçlerini, en kestirme yolları ve çok daha fazlasını keşfedeceksiniz!Matematik hiç bu kadar keyifli olmamıştı!..

Kağıttan Uçak

Timaş Yayınları

Kağıttan Uçak

30,00TL

Yıl 1969...Çorum’un Karacaören Köyü’nden Avustralya’nın Melbourne şehrine kalkan bir kervan...Ve altı yaşında bir çocuk...Umut mavisi göklerde yeni bir hayata yelken açarken merakını, sevgisini ve saflığını ceplerine dolduran,koca yürekli bir çocuk...Mahallede “kâğıttan bir uçakla” oyun oynamak heve..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 587 (66 Sayfa)
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux