categories

Close

Kitap Yağmuru Bülteni


ÜCRETSİZ İADE

30 gün içinde para iade garantisi!

ÜCRETSİZ Kargo

75 TL üzeri alış-verişlerinizde ücretsiz kargo

7/24 DESTEK

24 Saat Canlı Destek

KAMPANYALAR


   

YENİ ÇIKANLAR

SINAVA HAZIRLIK

Bluetooth

headphones

$79.99

tri-spinner

fidgets toy

$99.99

Dört İşlem-9 Yaş
Dört İşlem-7 Yaş
Fen Bilimleri Venüs Ayt Set EA
Fen Bilimleri Venüs Ayt Sayısal
Fen Bilimleri Yıldız Ayt
Fen Bilimleri Yıldız Tyt
Karekök Sayısal
Karekök Sözel
Puzzle 2 Yaş
Puzzle 4 Yaş

ÇOK SATANLAR

BAŞ UCU KİTAPLARI

kitapyagmuru.com
Parmak Çocuk Yayınları
Yağmur Çocuk Yayınları
Mizah Postası Yayınları
Smirna Yayınları

Sisyphos Yayınları

Ürün Karşılaştır (0)
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 64 (8 Sayfa)
Seni En Çok Ben Sevdim

Sisyphos Yayınları

Seni En Çok Ben Sevdim

15,00TL

Her aşk kendi yolunu çizer diyerek Seni En Çok Ben Sevdim isimli ikinci kitabımı sevgiye adanmış yüreklerinize bırakmış olmaktan mutluluk duyuyorum. Sevgi konusunu işlemeye çalıştığım bu ikinci kitabımda daha çok hayatın içinden yaşanmışlıkların şiire dönüşmüş gerçek hikayelerini okuyacaksınız. Sizl..

Kördüğüm Aşk

Sisyphos Yayınları

Kördüğüm Aşk

15,00TL

Unutmak, zayıf insanların çıkış yoludur; benim de hayat tarzıma aykırıdır. Aşk denilen duyguyu, sadece mutluluk olarak gören, aynı zamanda bu duyguyu yarım kalmışlığı ile yaşıyorsa hep eksiktir zaten…İnsan, yarım kalmışlığının peşine düşüp sevgiliye gitmek ister; ne saat, ne gece, ne de kilometreler..

Dil İşçileri

Sisyphos Yayınları

Dil İşçileri

20,00TL

Yazarlar, şairler temiz insanlardır… Ellerinde kalem görürsünüz ama silah görmezsiniz. Saz görürsünüz ama kan görmezsiniz. Yüreklerinde aşk görürsünüz ama nefret görmezsiniz. Ve dahi dillerinden şiir dökülür de kırıcı kelam dökülmez. Temiz insandır yazar olan… Bakışlarında feraset görürsünüz, kin gö..

Yalnızlık Lobisi

Sisyphos Yayınları

Yalnızlık Lobisi

15,00TL

Aslında her satırın için de “sen” diye bir kavram fakat o “sen” diye başlayıp “sen” diye biten özneli yüklemli bir cümle, hem de başlı başına... İçine; koca bir dünyayı, beni, onu, seni sığdırır. Bazen geçmişi, bazen geleceği, bazen ahreti… Bazen cennet bazen cehennem... Belki bir hayvan belki bir m..

Denize Davet

Sisyphos Yayınları

Denize Davet

15,00TL

Elinize aldığınız bu kitapta; sakin bir denizde ilerlerken kimi zaman dalgalarla mücadele edecek, kimi zaman hasret olarak kalbe sürüleni imtihan olarak karşınızda bulacaksınız. Bu kitapta aşkın her halini yaşayacak; kavuşmanın mutluluğunu ve ayrılığın acısını aynı anda hissedecek, derin ve duygu yü..

Sare'li Düşler

Sisyphos Yayınları

Sare'li Düşler

15,00TL

Güneşin doğduğu günü hatırlıyorum.İçime işleyen zerrelerin arasında gözlerimi kırpıştırarak açtığım o sabahı...Senin gibi olabilirdim yada onun gibi, benim gibi de elbet...Nedendir bilmem o gün her şey olasım geldi.Kısa bir süre sonra da yorgunluğum.Her şey olmaktan yorulunca hiçbir şey olmaya geçti..

Tavşan Ayağı

Sisyphos Yayınları

Tavşan Ayağı

15,00TL

Beyaz Adam; Artık kimse, kimseyle konuşmuyor.Hiç kimse, düzeni sorgulamıyor.Herkes oyun aleminde ya da sosyal medya da.Bağları iyice kopardık.Bay GreenAjan Green; İnsanların fikirlerini kuruttuk.Eleştirme mekanizmaları yok oldu.İmkanlarını hep bizden yana kullanır oldular.Sırada ne kaldı, Bay Beyaz?..

Sevgi Kokulu Güller

Sisyphos Yayınları

Sevgi Kokulu Güller

24,00TL

Bu romanda, yüreği sevgi çiçeklerinin kokusuyla yeşermiş bir grup arkadaşın bütün olumsuzluklara rağmen muhabbet çiçekleri yeşertmek için verdikleri olağanüstü mücadeleyi okuyacaksınız.- Havvanur KepirBu romanda, kalabalıklardan sıyrılan bir grup gencin Bosna Savaşı sırasında Bosna'daki çocuklara fa..

Son Sahne Ayrılık

Sisyphos Yayınları

Son Sahne Ayrılık

15,00TL

Hayat uzun bir yolculuktu. Bu ömür ise yalnız hiç çekilmezdi. Kalbimin yolcusu olmanı isterdim, son durağa kadar hem de. Bu hayatın engelli yollarını yalnızca beraber aşabilirdik. Hiçbir durakta inmezsen ve hep başucumda devam edersen bu kalbin aşk yolculuğuna, çok mutlu olacağımıza inanmıştım. Çünk..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 64 (8 Sayfa)
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux