categories

Close

Kitap Yağmuru Bülteni


ÜCRETSİZ İADE

30 gün içinde para iade garantisi!

ÜCRETSİZ Kargo

75 TL üzeri alış-verişlerinizde ücretsiz kargo

7/24 DESTEK

24 Saat Canlı Destek

KAMPANYALAR


   

YENİ ÇIKANLAR

SINAVA HAZIRLIK

Bluetooth

headphones

$79.99

tri-spinner

fidgets toy

$99.99

Dört İşlem-9 Yaş
Dört İşlem-7 Yaş
Fen Bilimleri Venüs Ayt Set EA
Fen Bilimleri Venüs Ayt Sayısal
Fen Bilimleri Yıldız Ayt
Fen Bilimleri Yıldız Tyt
Karekök Sayısal
Karekök Sözel
Puzzle 2 Yaş
Puzzle 4 Yaş

ÇOK SATANLAR

BAŞ UCU KİTAPLARI

kitapyagmuru.com
Parmak Çocuk Yayınları
Yağmur Çocuk Yayınları
Mizah Postası Yayınları
Smirna Yayınları

Mahzen Yayıncılık

Ürün Karşılaştır (0)
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 45 (5 Sayfa)
Kadim Sırlar

Mahzen Yayıncılık

Kadim Sırlar

28,00TL

Uzun yıllar önce, dünyada yaşayan çeşitli ırklar arasında büyük bir savaş baş göstermişti. İnsanların, güçlü yaratıklarla karşı karşıya geldiği bu savaşta, tanrılar yaşananları uzaktan izlemeyi tercih etmiş, tarafsız kalmayı uygun bulmuşlardı. Yaradılış Tanrıçası Gayia'ya göre akılla donattığı insan..

Beyaz Diş

Mahzen Yayıncılık

Beyaz Diş

14,00TL

Beyaz Diş, Jack London’ın tartışmasız en iyi ve en etkili romanıdır. Onu sıradanın dışına çıkaran ise dünyayı bir kurt köpeğinin gözünden anlatarak, bir kurt köpeğiyle ustalıkla empati yaptırmasıdır. Jack London, bir kurt köpeğinin doğumundan başlayarak, vahşi doğada yaşadıklarını, insanlarla olan i..

Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu

Mahzen Yayıncılık

Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu

9,00TL

“Yaklaşık iki düzine sayfa aceleyle yazılmış gibi görünüyordu. Üzerinde yazanlara bakınca kimden geldiği hakkında kafasında hiçbir işaret belirmedi, belli ki huzursuz bir kadın yazısıydı ve bir mektuptan daha çok bir müsveddeye benziyordu. İstemsizce zarfı tekrar eline aldı, içinde ne olduğunu açıkl..

Bir Delinin Hatıra Defteri

Mahzen Yayıncılık

Bir Delinin Hatıra Defteri

10,00TL

“…Ah! İşte cennet karşımda yükseliyor, bir yıldız uzakta parıldıyor, koyu ağaçlarıyla ay ışığında bir orman geride kalıyor… Şu ötedeki ev ailemin evi değil mi yoksa? Camda oturan annem mi? Annem, anneciğim mutsuz yavrunu kurtar ne olur! Şu ağrıyan başına bir damla göz yaşı dök.” Rus edebiyatının en ..

Bir İdam Mahkumunun Son Günü

Mahzen Yayıncılık

Bir İdam Mahkumunun Son Günü

10,00TL

Bir İdam Mahkumunun Son Günü, Victor Hugo’nun tartışmasız en iyi romanıdır. Akıcı üslubuyla hayatın önemini sürekli sorgulatmayı başarmıştır. Yaşarken farkına varamadığımız, önemsemediğimiz detayların aslında ne kadar kıymetli olduğunu ustalıkla ispat ediyor.Okuru bir anda içine çekerek bir idam mah..

Genç Werther’in Acıları

Mahzen Yayıncılık

Genç Werther’in Acıları

12,00TL

“İnsanı mutlu eden şey aynı zamanda ızdıraplarının da kaynağı olmak zorunda mıdır? İçimi neşe ile dolduran ve etrafımdaki dünyayı cennet gibi görmemi sağlayan doğaya karşı hissettiğim sıcak duygular, şimdi bana işkence ediyor ve gittiğim hiçbir yerde peşimi bırakmıyorlar. İşte, Lotte!Ölüm şarabını i..

İnsan Ne İle Yaşar

Mahzen Yayıncılık

İnsan Ne İle Yaşar

10,00TL

''Anladım ki insanlar sadece kendi hayatlarıyla ilgilenerek yaşıyor gözükseler de aslında onları yaşatan şey yalnız sevgidir. İçinde sevgi olan, Tanrı ile beraberdir; Tanrı onunladır çünkü Tanrı, sevginin ta kendisidir.”Rus edebiyatının en önemli yazarlarından biri olan Tolstoy, İnsan Ne ile Yaşar? ..

Kumarbaz

Mahzen Yayıncılık

Kumarbaz

13,00TL

F. M. Dostoyevski’nin hiçbir eserinde ahlak öğr etisi bulunmaz, insanlara doğrudan akıl vermek yerine salt kötüyü gözler önüne serer ve okurun seçim hakkını yine okura bırakır. Kumarbaz’ın yazım süreci bir hayli ilginçtir. Yayıncısıyla yaptığı sözleşme gereği bir ay içinde kitabını yayıncısına tesli..

Prens (Hükümdar)

Mahzen Yayıncılık

Prens (Hükümdar)

14,00TL

‘’...en iyi kale halk tarafından nefret edilmeyendir. Kaleleri elde tutabilseniz bile, insanlar sizden nefret ederse bu kaleler sizi kurtaramayacaklardır.’’ Niccolo Machiavelli tarafından 1513 yılında kaleme alınan, ancak ölümünden sonra 1532 yılında yayınlanan Prens, devlet yönetimi konusunda siyas..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 45 (5 Sayfa)
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux