categories

Seni En Çok Ben Sevdim

15,00TL
Her aşk kendi yolunu çizer diyerek Seni En Çok Ben Sevdim isimli ikinci kitabımı sevgiye adanmış yüreklerinize bırakmış olmaktan mutluluk duyuyorum. Sevgi konusunu işlemeye çalıştığım bu ikinci kitabımda daha çok hayatın içinden yaşanmışlıkların şiire dönüşmüş gerçek hikayelerini okuyacaksınız. Sizl..

Her aşk kendi yolunu çizer diyerek Seni En Çok Ben Sevdim isimli ikinci kitabımı sevgiye adanmış yüreklerinize bırakmış olmaktan mutluluk duyuyorum. Sevgi konusunu işlemeye çalıştığım bu ikinci kitabımda daha çok hayatın içinden yaşanmışlıkların şiire dönüşmüş gerçek hikayelerini okuyacaksınız. Sizler de duygusuz kalabalıklar içinde duygusal yalnızlıklar yaşayan insanları tanıdıkça benimle birlikte seni en çok ben sevdim diyeceksiniz bu kitapta…

Seni en çok ben sevdim, benim senin sizin yani hepimizin bir parçası aslında. Bazı şarkılar vardır hani, dinlersiniz işte bu benim şarkım dersiniz. O şarkıyla bütünleşirsiniz, o şarkıda kendinizden bir şeyler bulursunuz. Bu kitap da öyle bir kitap benim ve sizin için. Hani yüreğimize şefkatle dokunan, sevgiyle kucaklayan, hani bizi bizden alıp çok uzaklara götüren o şarkılar gibi. Hani kelimeler boğazımıza düğümlendiğinde imdadımıza yetişen, hani duygularımızı dillendiren şarkılar gibi. Kimi zaman sevdamızın en romantik seslenişini yaptığımız, kimi zaman sevinçlerimizin en büyük coşkusunu yaşadığımız, kimi zaman hüzünlerimizin en acı çığlığını duyduğumuz ve bazen de pişmanlığımızın iç çekişini hissettiğimiz şarkılar gibi hani. Seni en çok ben sevdim bu yüzden bizi çok farklı duygulara taşıyacak.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux