categories

Kaptan Niloya ile Süper Görüş Serüveni

14,90TL
Çocuklarda görme gelişiminin %90’ı ilk 6 yaş içinde tamamlanır. Bu nedenle; gelecekte oluşabilecek görme bozukluklarının önlenebilmesindeki en temel unsur, 0-6 yaşa arasında yapılacak düzenli göz muayeneleridir. Okul öncesi; göz problemini tespit edebilmek, okulda buna bağlı öğrenme güçlüğünü önleme..

Çocuklarda görme gelişiminin %90’ı ilk 6 yaş içinde tamamlanır. Bu nedenle; gelecekte oluşabilecek görme bozukluklarının önlenebilmesindeki en temel unsur, 0-6 yaşa arasında yapılacak düzenli göz muayeneleridir. Okul öncesi; göz problemini tespit edebilmek, okulda buna bağlı öğrenme güçlüğünü önlemek açısından çok önemlidir.

Uzmanlar tarafından hazırlanmış olan bu keyifli çocuk kitabı ile çocukların görme ile ilgili bugün veya ileride yaşayabilecekleri sorunların eğlenceli ve basit bir şekilde tespiti amaçlanmıştır.

Kitapla birlikte verilen testler bir göz muayenesinin yerini tutmamakla birlikte, bu kitaba sahip olanlar, çocuklarının görme durumları ile ilgili fikir sahibi olacaktır.

Kitapla birlikte bir de zarf verilmektedir. Zarfın içinde görme testleri sırasında kullanılacak materyaller, kolay anlaşılır bir kullanım kılavuzu ve yanıtlar için de cevap anahtarı bulunmaktadır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux